IX LETNIA GALA PIŁKARSKA BOZPN – 23.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI

Dn.23.06.2018r na Stadionie Miejskim MOSiR przy ul. Pszennej 3

w Międzyrzecu Podlaskim o godzinie 13:30 odbędzie się IX Letnia Gala Piłkarska BOZPN.

Przedstawiciele Kapituły:

  • Roman Laszuk – przewodniczący
  • Stanisław Lesiuk – członek
  • Tomasz Buraczewski – członek
  • Jan Baniak – członek

Poniżej przedstawiamy Państwu listę nominowanych:

NADZIEJA PIŁKARSKA:

  1. Mateusz Golba – AP TOP-54 Biała Podlaska
  2. Adrian Opolski – AP TOP-54 Biała Podlaska
  3. Jakub Kobyliński – AP TOP-54 Biała Podlaska
  4. Jakub Furman – AP TOP-54 Biała Podlaska
  5. Aleksandra Posiewka – AZS PSW Biała Podlaska
  6. Natalia Nestorowicz – AZS PSW Biała Podlaska
  7. Arkadiusz Korolczuk – Orlęta Radzyń Podlaski
  8. Jakub Rożen – Orlęta Łuków
  9. Mateusz Staniukiewicz – Victoria Parczew
  10. Jakub Mróz – Huragan Międzyrzec Podlaski
  11. Aleksander Kot – Grom Kąkolewnica
  12. Kacper Bednarczyk – DAF Łuków
  13. Kacper Ptasiński – AMPLUS Łuków
  14. Jakub Machnowski – Granica Terespol
  15. Norbert Korzeniewski – Lutnia Piszczac
  16. Mateusz Kania – Dwernicki Stoczek Łukowski
  17. Jakub Bujnik – Tytan Wisznice
  18. Sebastian Okoń – Unia Krzywda
  19. Piotr Łukasik – Huta Dąbrowa
  20. Krystian Kazubek – Orzeł Czemierniki
  21. Piotr Gil – LKS Milanów
  22. Filip Łobejko – UKS Jabłoń

TRENER MŁODZIEŻY:

  1. Tomasz Buraczewski – AP TOP-54 Biała Podlaska
  2. Mateusz Kowalczyk – AP TOP-54 Biała Podlaska
  3. Marek Kalinowski – AZS PSW Biała Podlaska
  4. Artur Idzikowski – Orlęta Radzyń Podlaski
  5. Andrzej Kopiński – Victoria Parczew
  6. Daniel Rostek – Huragan Międzyrzec Podlaski
  7. Andrzej Korbal – Granica Terespol
  8. Piotr Wałachowski – DAF Łuków
  9. Andrzej Suchodolski – AMPLUS Łuków
  10. Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
  11. Przemysław Dąbrowski – Orzeł Czemierniki
  12. Stanisław Chudzik – Orlęta Łuków
  13. Mirosław Szewczak – Huta Dąbrowa
  14. Kamil Jaszczuk – UKS Jabłoń
  15. Cezary Michaluk – Grom Kąkolewnica

TRENER SENIORÓW:

  1. Marcin Kieruczenko – SPLGMP Rogoźnica
  2. Konrad Łabęcki – Orzeł Czemierniki
  3. Robert Różański – Orlęta Łuków
  4. Wojciech Góral – Bad Boys Zastawie
  5. Damian Panek – Orlęta Radzyń Podlaski
  6. Łukasz Sawtyruk – Granica Terespol
  7. Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
  8. Daniel Wajszczuk – Huragan Międzyrzec Podlaski
  9. Michał Kwiecień – AZS PSW Biała Podlaski

PIŁKARZ KLASA „O”

  1. Łukasz Ebert – Orlęta Łuków
  2. Hubert Łukanowski – Huragan Międzyrzec Podlaski
  3. Emil Chromik – Grom Kąkolewnica
  4. Damian Artymiuk – Lutnia Piszczac
  5. Grzegorz Romaniuk – LKS Milanów

PIŁKARZ KLASA „A”

  1. Marek Piotrowicz – Orzeł Czemierniki
  2. Granica Terespol – Łukasz Sawtyruk
  3. Maciej Kachniarz – Bad Boys Zastawie
  4. Radosław Żmuda – Huta Dąbrowa
  5. Piotr Łukasiewicz – SPLGMP Rogoźnica

PIŁKARZ KLASA „B”

  1. Łukasz Wysokiński – Absolwent Domaszewnica
  2. Daniel Sadło – WKS Wólka Świątkowa
  3. Mateusz Daniłko – AZ-BUD Komarówka Podlaska
  4. Przemysław Hawryluk – Krzna Rzeczyca

PIŁKARKA EKSTRAKLIGI KOBIET

  1. Dominika Gąsieniec – AZS PSW Biała Podlaska
  2. Ewa Cieśla – AZS PSW Biała Podlaska

PIŁKARZ III LIGI

  1. Maciej Wojczuk – MKS Podlasie Biała Podlaska
  2. Kamil Kocoł – MKS Podlasie Biała Podlaska
  3. Krystian Puton – Orlęta Radzyń Podlaski
  4. Karol Kalita – Orlęta Radzyń Podlaski

PIŁKARZ IV LIGI

  1. Karol Borkowski – Sokół Adamów
  2. Mateusz Baran – Sokół Adamów

SĘDZIOWIE

  1. Konrad Gąsiorowski
  2. Arkadiusz Nestorowicz
  3. Paweł Sitkowski
  4. Maciej Łasocha
  5. Rafał Rutkowski