Zgłoszenia Klubów do XXI Halowych Mistrzostw BOZPN grup Młodzieżowych – SEZON 2018/2019

 XXI HALOWE MISTRZOSTWA

 OKRĘGU GRUP MŁODZIEŻOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ

SEZON 2018/2019

POBIERZ – REGULAMIN I ZGŁOSZENIE

 

Prosimy zainteresowane Kluby o podanie propozycji i terminów rozgrywania zawodów jako gospodarz w dniach 26,27.01.2019r. oraz 02,03,09,10,16,17,23,24.02.2019r.

Kluby, które nie chcą być gospodarzem zawodów stawiają znak X w rubryce potwierdzenie Klubu w danym roczniku.

Kluby mogą wystawić maksymalnie po jednej drużynie.

UWAGA!!! W kategoriach: Skrzat, Żak Młodszy (max 2).

HALOWE MISTRZOSTWA BOZPN W SEZONIE PIŁKARSKIM 2018/2019

Lp.

ROCZNIK

Termin zawodów

Miejsce i Gospodarz Zawodów

Potwierdzenie

1.

Junior Starszy

r. 2000 i młodsi

 09.02.2019r sobota ZPO Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Partyzantów 8 – Huragan Międzyrzec Podlaski

2.

Junior Młodszy

r. 2002 i młodsi

03.02.2019r niedziela

SP 5 w Białej Podlaskiej – AP-TOP 54 Biała Podlaska

3.

Trampkarz Starszy r.2004 i młodsi

10.02.2019r niedziela

IX Memoriał im. Władysława Wójcickiego

SP 5 w Białej Podlaskiej – AP-TOP 54 Biała Podlaska

4.

Młodzik Starszy r.2006 i młodsi

Komarówka

5.

Orlik Starszy

r. 2008 i młodsi

24.02.2019r niedziela  Publiczne Gimnazjum w Krzewicy – Krzna Rzeczyca

6.

Orlik Młodszy

r. 2009 i młodsi

 02.02.2019r sobota

VII Memoriał im. Antoniego Sosnowskiego

 MOK Terespol – Granica Terespol

7.

Żak Starszy

r. 2010 i młodsi

26.01.2019r sobota

II Memoriał im. Tomasza Trybonia

SP Nr 2 w Łukowie, ul. Cieszkowizna AMPLUS Łuków

8.

Żak Młodszy

r. 2011 i młodsi

16.02.2019r sobota ZSP w Radzyniu Podlaskim, ul. Sikorskiego 15

9.

Skrzat r.2012 i młodsi

Lista Drużyn – XXI Halowe Mistrzostwa Młodzieży BOZPN 2019 r

L.p.

Junior Starszy 2000 i młodsi

Junior Młodszy 2002 i młodsi

Trampkarz Starszy 2004 i młodsi

Młodzik Starszy 2006 i młodsi

Orlik Starszy 2008 i młodsi

Orlik Młodszy 2009 i młodsi

Żak Starszy 2010 i młodsi

Żak Młodszy 2011 i młodsi

Skrzat 2012 i młodsi

1

Orlęta Łuków

Orlęta Łuków

Orlęta Łuków

Orlęta Łuków

Amplus Łuków

Orlęta Radzyń

Amplus Łuków

Amplus Łuków

Amplus Łuków I

2

 Orlęta Radzyń
Orlęta Radzyń

Amplus Łuków

Amplus Łuków

 Orlęta Radzyń
Lutnia Piszczac
Orlęta Radzyń
 Orlęta Radzyń I

Amplus Łuków II

3

 Red Sielczyk
 AP Top-54 Biała Podlaska  Orlęta Radzyń
Orlęta Radzyń
Grom Kąkolewnica
Grom Kąkolewnica
Grom Kąkolewnica
 Orlęta Radzyń II
 Orlęta Radzyń I

4

 AP Top-54 Biała Podlaska
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Grom Kąkolewnica
Grom Kąkolewnica
 UKS Dwójka Międzyrzec
 Red Sielczyk
 Red Sielczyk
Grom Kąkolewnica
 Orlęta Radzyń II

5

 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Victoria Parczew
 AP Top-54 Biała Podlaska  AP Top-54 Biała Podlaska  AP Top-54 Biała Podlaska  Daf Łuków
 UKS Dwójka Międzyrzec
 Red Sielczyk
 UKS Dwójka Międzyrzec I

6

   Lutnia Piszczac
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Krzna Rzeczyca
 Krzna Rzeczyca
 UKS Dwójka Międzyrzec
 UKS Jedynka B.P. (dziewczęta)
 UKS Dwójka Międzyrzec
 UKS Dwójka Międzyrzec II

7

     Victoria Parczew
 AZ-Bud Komarówka
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 AP Top-54 Biała Podlaska
 AP Top-54 Biała Podlaska  AP Top-54 Biała Podlaska I
 AP Top-54 Biała Podlaska I

8

     Lutnia Piszczac
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Daf Łuków
 Victoria Parczew
 Krzna Rzeczyca
 AP Top-54 Biała Podlaska I
 AP Top-54 Biała Podlaska II

9

       Granica Terespol
 Olimpia Jabłoń
 Krzna Rzeczyca
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Granica Terespol I
 Krzna Rzeczyca

10

       Daf Łuków
 Victoria Parczew
 Huragan Międzyrzec Podlaski
 Daf Łuków
 Granica Terespol II
 Daf Łuków I

11

       Olimpia Jabłoń
   Granica Terespol
 Victoria Parczew
 Daf Łuków I
 Daf Łuków II

12

       Victoria Parczew
   Lutnia Piszczac
   Daf Łuków II
 Lutnia Piszczac