VII LETNIA GALA PIŁKARSKA BOZPN

VII LETNIA GALA PIŁKARSKA

BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU

PIŁKI NOŻNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

KĄKOLEWNICA 02.07.2016 r. godzina 15:00

aa7bc9eda3afe6f3466a56619ff92a66                                              BOZPN LOGO                                         1200px-POL_gmina_Kąkolewnica_COA.svg

Przedstawiciele Kapituły:

Roman Laszuk -Przewodniczący

Stanisław Lesiuk – Sekretarz

Zofia Łasocha – członek

Zbigniew Lamek – członek

NOMINOWANI

NADZIEJA PIŁKARSKA 

Cezary Bieńczyk – Unia Krzywda

Adam Czemierowski – AP TOP 54 Biała Podlaska

Hubert Dołęga – Granica Terespol

Mateusz Jarzynka – AP TOP 54 Biała Podlaska

Dawid Kanatek – Grom Kąkolewnica

Arkadiusz Karolczuk – Orlęta Radzyń Podlaski

Paweł Kuś – Kujawiak Stanin

Dominik Marczuk – Huragan Międzyrzec Podlaski

Barbara Maksymiuk – UKS Piątka Plus

Igor Miszta – Amplus Łuków

Cezary Miszta – Orlęta Łuków

Mikołaj Pracz – DAF Łuków

Mateusz Stasiukiewicz – Victoria Parczew

 

TRENER MŁODZIEŻY

Rafał Borysiuk – Orlęta Radzyń

Tomasz Buraczewski – AP TOP 54 Biała Podlaska

Zbigniew Drosio – Dwernicki Stoczek Łukowski

Dariusz Dziewulski – AMPLUS Łuków

Paweł Grula – Orlęta Łuków

Kamil Korniluk – Huragan Międzyrzec Podlaski

Wojciech Krzystanek – AP TOP 54 Biała Podlaska

Andrzej Kopiński – Victoria Parczew

Zbigniew Lamek – Unia Krzywda

Wojciech Machnowski – Granica Terespol

Miłosz Storto – AP TOP 54 Biała Podlaska

Cezary Michaluk – Grom Kąkolewnica

Jarosław Romaniuk – UKS Piątka Plus

Przemysław Wereszczyński – DAF Łuków

TRENER SENIORÓW

Mateusz Kazimierczak – Wenus Oszczepalin

Michał Kwiecień – Lutnia Piszczac

Sebastian Magier – LKS Milanów

Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin

Jarosław Makarewicz – MKS Podlasie

Damian Panek – Orlęta Radzyń

Robert Różański – AZS PSW Biała Podlaska

Adrian Świderski – Bór Dąbie

Przemysław Tryboń – Bizon Jeleniec

 

SĘDZIA

Konrad Gąsiorowski

Paweł Sitkowski

Paweł Smyk

Przemysław Wróbel

 

PIŁKARZ KLASY „B”

Michał Latoch – Wenus Oszczepalin

Andrzej Nurzyński – Dębowica

Konrad Sadło – Bór Dąbie

Arnold Sołoduszkiewicz – Sławatycze

Łukasz Pietruszka – Polesie Serokomla

 

PIŁKARZ KLASY „A”

Kuba Bulak – Bizon Jeleniec

Łukasz Kuś – Unia Krzywda

Łukasz Malinowski – Agrosport Leśna Podlaska

Kamil Tronowski – Kujawiak Stanin

PIŁKARZ KLASY „O”

Mateusz Baran – Sokół Adamów

Bartosz Jaszczuk – LKS Milanów

Karol Kosel – Grom Kąkolewnica

Alan Olszewski – Huragan Międzyrzec Podlaski

PIŁKARZ IV LIGI

Damian Artymiuk – Lutnia Piszczac

Kamil Kocoł – MKS Podlasie Biała Podlaska

Paweł Komar – MKS Podlasie Biała Podlaska

Paweł Szlaski – Orlęta Łuków

 

PIŁKARZ III LIGI

Damian Szpak – Orlęta Radzyń

Adrian Zarzecki – Orlęta Radzyń Podlaski

Piotr Zmorzyński – Orlęta Radzyń Podlaski

 

PIŁKARKA EKSTRALIGI KOBIET

Ewa Cieśla – AZS PSW Biała Podlaska

Klaudia Lefeld – AZS PSW Biała Podlaska

 

DZIAŁACZ PIŁKARSKI

Zbigniew Barszcz – MKS Podlasie Biała Podlaska

Andrzej Cap – Grom Kąkolewnica

Piotr Dawidziuk – Lutnia Piszczac

Krzysztof Grochowski – Orlęta Radzyń

Dariusz Magier – AP TOP 54 Biała Podlaska

Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin

Grzegorz Osial – AR-TIG Huta Dąbrowa

Piotr Powałka – Orzeł Czemierniki

Andrzej Sadło – Bór Dabie

Andrzej Samson – Wenus Oszczepalin

Aleksander Szczurowski – LKS Milanów

SAMORZĄD MIASTO

UM Biała Podlaska

UM Łuków

UM Międzyrzec Podlaski

UM i Gminy w Parczewie

UM Radzyń Podlaski

UM Stoczek Łukowski

SAMORZĄD GMINA

UG Adamów

UG Czemierniki

UG Leśna Podlaska

UG Kąkolewnica

UG Łuków

UG Milanów

UG Piszczac

UG Radzyń Podlaski

UG Sławatycze

UG Stanin

UG Wojcieszków

NAGRODA SPECJALNA

Bolesław Kuzioła

Przemysław Tryboń