XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych 2018/2019 Pod Patronatem PZPN – wyniki

XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych – Sezon 2018/2019

Pod PATRONATEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

 

I. Żak Starszy rocznik 2010 i młodsi – Łuków 26.01.2019r.

II Memoriał ś.p. Tomasza Trybonia

Z udziałem Pana Prezesa LZPN Zbigniewa Bartnika

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

AMPLUS ŁUKÓW

ORLĘTA RADZYŃ

RED SIELCZYK

VICTORIA PARCZEW

HURAGAN

HUTA DĄBROWA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AMPLUS ŁUKÓW

X

3:0

3:0

8:0

6:0

3:0

15

23:0

I

2

ORLĘTA RADZYŃ

0:3

X

0:2

0:1

1:1

1:0

4

2:7

V

3

RED SIELCZYK

0:3

2:0

X

2:0

2:3

1:1

7

7:7

III

4

VICTORIA PARCZEW

0:8

1:0

0:2

X

0:2

1:0

6

2:12

IV

5

HURAGAN MIĘDZYRZEC

0:6

1:1

3:2

2:0

X

1:1

8

7:10

II

6

HUTA DĄBROWA

0:3

0:1

1:1

0:1

1:1

X

2

2:7

VI

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

DAF ŁUKÓW

TOP-54 BIAŁA PODL

GROM

UKS DWÓJKA

JEDYNKA BIAŁA PODL

KRZNA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF ŁUKÓW

X

1:2

0:0

2:0

6:0

5:0

10

14:2

II

2

TOP-54 BIAŁA PODLASKA

2:1

X

5:0

3:0

3:0

7:0

15

20:1

I

3

GROM KĄKOLEWNICA

0:0

0:5

X

1:0

2:0

3:0

10

6:5

III

4

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC

0:2

0:3

0:1

X

3:2

1:0

6

4:8

IV

5

JEDYNKA BIAŁA PODLASKA

0:6

0:3

0:2

2:3

X

0:1

0

2:15

VI

6

KRZNA RZECZYCA

0:5

0:7

0:3

0:1

1:0

X

3

1:16

V

PÓŁFINAŁ:

AMPLUS ŁUKÓW – DAF ŁUKÓW 0:0 (KARNE: 1:2)

HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:3

MECZ O III MIEJSCE:

AMPLUS ŁUKÓW – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:0

FINAŁ:

DAF ŁUKÓW – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 1:1 (KARNE: 3:2)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – SZYMON SUSKA (AMPLUS ŁUKÓW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAN STĘPNIEWSKI (DAF ŁUKÓW)

KRÓL STRZELCÓW – DAWID JASZCZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

II. Skrzat rocznik 2012 i młodsi – Krzewica 27.01.2019r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

DA I

AP TOP-54 II

UKS DWÓJKA I

AMPLUS II

KRZNA

LUTNIA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF I ŁUKÓW

X

5:0

6:1

4:0

5:0

6:0

15

26:1

I

2

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

0:5

X

5:2

1:0

8:0

2:1

12

16:8

II

3

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC

1:6

2:5

X

3:4

6:0

2:10

3

12:25

V

4

AMPLUS II ŁUKÓW

0:4

0:1

4:3

X

4:0

4:0

9

12:8

III

5

KRZNA RZECZYCA

0:5

0:8

0:6

0:4

X

1:2

0

1:25

VI

6

LUTNIA PISZCZAC

0:6

1:2

10:2

0:4

2:1

X

6

13:15

IV

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

DAF II

AP TOP-54 I

UKS DWÓJKA II

AMPLUS I

ORLĘTA RADZYŃ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF II ŁUKÓW

X

2:3

2:0

5:0

1:2

6

10:5

III

2

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

3:2

X

3:0

6:0

1:3

9

13:5

II

3

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC

0:2

0:3

X

2:0

1:1

4

3:6

IV

4

AMPLUS I ŁUKÓW

0:5

0:6

0:2

X

0:4

0

0:17

V

5

ORLĘTA RADZYŃ

2:1

3:1

1:1

4:0

X

10

10:3

I

PÓŁFINAŁ:

DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:1

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:2

MECZ O III MIEJSCE:

DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 4:0

FINAŁ:

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 2:1

NAJLEPSZY ZAWODNIK – DOMINIK SEMENIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – ADAM SZCZEPANIUK (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)

KRÓL STRZELCÓW – IGOR KOLANOWSKI (DAF I ŁUKÓW)

III. Orlik Młodszy rocznik 2009 i młodsi – Terespol 02.02.2019r

VII Memoriał Ś.P. Antoniego Sosnowskiego

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

Unia

TOP-54

Granica I

Lutnia

RED Sielczyk

UKS Dwójka

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Unia Krzywda

X

0:0

0:7

1:3

2:0

0:3

4

3:13

V

2

TOP-54 Biała Podlaska

0:0

X

2:1

6:0

1:0

1:0

13

10:1

I

3

Granica I Terespol

7:0

1:2

X

4:2

5:0

2:1

12

19:1

II

4

Lutnia Piszczac

3:1

0:6

2:4

X

3:0

0:2

6

8:13

IV

5

RED Sielczyk

0:2

0:1

0:5

0:3

X

1:3

0

1:14

VI

6

UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski

3:0

0:1

1:2

2:0

3:1

X

9

9:4

III

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

Orlęta

Granica II

Grom

Victoria

Krzna

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

2

Orlęta Radzyń Podlaski

X

0:1

1:2

1:0

1:0

6

3:3

III

3

Granica II Terespol

1:0

X

0:1

1:2

1:1

4

3:4

IV

4

Grom Kąkolewnica

2:1

1:0

X

0:1

1:0

9

4:2

II

5

Victoria Parczew

0:1

2:1

1:0

X

2:0

9

5:2

I

6

Krzna Rzeczyca

0:1

1:1

0:1

0:2

X

1

1:5

V

PÓŁFINAŁ:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GROM KĄKOLEWNICA 4:0

GRANICA I TERESPOL – VICTORIA PARCZEW 2:0

MECZ O III MIEJSCE:

GROM KĄKOLEWNICA – VICTORIA PARCZEW 0:2

FINAŁ:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GRANICA I TERESPOL 3:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK: J. URBANIAK-JAKUBIEC (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: M. ROMAN (VICTORIA PARCZEW)

KRÓL STRZELCÓW: J. MACHNOWSKI (GRANICA I TERESPOL)

Nagroda (Piłka firmy Adidas z autografem zawodnika Legia Warszawa Kacper Hamalainen) ufundowana przez Klub Radnych „Terespol Razem” i Radnego Powiatowego, którą wręczał Radny Miasta Terespol Paweł Jurkowski.

IV. Junior Młodszy rocznik 2002 i młodsi – Biała Podlaska 03.02.2019r.

Pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

Perła

AP TOP-54 I

Victoria

LKS Milanów

Wenus

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Perła Sławatycze

X

0:2

0:2

0:2

3:1

3

3:7

IV

2

AP TOP-54 I Biała Podlaska

2:0

X

1:1

1:0

4:1

10

8:2

I

3

Victoria Parczew

2:0

1:1

X

0:0

1:0

8

4:1

II

4

LKS Milanów

2:0

0:1

0:0

X

3:0

7

5:1

III

5

Wenus Oszczepalin

1:3

1:4

0:1

0:3

X

0

2:11

V

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

Orlęta Radzyń

AP TOP-54 II

Unia

Lutnia

LZS Dobryń

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Orlęta Radzyń Podlaski

X

2:2

3:1

4:0

1:0

10

10:3

I

2

AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:2

X

0:1

1:0

2:1

7

9:4

III

3

Unia Krzywda

1:3

1:0

X

2:0

1:0

9

5:3

II

4

Lutnia Piszczac

0:4

0:1

0:2

X

0:1

0

0:12

V

5

LZS Dobryń

0:1

1:2

0:1

1:0

X

3

2:4

IV

PÓŁFINAŁ:

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – UNIA KRZYWDA 1:1 (K. 4:3)

VICTORIA PARCZEW – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0 (K. 3:4)

MECZ O III MIEJSCE:

UNIA KRZYWDA – VICTORIA PARCZEW 0:0 (K. 0:2)

FINAŁ:

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. MIERZWIŃSKI (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – J. KRZEWSKI (VICTORIA PARCZEW)

KRÓL STRZELCÓW – J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA)

V.Junior Starszy rocznik 2000 i młodsi – Międzyrzec Podlaski 09.02.2019r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

RED

SIELCZYK

HURAGAN

UNIA

KUJAWIAK

PERŁA

AZ-BUD

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

RED

SIELCZYK

X

0:2

0:2

0:1

0:3

0:3

0

0:11

VI

2

HURAGAN

MIĘDZYRZEC

2:0

X

0:0

2:0

1:1

4:0

11

9:1

II

3

UNIA

KRZYWDA

2:0

0:0

X

2:0

1:0

0:3

10

5:3

III

4

KUJAWIAK STANIN

1:0

0:2

0:2

X

0:1

0:2

3

1:7

V

5

PERŁA SŁAWATYCZE

3:0

1:1

0:1

1:0

X

0:1

7

5:3

IV

6

AZ-BUD KOMARÓWKA

3:0

0:4

3:0

2:0

1:0

X

12

9:4

I

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

MILANÓW

ORLĘTA ŁUKÓW

TOP-54

ABSOLWENT

HUTA DĄBROWA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

LKS

MILANÓW

X

0:3

4:0

0:0

0:3

4

4:6

IV

2

ORLĘTA

ŁUKÓW

3:0

X

2:0

5:1

2:0

12

12:1

I

3

TOP-54 BIAŁA PODLASKA

0:4

0:2

X

2:0

1:1

4

3:7

III

4

ABSOLWENT DOMASZEWNICA

0:0

1:5

0:2

X

1:2

1

2:9

V

5

HUTA

DĄBROWA

3:0

0:2

1:1

2:1

X

7

6:4

II

PÓŁFINAŁ:

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 3:1

ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:1

MECZ O III MIEJSCE:

KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – AR-TIG HUTA DĄBROWA 2:1

FINAŁ:

ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 3:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK: K. MULTAN (AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: S. KLIMCZYK (ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW)

KRÓL STRZELCÓW: K. MARCZUK (KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)

VI. Trampkarz Starszy rocznik 2004 i młodsi – Biała Podlaska 10.02.2019r
Memoriał Ś.P. Władysława Wójcickiego
Pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

UNIA

TOP-54 I

GROM

ORLĘTA RADZYŃ

LUTNIA PISZCZAC

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

UNIA KRZYWDA

X

0:4

0:0

1:1

2:2

3

3:7

IV

2

TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

4:0

X

7:0

2:0

4:0

12

17:0

I

3

GROM KĄKOLEWNICA

0:0

0:7

X

0:1

4:1

4

4:9

III

4

ORLĘTA RADZYŃ

1:1

0:2

1:0

X

1:0

7

3:3

II

5

LUTNIA PISZCZAC

2:2

0:4

1:4

0:1

X

1

3:11

V

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

AMPLUS

TOP-54 II

HURAGAN

VICTORIA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AMPLUS

ŁUKÓW

X

3:1

1:1

3:0

7

7:2

I

2

TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

1:3

X

0:0

4:0

4

5:3

II

3

HURAGAN MIĘDZYRZEC

1:1

0:0

X

0:1

2

1:2

IV

4

VICTORIA PARCZEW

0:3

0:4

1:0

X

3

1:7

III

PÓŁFINAŁ:

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 0:2

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 5:0

MECZ O III MIEJSCE:

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 3:1

FINAŁ:

LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:6

NAJLEPSZY ZAWODNIK: K. OSIŃSKI (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: M. NOWOSZ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)

KRÓL STRZELCÓW: J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)

VII. Żak Młodszy 2011 i młodsi – Radzyń Podlaski 16.02.2019r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

ORLĘTA I RADZYŃ

AMPLUS ŁUKÓW

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

DAF II ŁUKÓW

GRANICA I TERSPOL

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI

X

1:1

0:0

0:0

2:0

6

3:1

II

2

AMPLUS

ŁUKÓW

1:1

X

2:1

1:0

2:0

10

6:2

I

3

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

0:0

1:2

X

0:1

2:2

2

3:5

V

4

DAF II

ŁUKÓW

0:0

0:1

1:0

X

0:1

4

1:2

IV

5

GRANICA I TERESPOL

0:2

0:2

2:2

1:0

X

4

3:6

III

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

ORLĘTA II RADZYŃ

UKS DWÓJKA

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

RED SIELCZYK

DAF I ŁUKÓW

GRANICA II TERESPOL

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

ORLĘTA II RADZYŃ

X

0:0

0:4

1:0

0:3

4:0

7

5:7

IV

2

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC

0:0

X

1:1

1:0

0:2

3:2

8

5:5

III

3

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

4:0

1:1

X

3:0

2:2

8:0

11

18:3

II

4

RED

SIELCZYK

0:1

0:1

0:3

X

0:6

1:0

3

1:11

V

5

DAF I

ŁUKÓW

3:0

2:0

2:2

6:0

X

1:0

13

14:2

I

6

GRANICA II TERSPOL

0:4

2:3

0:8

0:1

0:1

X

0

2:17

VI

PÓŁFINAŁ:

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:2

DAF I ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:3

MECZ O III MIEJSCE:

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – DAF I ŁUKÓW

FINAŁ:

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI 1:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK: A. JELEŃ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: K. KAZANA (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)

KRÓL STRZELCÓW: SZ. OSYPIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)