Uwaga Kluby – Bezpłatne Bilety na Mecze Mistrzostw Świata U-20 w Lublinie

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informuję, że Polski Związek Piłki Nożnej przyznał Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej pulę nieodpłatnych biletów dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów na wskazane mecze turnieju Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 w Lublinie.
Bilety mogą zostać wykorzystane przy kluby będące członkami LZPN zgodnie „Regulaminem korzystania z biletów” ( resources.fifa.com resources.fifa.com )
oraz z „Regulaminem imprezy masowej” ( resources.fifa.com resources.fifa.com ), które w szczególności traktują o tym że:
– bilety nie mogą być odsprzedane
– bilety nie będą przekazane podmiotom komercyjnym
– bilety nie mogą być częścią nagród w konkursach, loteriach oraz żadnych innych formach promocji biletów czy wydarzeń – – bilety nie mogą być związane z promocją usług, produktów ani tym podobnym.
Okręgowy Związek Piłki Nożnej (BOZPN. ChOZPN. ZOZPN) może zamówić do 100 sztuk biletów na każdy mecz grupowy i mecz 1/8 finału w dniu 4 czerwca, a także do 30 sztuk biletów na mecz 1/8 finału w dniu 3 czerwca. Bilety proszę zamówić dla klubów, których drużyny młodzieżowe nie grają w ligach wojewódzkich, ponieważ kluby z lig wojewódzkich otrzymają bilety z LZPN. Bilety możecie Państwo zamówić wypełniając tabelę stanowiącą załącznik do niniejszej wiadomości.
W meczach na które nie zamawiacie Państwo biletów proszę wpisać cyfrę 0.
Na każde 100 osób może przypadać 20 dorosłych opiekunów tj. ok 20 % grupy (w meczu w dniu 3 czerwca na 30 osób – 6-8 opiekunów).
Proszę o przesłanie zamówień do dnia 12 maja do godz. 20:00 na adres pilka@bozpn.pl