Finały Ligi/Turniejów BOZPN – Terminy

Finały rozegrane zostaną w kategoriach:

I. Junior Starszy – 22.06.(sobota) godzina 10:00 (miejsce: Wohyń) – Mistrz oraz wicemistrz Gr I i Gr II

  1. Dwernicki Stoczek Łukowski – LKS Milanów
  2. Orzeł Czemierniki – Unia Krzywda

Mecz o miejsca III i IV (przegrany meczu 1 i 2)

 

Finał (wygrany meczu 1 i 2)

 

Zasady: Czas trwania meczów 2×20 minut, w przypadku remisu odbywają się rzuty karne (x5), zmiany zawodników – tzw. powrotne, 18 zawodników w protokole meczowym

 

II. Młodzik Starszy – 15.06.(sobota) godzina 10:00 (miejsce: Milanów) – Mistrz i wicemistrz Gr I i Gr II

  1. LKS Milanów – Grom Kąkolewnica 1:0
  2.  Huragan Międzyrzec Podlaski – Twierdza Kobylany 3:0

Mecz o miejsca III i IV (przegrany meczu 1 i 2)

Grom Kąkolewnica – Twierdza Kobylany 3:1

Finał (wygrany meczu 1 i 2)

LKS Milanów – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:0

Zasady: Czas trwania meczów 2×15 minut, w przypadku remisu odbywają się rzuty karne (x5), zmiany zawodników – tzw. powrotne, 18 zawodników w protokole meczowym

 

III. Orlik Starszy – 18.06.(wtorek) godzina 17:00 (miejsce: ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski ul. Partyzantów 8) – Mistrzowie swoich grup

  1. Victoria I Parczew
  2. UKS Dwójka I Międzyrzec Podlaski
  3. AMLUS I Łuków
  4. Żaki I Adamów

Victoria I – Dwójka I, AMPLUS I – Żaki I, Victoria I – AMPLUS I, Dwójka I – Żaki I, Dwójka I – AMPLUS I, Victoria I – Żaki I

Zasady: Każdy z każdym, czas trwania meczów 2×10 minut, zmiany zawodników – tzw. powrotne, o kolejności wyższego miejsca w tabeli decyduje: większa ilość punktów, bezpośredni mecz, większa ilość zdobytych bramek, mała tabela, rzuty karne (x3), 18 zawodników w protokole meczowym

 

IV. Orlik Młodszy – 18.06.(wtorek) godzina 17:00 (miejsce: AP TOP-54 Biała Podlaska) – Mistrz i wicemistrz Gr I i Gr II

  1. Granica I Terespol
  2. AP TOP-54 I Biała Podlaska
  3. AP TOP-54 III Biała Podlaska
  4. LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

TOP-54 I – TOP-54 III 6:2

GRANICA I – ORLĘTA I RADZYŃ 1:2

TOP-54 III – ORLĘTA I RADZYŃ 1:2

GRANICA I – TOP-54 III 2:3

TOP-54 I – ORLĘTA I RADZYŃ 3:2

GRANICA I – TOP-54 I 0:8

 

I miejsce AP TOP-54 I Biała Podlaska
II miejsce Orlęta I Radzyń Podlaski
III miejsce AP TOP-54 III Biała Podlaska
IV miejsce Granica I Terespol

Zasady: Każdy z każdym, czas trwania meczów 2×10 minut, zmiany zawodników – tzw. powrotne, o kolejności wyższego miejsca w tabeli decyduje: większa ilość punktów, bezpośredni mecz, większa ilość zdobytych bramek, mała tabela, rzuty karne (x3), 18 zawodników w protokole meczowym

 

V. Żak Starszy – 18.06.(wtorek) godzina 17:00 (miejsce: Łuków ul. Cieszkowizna I L.O.) – Mistrzowie swoich grup

  1. Amplus I Łuków
  2. LKS Orlęta I Radzyń Podlaski
  3. Huragan I Międzyrzec Podlaski

Amplus I Łuków – Orlęta I Radzyń Podlaski 1:1

Amplus I Łuków – Huragan I Międzyrzec Podlaski 7:1

Orlęta I Radzyń Podlaski – Huragan I Międzyrzec Podlaski 9:1

I MIEJSCE ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI

II MIEJSCE AMPLUS I ŁUKÓW

III MIEJSCE HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

Zasady: Każdy z każdym, czas trwania meczów 2×10 minut, zmiany zawodników – tzw. powrotne, o kolejności wyższego miejsca w tabeli decyduje: większa ilość punktów, bezpośredni mecz, większa ilość zdobytych bramek, mała tabela, rzuty karne (x3), 18 zawodników w protokole meczowym