Puchar Polski BOZPN – sezon 2019/2020

I runda Pucharu Polski BOZPN – sezon 2019/2020

04.08.2019r (niedziela) godzina 16:00

  1. UNIA II KRZYWDA – POLESIE SEROKOMLA 1:1 (p.d. 1:3)
  2. UNIA II ŻABIKÓW – WÓLDOM-JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA 2:2 (p.d. 2:4)
  3. ORKAN WOJCIESZKÓW – PIEKIEŁKO PRZYKWA 3:2
  4. RED SIELCZYK – OKS BOZPN BIAŁA PODLASKA 2:4
  5. LUTNIA II PISZCZAC – KRZNA RZECZYCA 3:5
  6. OLIMPIA JABŁOŃ – PERŁA SŁAWATYCZE 2:1
  7. PERŁA DWORNIA – ORLĘTA GOŁASZYN 7:4
  8. ORZEŁ ZALESIE – WENUS OSZCZEPALIN 0:3 walkower
  9. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 1:0
  10. TUR TURZE ROGI – START GÓZD 3:2
  11. HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – SPLGMP ROGOŹNICA 1:2
  12. VICTORIA PARCZEW – LUTNIA I PISZCZAC 0:2
  13. NIWA ŁOMAZY – UNIA ŻABIKÓW 3:0 walkower
  14. TWIERDZA KOBYLANY – LKS MILANÓW 2:2 (p.d. 2:3)
  15. JANOWIA JANÓW PODLASKI – GRANICA TERESPOL 1:2
  16. ULKS DĘBOWICA – BIZON JELENIEC 0:2
  17. OLIMPIA OKRZEJA – KUJAWIAK STANIN 0:3
  18. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – ŁKS ŁAZY 1:7
  19. BÓR DĄBIE – BAD BOYS ZASTAWIE 3:2
  20. LZS DOBRYŃ – GROM KĄKOLEWNICA 1:3
  21. AR-TIG HUTA DĄBROWA – SOKÓŁ ADAMÓW 7:1
  22. AZ-BUD KOMARÓWKA – TYTAN WISZNICE 4:2
  23. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA – ORZEŁ CZEMIERNIKI 0:6
  24. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – UNIA I KRZYWDA 1:2

II runda Pucharu Polski BOZPN – sezon 2019/2020

11.08.2019r (niedziela) godzina 16:00

  1. POLESIE SEROKOMLA – KUJAWIAK STANIN 5:3
  2. OLIMPIA JABŁOŃ – KRZNA RZECZYCA 1:0
  3. TUR TURZE ROGI – WENUS OSZCZEPALIN 4:2
  4. ORKAN WOJCIESZKÓW – SPLGMP ROGOŹNICA 0:1
  5. NIWA ŁOMAZY – OKS BOZPN BIAŁA PODLASKA 3:3 (rz.k. 3:2)
  6. UNIA I KRZYWDA – BIZON JELENIEC 0:2
  7. BÓR DĄBIE – GROM KĄKOLEWNICA 1:5
  8. AZ-BUD KOMARÓWKA – LKS MILANÓW 1:1 (rz.k. 2:4)
  9. PERŁA DWORNIA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 1:5
  10. ORZEŁ CZEMIERNIKI – ŁKS ŁAZY 0:3
  11. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – WÓLDOM-JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA 7:2
  12. GRANICA TERESPOL – LUTNIA PISZCZAC 0:5

III runda Pucharu Polski BOZPN – sezon 2019/2020

21.08.2019r (środa) godzina 17:00

  1. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – AR-TIG HUTA DĄBROWA 1:2
  2. OLIMPIA JABŁOŃ – BIZON JELENIEC 1:3
  3. TUR TURZE ROGI – POLESIE SEROKOMLA 0:4
  4. SPLGMP ROGOŹNICA – KS MOSIR HURAGAN I MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:2
  5. LKS MILANÓW – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:6
  6. NIWA ŁOMAZY – LUTNIA PISZCZAC 1:2
  7. ŁKS ŁAZY – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 5:8
  8. KS GROM KĄKOLEWNICA – MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1:2

IV runda Pucharu Polski BOZPN – sezon 2019/2020

04.09.2019r (środa) godzina 16:00

  1. AR-TIG HUTA DĄBROWA – MKS PODLASIE 0:2
  2. BIZON JELENIEC – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 2:1
  3. POLESIE SEROKOMLA – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 3:8
  4. LUTNIA PISZCZAC – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:4

Półfinał Pucharu Polski BOZPN – sezon 2019/2020

Termin do ustalenia

  1. BIZON JELENIEC – MKS PODLASIE
  2. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

FINAŁ – sezon 2019/2020