XXII Halowe Mistrzostwa Okręgu Grup Młodzieżowych W Piłce Nożnej – Sezon 2019/2020

XXII HALOWE MISTRZOSTWA

 OKRĘGU GRUP MŁODZIEŻOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ

SEZON 2019/2020

 

POBIERZ – REGULAMIN I ZGŁOSZENIE

 

Prosimy zainteresowane Kluby o podanie propozycji i terminów rozgrywania zawodów jako gospodarz w dniach 18,19,25,26.01.2020r. oraz 01,02,08,09,15,16,22,23.02.2020r.

Kluby, które nie chcą być gospodarzem zawodów stawiają znak X w rubryce jako potwierdzenie Klubu w danym roczniku.

Kluby mogą wystawić maksymalnie po jednej drużynie w danej kategorii. Maksymalnie 12 zespołów, liczy się kolejność zgłoszeń.

Patronat Medialny – Tygodnik WSPÓLNOTA

 

Lp. ROCZNIK Termin zawodów Miejsce i Gospodarz Zawodów
1. Junior Starszy r. 2001 i młodsi  02.02.2020r  Hala przy SP w Milanowie – LKS Milanów
2. Junior Młodszy r. 2003 i młodsi  25.01.2020r Hala przy SP w Piszczacu – Lutnia Piszczac
3. Trampkarz Młodszy r. 2006 i młodsi  22.02.2020r  Hala przy SP w Kąkolewnicy – KS Grom Kąkolewnica
4. Młodzik Starszy r. 2007 i młodsi  08.02.2020r ŁSR AMPLUS Łuków III Memoriał Ś.P. Tomasza Trybonia
5. Młodzik Młodszy r. 2008 i młodsi  01.02.2020r Hala przy ZPO nr 2 Międzyrzec Podlaski, ul. Partyzantów 8 – UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski
6. Orlik Starszy r. 2009 i młodsi  18.01.2020r Hala MOK w Terespolu – UKS Jedynka Terespol        VIII Memoriał Ś.P. Antoniego Sosnowskiego
7. Orlik Młodszy r. 2010 i młodsi  09.02.2020r  Hala przy SP w Rogoźnicy – Krzna Rzeczyca
8. Żak Starszy r. 2011 i młodsi  16.02.2020r  Hala przy SP w Krzewicy – Krzna Rzeczyca
9. Żak Młodszy r. 2012 i młodsi  15.02.2020r Hala przy ZPO nr 2 Międzyrzec Podlaski, ul. Partyzantów 8 – UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski

 

Lista Drużyn  – XXII Halowe Mistrzostwa Grup Młodzieżowych BOZPN 2020 r

L.p. Junior Starszy 2001 i młodsi Junior Młodszy 2003 i młodsi Trampkarz Młodszy 2006 i młodsi Młodzik Starszy 2007 i młodsi Młodzik Młodszy 2008 i młodsi Orlik Starszy 2009 i młodsi Orlik Młodszy 2010 i młodsi Żak Starszy 2011 i młodsi Żak Młodszy 2012 i młodsi
1  LKS Milanów  Lutnia Piszczac  Lutnia Piszczac  Lutnia Piszczac  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski  UKS Jedynka Terespol  Lutnia Piszczac Lutnia Piszczac Lutnia Piszczac
2  AP TOP-54 Biała Podlaska  Unia Krzywda KS Grom Kąkolewnica  Champion Biała Podlaska  Champion Biała Podlaska  Champion Biała Podlaska Champion Biała Podlaska  Unia Krzywda  Champion Biała Podlaska
3  ŁKS Orlęta Łuków Victoria Parczew  Victoria Parczew  AMPLUS Łuków  Krzna Rzeczyca  Unia Krzywda  Krzna Rzeczyca  Krzna Rzeczyca  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski
4 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  AP TOP-54 Biała Podlaska  LKS Milanów  Krzna Rzeczyca  Victoria Parczew  Krzna Rzeczyca  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski  Krzna Rzeczyca
5 Perła Sławatycze   ŁKS Orlęta Łuków  AMPLUS Łuków  LKS Milanów  LKS Milanów  UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski  Victoria Parczew  AMPLUS Łuków  Victoria Parczew
6 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  AP TOP-54 Biała Podlaska  AP TOP-54 Biała Podlaska  AMPLUS Łuków  LKS Milanów  AMPLUS Łuków Red Sielczyk  AMPLUS Łuków
7 KS Grom Kąkolewnica   ŁKS Orlęta Łuków  Wenus Oszczepalin  AP TOP-54 Biała Podlaska  Red Sielczyk Red Sielczyk  AP TOP-54 Biała Podlaska  Red Sielczyk
8 Perła Sławatycze  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski   ŁKS Orlęta Łuków  Wenus Oszczepalin  UKS Piątka Plus Biała Podlaska (dziewczęta)  AP TOP-54 Biała Podlaska   DAF Łuków  AP TOP-54 Biała Podlaska
9 KS Olimpia Jabłoń  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski LKS Orlęta Radzyń Podlaski  AP TOP-54 Biała Podlaska   DAF Łuków  LKS Orlęta Radzyń Podlaski   DAF Łuków
10  AZS PSW Biała Podlaska (dziewczęta)  KS Grom Kąkolewnica ŁKS Orlęta Łuków  DAF Łuków  LKS Orlęta Radzyń Podlaski KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  LKS Orlęta Radzyń Podlaski
11  KS Olimpia Jabłoń  UKS Jedynka Parczew  LKS Orlęta Radzyń Podlaski  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Grom Kąkolewnica
12  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  UKS Jedynka Parczew KS Grom Kąkolewnica