XXII HALOWE MISTRZOSTWA BOZPN GRUP MŁODZIEŻOWYCH POD PATRONATEM PZPN „PIŁKA DLA WSZYSTKICH” – wyniki

I. TERESPOL 18.01.2020 r – ORLIK STARSZY ROCZNIK 2009 i MŁODSI

VIII MEMORIAŁ Ś.P. ANTONIEGO SOSNOWSKIEGO

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY JEDYNKA TERESPOL LKS MILANÓW ORLĘTA RADZYŃ DAF

ŁUKÓW

GROM KĄKOLEWNICA UKS PIĄTKA PLUS B.P.  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 JEDYNKA

TERESPOL

X 5:1 0:1 2:1 3:0 2:0 12
12:3 II
2 LKS

MILANÓW

1:5 X 0:3 1:1 0:1 1:0 4
3:10 V
3 ORLĘTA

RADZYŃ PODLASKI

1:0 3:0 X 1:0 1:0 3:0 15
9:0 I
4 DAF

ŁUKÓW

1:2 1:1 0:1 X 2:2 3:0 5
7:6 III
5 GROM

KĄKOLEWNICA

0:3 1:0 0:1 2:2 X 0:0 5
3:6 IV
6 UKS PIĄTKA PLUS

BIAŁA PODLASKA

0:2 0:1 0:3 0:3 0:0 X 1
0:9 VI

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY AP TOP-54 BIAŁA PODL UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC RED SIELCZYK UNIA KRZYWDA KRZNA RZECZYCA AT CHAMPION BIAŁA  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 AP TOP-54 BIAŁA PODL X 1:0 6:0 4:0 5:0 4:0 15
20:0 I
2 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC 0:1 X 4:0 2:0 2:1 3:0 12
11:2 II
3 RED

SIELCZYK

0:6 0:4 X 2:1 1:2 0:1 3
3:14 V
4 UNIA

KRZYWDA

0:4 0:2 1:2 X 1:3 1:1 1
3:12 VI
5 KRZNA

RZECZYCA

0:5 1:2 2:1 3:1 X 0:0 7
6:9 III
6 AT CHAMPION BIAŁA PODL 0:4 0:3 1:0 1:1 0:0 X 5
2:8 IV

PÓŁFINAŁ

LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:0

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 2:1

MECZ O III MIEJSCE

UKS JEDYNKA TERESPOL – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:1 (rz.k. 2:3)

FINAŁ

LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – AP TOP-54  BIAŁA PODLASKA 0:0 (rz.k. 1:3)

KRÓL STRZELCÓW – MICHAŁ KOZŁOWSKI (UKS JEDYNKA TERESPOL)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – ANASTAZJA PIŁAT (LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KACPER KONDRASZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

II. PISZCZAC 26.01.2020 r – JUNIOR MŁODSZY ROCZNIK 2003 i MŁODSI

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY LUTNIA PISZCZAC AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA VICTORIA PARCZEW UNIA KRZYWDA LKS MILANÓW  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 LUTNIA

PISZCZAC

X 0:2 2:1 0:2 0:0 4 2:5 IV
2 AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 2:0 X 1:0 3:1 4:2 12 10:3 I
3 VICTORIA PARCZEW 1:2 0:1 X 0:1 0:1 0 1:5 V
4 UNIA

KRZYWDA

2:0 1:3 1:0 X 2:2 7 6:5 II
5 LKS

MILANÓW

0:0 2:4 1:0 2:2 X 5 5:6 III

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY ORLĘTA ŁUKÓW HURAGAN MIĘDZYRZEC GROM KĄKOLEWNICA PERŁA SŁAWATYCZE JEDYNKA TERESPOL  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 ORLĘTA

ŁUKÓW

X 0:1 1:2 0:1 1:2 0 2:6 V
2 MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI  

1:0

 

X

 

0:1

 

1:1

 

1:3

 

4

 

3:5

 

III

3 GROM KĄKOLEWNICA 2:1 1:0 X 3:1 0:1 9 6:3 II
4 PERŁA SŁAWATYCZE 1:0 1:1 1:3 X 2:3 4 5:7 IV
5 JEDYNKA TERESPOL 2:1 3:1 1:0 3:2 X 12 9:4 I

 

PÓŁFINAŁY:
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – KS GROM KĄKOLEWNICA 2:0

UKS JEDYNKA TERESPOL – UNIA KRZYWDA 0:1

MECZ O III MIEJSCE

UKS JEDYNKA TERESPOL – KS GROM KĄKOLEWNICA 0:1

MECZ O I MIEJSCE

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – UNIA KRZYWDA 2:0

 

KRÓL STRZELCÓW – GABRIEL MIERZWIŃSKI (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – PIOTR ADAMCZYK (UNIA KRZYWDA)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KACPER ROSIŃSKI (KS GROM KĄKOLEWNICA)

III. MIĘDZYRZEC PODLASKI 01.02.2020r – MŁODZIK MŁODSZY ROCZNIK 2008 i MŁODSI

01.02.2020 roku w Hali ZPO Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Młodzik Młodszy rocznik 2008 i młodsi.

I MEMORIAŁ Ś.P. Profesora Józefa Bergiera

Turniej otworzył Prezes BOZPN w Białej Podlaskiej Witold Wójtowicz wspólnie z Zastępcą Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski Pawłem Łysańczukiem.

Na zawodach pojawiła się najbliższa rodzina Józefa Bergiera, tj.: Pani Barbara Bergier – żona oraz Pan Michał Bergier – syn. Jak również Sławomir Kostjan – członek Zarządu BOZPN, Roman Laszuk – członek Zarządu BOZPN, Naczelnik Edukacji Kultury i Sportu w Międzyrzecu Podlaskim – Andrzej Mironiuk oraz pracownicy biura BOZPN Stanisław Lesiuk i Michał Tusz.

Podczas trwania rozgrywek pojawił się Prezes LZPN jednocześnie członek Zarządu PZPN – Zbigniew Bartnik, który wspólnie z Prezesem BOZPN wręczali na koniec zawodnikom, trenerom oraz sędziom puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowania w kierunku Pana Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniewa Kota oraz Dyrektora ZPO Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim Grzegorza Kowalczyka.

Drużyny biorące udział w turnieju: KRZNA RZECZYCA, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, MKS VICTORIA PARCZEW, LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, LKS MILANÓW, ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW, KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, KS GROM KĄKOLEWNICA, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY Huragan Międzyrzec Podlaski AP TOP-54 Biała Podlaska LKS Orlęta Radzyń Podlaski LKS MILANÓW Krzna Rzeczyca  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 Huragan Międzyrzec Podlaski X 0:5 2:3 3:2 3:0 6 8:10 III
2 AP TOP-54 Biała Podlaska 5:0 X 2:0 4:1 9:0 12 20:1 I
3 LKS Orlęta Radzyń Podlaski 3:2 0:2 X 3:1 5:0 9 11:5 II
4 LKS

MILANÓW

2:3 1:4 1:3 X 7:4 3 11:14 IV
5 Krzna

 Rzeczyca

0:3 0:9 0:5 4:7 X 0 4:25 V

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski AT Champion Biała Podlaska MKS Victoria Parczew ŁSR Orlęta Łuków KS Grom Kąkolewnica  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski X 3:1 6:0 4:0 3:0 12 16:1 I
2 AT Champion Biała Podlaska 1:3 X 4:0 1:0 2:1 9 8:4 II
3 MKS Victoria Parczew 0:6 0:4 X 0:3 0:2 0 0:15 V
4 ŁKS Orlęta Łuków 0:4 0:1 3:0 X 1:1 4 4:6 III
5 KS Grom Kąkolewnica 0:3 1:2 2:0 1:1 X 4 4:6 III

PÓŁFINAŁY:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 4:0

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:0

MECZ O III MIEJSCE

AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:3

MECZ O I MIEJSCE

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:1

KRÓL STRZELCÓW – KACPER SOKULSKI (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAKUB SIKORA (LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – BARTOSZ ZANIEWICZ (UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI)

IV. MILANÓW 02.02.2020 r – JUNIOR STARSZY ROCZNIK 2001 i MŁODSI

X MEMORIAŁ Ś.P. WŁADYSŁAWA WÓJCICKIEGO

02.02.2020 roku w Hali SP w Milanowie odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Junior Starszy rocznik 2001 i młodsi

Turniej otworzył Prezes LKS Milanów – Aleksander Szczurowski wspólnie z członkiem Zarządu BOZPN – Sławomir Kostjan.

Drużyny biorące udział w turnieju: LKS MILANÓW, AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, MKS VICTORIA PARCZEW, LKS UNIA KRZYWDA, ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW, KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, PERŁA SŁAWATYCZE, LKS ORZEŁ CZEMIERNIKI.

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY LKS

MILANÓW

ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW PERŁA SŁAWATYCZE AZ-BUD KOMARÓWKA UNIA KRZYWDA  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 LKS

MILANÓW

X 0:3 1:1 3:1 1:1 5 5:6 IV
2 ŁKS

ORLĘTA ŁUKÓW

3:0 X 0:1 1:0 0:0 7 4:1 I
3 PERŁA

SŁAWATYCZE

1:1 1:0 X 2:3 1:1 5 5:5 III
4 KS AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 1:3 0:1 3:2 X 1:4 3 5:10 V
5 UNIA

KRZYWDA

1:1 0:0 1:1 4:1 X 6 6:3 II

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC LKS ORZEŁ CZEMIERNIKI MKS VICTORIA PARCZEW  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA X 3:0 3:1 3:3 7 9:4 II
2 KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC 0:3 X 1:0 0:4 3 1:8 III
3 LKS ORZEŁ CZEMIERNIKI 1:3 0:1 X 0:2 0 1:6 IV
4 MKS VICTORIA PARCZEW 3:3 4:0 2:0 X 7 9:3 I

PÓŁFINAŁY:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 2:1

MKS VICTORIA PARCZEW – LKS UNIA KRZYWDA 4:0

MECZ O III MIEJSCE

LKS UNIA KRZYWDA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 0:0 (rz.k. 1:2)

MECZ O I MIEJSCE

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – MKS VICTORIA PARCZEW 1:2

KRÓL STRZELCÓW – DANIEL KOROL (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

NAJLEPSZY BRAMKARZ – BARTOSZ BIERNACKI (ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – ERYK WANIOWSKI (MKS VICTORIA PARCZEW)

V. ŁUKÓW 08.02.2020 r – MŁODZIK STARSZY 2007 i MŁODSI

III MEMORIAŁ Ś.P. Tomasza Trybonia

08.02.2020 roku w Hali SP 2 w Łukowie odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Młodzik Starszy rocznik 2007 i młodsi

Turniej otworzył Prezes ŁSR Amplus Łuków – Słamowir Smolak wspólnie z Prezesem Zarządu BOZPN – Witold Wójtowicz oraz Starostą Łukowskim – Dariusz Szustek.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal ufundowany przez klub ŁSR AMPLUS Łuków, który otrzymał z rąk działaczy oraz rodziny Ś.P. Tomasza Trybonia.

Wielkie słowa uznania i gratulacje należą się organizatorom dzisiejszych rozgrywek jako wzór do naśladowania.

Drużyny biorące udział w turnieju: LKS MILANÓW, AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, OLIMPIA JABŁOŃ, ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW, KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, KRZNA RZECZYCA, ŁSR AMPLUS ŁUKÓW, AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA.

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY AMPLUS ŁUKÓW KRZNA RZECZYCA AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA LUTNIA PISZCZAC OLIMPIA JABŁOŃ  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 AMPLUS

 ŁUKÓW

X 4:0 0:0 1:0 3:0 10 8:0 II
2 KRZNA

RZECZYCA

0:4 X 0:9 0:1 2:2 1 2:16 V
3 AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:0 9:0 X 5:0 2:1 10 16:1 I
4 LUTNIA

PISZCZAC

0:1 1:0 0:5 X 1:2 3 2:8 IV
5 OLIMPIA

JABŁOŃ

0:3 2:2 1:2 2:1 X 4 5:8 III

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW CHAMPION BIAŁA PODLASKA LKS MILANÓW HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI AZ-BUD KOMARÓWKA  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 ŁSR ORLĘTA ŁUKÓW X 4:0 7:1 3:1 6:0 12 20:2 I
2 CHAMPION BIAŁA PODLASKA  0:4  X 3:1  2:1  2:0  9  7:6  II
3 LKS

MILANÓW

1:7 1:3 X 1:0 0:0 4 3:10 III
4 HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI  1:3  1:2  0:1  X  3:0  3  5:6  IV
5 AZ-BUD KOMARÓWKA 0:6 0:2 0:0 0:3 X 1 0:11 V

PÓŁFINAŁY:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – 0:0 (rzuty karne 2:1)

ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS ŁUKÓW 1:0

MECZ O III MIEJSCE

AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – ŁSR AMPLUS ŁUKÓW 1:2

MECZ O I MIEJSCE

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 0:2

KRÓL STRZELCÓW – IGOR GRZELAK (ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – MIKOŁAJ PIECHOWICZ (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – IGOR LIMBRANT (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

VI. ROGOŹNICA 09.02.2020 r – ORLIK MŁODSZY 2010 i MŁODSI

09.02.2020 roku w Hali SP w Rogoźnicy odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Orlik Młodszy rocznik 2010 i młodsi

Turniej otworzył Prezes Krzna Rzeczyca – Łukasz Łosicki wspólnie z Vce Prezesem BOZPN – Tomasz Buraczewski oraz Dyrektor SP w Rogoźnicy – Dorota Herda.

Zmagania organizowane były w nowej, przepięknej Hali Sportowej w Rogoźnicy. Za gościnność na Gminnej Ziemi Międzyrzeckiej serdecznie dziękujemy.

Drużyny biorące udział w turnieju: MKS VICTORIA PARCZEW, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, DAF ŁUKÓW, KS RED SIELCZYK, KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, KRZNA RZECZYCA, ŁSR AMPLUS ŁUKÓW, AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA, KS GROM KĄKOLEWNICA oraz LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY KRZNA RZECZYCA LUTNIA PISZCZAC AMPLUS ŁUKÓW AP TOP-54 BIAŁA P. GROM KĄKOLEWNICA HURAGAN MIĘDZYRZEC  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 KRZNA RZECZYCA X 3:0 0:1 0:5 1:0 0:1 6 4:7 III
2 LUTNIA PISZCZAC 0:3 X 1:8 0:8 0:1 2:2 1 3:22 VI
3 AMPLUS ŁUKÓW 1:0 8:1 X 0:0 3:0 2:0 13 14:1 II
4 AP TOP-54 BIAŁA P. 5:0 8:0 0:0 X 4:0 4:0 13 21:0 I
5 GROM KĄKOLEWNICA 0:1 1:0 0:3 0:4 X 1:0 6 2:8 IV
6 HURAGAN MIĘDZYRZEC 1:0 2:2 0:2 0:4 0:1 X 4 3:9 V

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY CHAMPION BIAŁA PODL UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC VICTORIA PARCZEW RED SIELCZYK DAF ŁUKÓW ORLĘTA RADZYŃ  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 CHAMPION BIAŁA PODL X 1:2 2:0 1:0 0:3 1:1 7 5:6 IV
2 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC 2:1 X 3:0 2:0 0:3 4:0 12 11:4 II
3 VICTORIA PARCZEW 0:2 0:3 X 1:1 1:5 0:2 1 2:13 VI
4 RED

SIELCZYK

0:1 0:2 1:1 X 0:5 1:2 1 2:11 V
5 DAF

 ŁUKÓW

3:0 3:0 5:1 5:0 X 3:0 15 19:1 I
6 ORLĘTA RADZYŃ PODL 1:1 0:4 2:0 2:1 0:3 X 7 7:9 III

PÓŁFINAŁY:

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:0

DAF ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS ŁUKÓW 2:0

MECZ O III MIEJSCE

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – ŁSR AMPLUS ŁUKÓW 0:2

MECZ O I MIEJSCE

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – DAF ŁUKÓW 1:0

KRÓL STRZELCÓW – DAWID JASZCZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – IGOR SZCZYGIELSKI (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – ALEKSANDER ŚLEDŹ (DAF ŁUKÓW)

VII. MIĘDZYRZEC PODLASKI 15.02.2020 r – ŻAK MŁODSZY 2012 i MŁODSI

15.02.2020 roku w Hali ZPO Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Żak Młodszy rocznik 2012 i młodsi

MEMORIAŁ Ś.P. FAUSTYNA PETRUCZENKO

Turniej otworzyli Prezes BOZPN – Witold Wójtowicz oraz najbliższa rodzina – Dariusz Petruczenko i Jerzy Petruczenko i Prezes UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski – Marcin Kieruczenko.

Drużyny biorące udział w turnieju: UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, MKS VICTORIA PARCZEW, AMPLUS ŁUKÓW, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, UKS JEDYNKA TERESPOL, KS GROM KĄKOLEWNICA, LUTNIA PISZCZAC, AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA, KRZNA RZECZYCA i DAF ŁUKÓW

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY DWÓJKA MIĘDZYRZEC VICTORIA PARCZEW AMPLUS ŁUKÓW AP TOP-54 PODL ORLĘTA RADZYŃ PODL JEDYNKA TERESPOL  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 DWÓJKA MIĘDZYRZEC X 1:0 2:3 0:5 3:0 1:4 6 7:12 IV
2 VICTORIA PARCZEW 0:1 X 0:1 1:4 0:1 0:1 0 1:8 VI
3 AMPLUS ŁUKÓW 3:2 1:0 X 0:1 2:0 1:2 9 7:5 III
4 AP TOP-54 BIAŁA PODL 5:0 4:1 1:0 X 3:0 2:1 15 15:2 I
5 ORLĘTA RADZYŃ PODL 0:3 1:0 0:2 0:3 X 0:6 3 1:14 V
6 JEDYNKA TERESPOL 4:1 1:0 2:1 1:2 6:0 X 12 14:4 II

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY GROM KĄKOLEWNICA LUTNIA PISZCZAC CHAMPION BIAŁA PODL KRZNA RZECZYCA DAF ŁUKÓW  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 GROM KĄKOLEWNICA X 1:1 0:0 1:0 1:4 5 3:5 III
2 LUTNIA

PISZCZAC

1:1 X 1:2 1:1 3:4 2 6:8 IV
3 CHAMPION BIAŁA PODL 0:0 2:1 X 2:0 3:0 10 7:1 I
4 KRZNA

RZECZYCA

0:1 1:1 0:2 X 0:3 1 1:7 V
5 DAF

ŁUKÓW

4:1 4:3 0:3 3:0 X 9 11:7 II

PÓŁFINAŁY:
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – DAF ŁUKÓW 2:0
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 1:1 (rz.k. 2:3)

MECZ O III MIEJSCE
DAF ŁUKÓW – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2:0

MECZ O I MIEJSCE
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 1:0

KRÓL STRZELCÓW – FILIP CHARCZUK (UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MIKOŁAJ PIETRASZUK (UKS JEDYNKA TERESPOL)
NAJLEPSZY ZAWODNIK – DOMINIK SEMENIUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)

VIII. KRZEWICA 16.02.2020 r – ŻAK STARSZY 2011 i MŁODSI

16.02.2020 roku w Hali SP w Krzewicy odbył się Turniej Piłki nożnej w ramach XXII edycji Halowych Mistrzostw Okręgu Grup Młodzieżowych BOZPN pod Patronatem PZPN „Piłka Dla Wszystkich” w kategorii Żak Starszy rocznik 2011 i młodsi

Turniej otworzył Dyrektor SP w Krzewicy – Zenon Domański wspólnie z pracownikami BOZPN w Białej Podlaskiej – Stanisłwa Lesiuk i Michał Tusz.

Drużyny biorące udział w turnieju: KRZNA RZECZYCA, AMPLUS ŁUKÓW, LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA, NIWA ŁOMAZY, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, LUTNIA PISZCZAC, UNIA KRZYWDA, RED SIELCZYK, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, DAF ŁUKÓW

GRUPA A

L.p. NAZWA DRUŻYNY KRZNA RZECZYCA AMPLUS ŁUKÓW ORLĘTA RADZYŃ GROM KĄKOLEWNICA NIWA ŁOMAZY  

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 KRZNA

RZECZYCA

X 0:4 0:3 0:1 0:0 1 0:8 IV
2 AMPLUS ŁUKÓW 4:0 X 3:2 0:0 5:0 10 12:2 I
3 ORLĘTA RADZYŃ PODL 3:0 2:3 X 2:0 4:1 9 11:4 II
4 GROM KĄKOLEWNICA 1:0 0:0 0:2 X 3:1 7 4:3 III
5 NIWA

 ŁOMAZY

0:0 0:5 1:4 1:3 X 1 2:12 V

GRUPA B

L.p. NAZWA DRUŻYNY DWÓJKA MIĘDZYRZEC LUTNIA

PISZCZAC

UNIA

KRZYWDA

RED

SIELCZYK

TOP-54 BIAŁA PODL DAF

ŁUKÓW

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1 DWÓJKA MIĘDZYRZEC X 0:3 1:1 1:2 0:2 0:4 1 2:12 VI
2 LUTNIA

PISZCZAC

3:0 X 0:0 4:0 0:5 0:2 7 7:7 III
3 UNIA

KRZYWDA

1:1 0:0 X 1:0 1:2 0:2 5 3:5 IV
4 RED

SIELCZYK

2:1 0:4 0:1 X 0:3 0:0 4 2:9 V
5 TOP-54 BIAŁA PODLASKA 2:0 5:0 2:1 3:0 X 3:0 15 15:1 I
6 DAF

ŁUKÓW

4:0 2:0 2:0 0:0 0:3 X 10 8:3 II

PÓŁFINAŁY:
AMPLUS ŁUKÓW – DAF ŁUKÓW 2:2 (rz.k.: 0:2)
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:1
MECZ O III MIEJSCE
LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – AMPLUS ŁUKÓW 2:0
MECZ O I MIEJSCE
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – DAF ŁUKÓW 3:0

KRÓL STRZELCÓW – ANDŻELIKA JELEŃ (LKS ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – ŁUKASZ DROZD (DAF ŁUKÓW)
NAJLEPSZY ZAWODNIK – SZYMON OSYPIUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)