KOMUNIKAT ZARZĄDU LUBELSKIEGO ZPN DOTYCZĄCY ZAWIESZENIA WSZYSTKICH ROZGRYWEK PROWADZONYCH PRZEZ LZPN DO DNIA 29 MARCA (WŁĄCZNIE)

Na podstawie decyzji Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, podjętej na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu PZPN, Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem Covid-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski wszystkie rozgrywki kobiet i mężczyzn (seniorskie i młodzieżowe) prowadzone przez LZPN (oraz wszystkie rozgrywki CLJ chłopców i dziewcząt, a także prowadzone przez PZPN rozgrywki kobiet, z Ekstraligą kobiet) z dniem dzisiejszym zostały zawieszone do 29.03.2020 r. (włącznie).

Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Lubelski ZPN (oraz Oddziały w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu) w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.

Ponadto informujemy, iż zgodnie z przepisami regulaminów rozgrywek (z wyjątkiem III ligi grupy IV, która już rozpoczęła rozgrywki), okno transferowe ulega przesunięciu i zakończy się wraz z oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

Nowe terminy meczów zostaną ustalone przez organy prowadzące rozgrywki w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie. Rozgrywki mogą być wznowione najwcześniej z początkiem kwietnia 2020 r.

W związku z powyższym oraz biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sytuacji prosimy o uważne śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej.

PEŁNA TREŚĆ KOMUNIKATU POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ