PUCHAR POLSKI – LZPN ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ W SEZONIE 2020/2021

I RUNDA – 02.08.2020r. /niedziela/

  1. UNIA II ŻABIKÓW  – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 1:6
  2. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – OLIMPIA JABŁOŃ 5:1
  3. LUTNIA II PISZCZAC – OKS BIAŁA PODLASKA (19.08.2020 GODZINA 17:00)
  4. ORLĘTA II ŁUKÓW – ORLĘTA GOŁASZYN 2:1
  5. KUJAWIAK STANIN – BIZON II JELENIEC 3:1
  6. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 8:0
  7. TUR TURZE ROGI – WENUS OSZCZEPALIN 5:2
  8. ORZEŁ ZALESIE – WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA 3:0 walkower (Wóldom nie stawił na spotkanie)
  9. TWIERDZA KOBYLANY – LZS DOBRYŃ 0:6
  10. ROKITNO – AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 2:2 (rz.k. 6:5)
  11. OLIMPIA OKRZEJA – AR-TIG I HUTA DĄBROWA 3:4
  12. ORKAN WOJCIESZKÓW – BÓR DĄBIE 1:1 (rz.k. 5:4)
  13. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – BAD BOYS ZASTAWIE 3:0 walkower (nieuprawnieni zawodnicy)
  14. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:0
  15. JANOWIA JANÓW PODLASKI – NIWA ŁOMAZY odwołany – 0:3 walkower
  16. VICTORIA PARCZEW – UNIA I ŻABIKÓW 1:2
  17. POLESIE SEROKOMLA – SOKÓŁ ADAMÓW 2:4
  18. PERŁA SŁAWATYCZE – TYTAN WISZNICE 0:8
  19. ULKS DĘBOWICA – ŁKS ŁAZY 1:5
  20. RED SIELCZYK – MKS ROGO ROGOŹNICA 1:3
  21. DĄB DĘBOWA KŁODA – LKS MILANÓW 3:5
  22. START GÓZD – UNIA KRZYWDA 0:1
  23. KRZNA RZECZYCA – GROM KĄKOLEWNICA 0:0 (rz.k. 5:4)
  24. AR-TIG II HUTA DĄBROWA – wolny los

II RUNDA – 09.08.2020r. /niedziela/ godzina 17:00

  1. AR-TIG II HUTA DĄBROWA – ORZEŁ ZALESIE 0:3 walkower
  2. ORLĘTA II ŁUKÓW – ORKAN WOJCIESZKÓW 1:0
  3. TUR TURZE ROGI – ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI 1:7
  4. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 5:3
  5. LUTNIA II PISZCZAC/OKS BIAŁA PODLASKA – ROKITNO (26.08.2020 GODZINA 17:00)
  6. KUJAWIAK STANIN – AR-TIG I HUTA DĄBROWA 1:1 (rz.k. 5:4
  7. KRZNA RZECZYCA – LKS MILANÓW 3:4
  8. LZS DOBRYŃ – NIWA ŁOMAZY 6:1
  9. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – ŁKS ŁAZY 2:3
  10. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – TYTAN WISZNICE 1:5
  11. UNIA I ŻABIKÓW – MKS ROGO ROGOŹNICA 0:0 (rz.k. 4:5)
  12. UNIA KRZYWDA – SOKÓŁ ADAMÓW 1:1 (rz.k. 4:2)

III RUNDA – 02.09.2020r. /środa/ godzina 16:30

  1. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – ORZEŁ ZALESIE
  2. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – MKS ROGO ROGOŹNICA
  3. ORLĘTA II ŁUKÓW – KUJAWIAK STANIN
  4. UNIA KRZYWDA – ŁKS ŁAZY
  5. TYTAN WISZNICE – LKS MILANÓW
  6. LZS DOBRYŃ – LUTNIA II PISZCZAC/OKS BIAŁA PODLASKA – ROKITNO

IV RUNDA – 09.09.2020R. /środa/ godzina 16:00