PUCHAR POLSKI W SEZONIE 2021/2022 – BIALSKOPODLASKI ODDZIAŁ LZPN

Komisja Gier LZPN Oddział w Białej Podlaskiej informuje, że w dniu 13.07.2021 r. przeprowadzono losowanie I Rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Oddziału LZPN w sezonie 2021/2022.

Spotkania rozgrywane są do wyłonienia zwycięzcy. Przy remisie w regulaminowym czasie gry wykonywana jest seria rzutów karnych aż do wyłonienia zwycięzcy.

Gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2021/2022. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2020/2021 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2020/2021.

I RUNDA

01.08.2021 r. /NIEDZIELA/

  1. PERŁA SŁAWATYCZE – TYTAN WISZNICE 0:7
  2. ROKITNO – LZS DOBRYŃ 2:3
  3. TWIERDZA KOBYLANY – GRANICA TERESPOL 0:2
  4. OLIMPIA JABŁOŃ – VICTORIA PARCZEW 0:2
  5. KRZNA RZECZYCA – AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 3:0
  6. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – ROGO ROGOŹNICA 1:1 (rz.k. 5:4)
  7. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:4
  8. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – GROM KĄKOLEWNICA 1:4
  9. DĄB DĘBOWA KŁODA – LKS MILANÓW 1:3
  10. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – RED SIELCZYK 9:1
  11. TUR TURZE ROGI – WENUS OSZCZEPALIN 5:1
  12. ORLĘTA II ŁUKÓW – ŁKS ŁAZY 0:6
  13. OLIMPIA OKRZEJA – PIEKIEŁKO PRZYKWA 4:2
  14. AR-TIG HUTA DĄBROWA – ORKAN WOJCIESZKÓW 5:0
  15. UNIA KRZYWDA – SOKÓŁ ADAMÓW 5:3
  16. KUJAWIAK STANIN – BIZON JELENIEC 2:3
  17. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – BÓR DĄBIE 4:2
  18. POLESIE SEROKOMLA – UNIA ŻABIKÓW 0:2
  19. ORLĘTA GOŁASZYN – WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA 5:0
  20. START GÓZD – BAD BOYS ZASTAWIE 1:6
  21. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 1:4
  22. OKS BIAŁA PODLASKA – NIWA ŁOMAZY 1:1 (rz.k. 4:3)

II RUNDA

08.08.2021 r. /NIEDZIELA/ godzina 16:00

  1. UNIA ŻABIKÓW – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:0
  2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – LZS DOBRYŃ 4:3
  3. VICTORIA PARCZEW – GRANICA TERESPOL 2:1
  4. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – OKS BIAŁA PODLASKA 1:1 (rz.k. 4:5)
  5. TUR TURZE ROGI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 1:2
  6. OLIMPIA OKRZEJA – BAD BOYS ZASTAWIE 3:2
  7. LKS MILANÓW – GROM KĄKOLEWNICA 1:7
  8. ORLĘTA GOŁASZYN – ABSOLWENT DOMASZEWNICA 2:3
  9. UNIA KRZYWDA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 1:3
  10. KRZNA RZECZYCA – TYTAN WISZNICE 5:1
  11. BIZON JELENIEC – ŁKS ŁAZY 2:4

 

III RUNDA

18.08.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00

  1. KRZNA RZECZYCA – OKS BIAŁA PODLASKA (obustronny walkower – nieuprawnieni zawodnicy)
  2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 0:3
  3. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – VICTORIA PARCZEW 2:0
  4. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – ŁKS ŁAZY 0:3 walkower
  5. OLIMPIA OKRZEJA – UNIA ŻABIKÓW 1:3
  6. GROM KĄKOLEWNICA – wolny los

 

IV RUNDA

25.08.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00

  1. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – ŁKS ŁAZY 2:2 (rz.k. 4:3)
  2. UNIA ŻABIKÓW – AR-TIG HUTA DĄBROWA 4:2
  3. GROM KĄKOLEWNICA – wolny los

Do kolejnego etapu dochodzą kluby występujące w III i IV Lidze

 

ĆWIERĆFINAŁ

15.09.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00

  1.  UNIA ŻABIKÓW – LUTNIA PISZCZAC 1:5
  2. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:2
  3. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 2:2 (rz.k.: 9:8)
  4. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – KS GROM KĄKOLEWNICA 3:0 walkower

 

PÓŁFINAŁ

WIOSNA 2022

  1. MKS PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
  2. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – LUTNIA PISZCZAC