Sprzedaż biletów na Finał FORTUNA Pucharu Polski – 02.05.2022 roku, Stadion PGE Narodowy, Warszawa

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje zainteresowanych biletami na mecz finałowy PP

– można składać zamówienia i zakupić bilety na mecz Finału Pucharu Polski, który będzie rozgrywany na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie dnia 02 maja 2022 roku (poniedziałek) o godz. 16:00.
 
 
W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie   2 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 1 bilet. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym formularzu na adres  bilety@lzpn.pl
 
 
UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 09 kwietnia br., godz. 16:00. 
 
Następnie zainteresowany otrzyma wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją 
o konieczności PILNEGO dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu.
 Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 13 kwietnia br.
 
W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (właściwe dane, przesłanie we właściwej wersji CSV – jak załącznik zgłoszenia), opłatę za bilety należy wnieść na numer konta LZPN:
63 1160 2202 0000 0000 9853 0330. 
 
W temacie przelewu prosimy wpisać: Finał PP oraz imię i nazwisko zgłaszającego.
 
Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.
 
Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Sprzedaż otwarta biletów rusza 12 kwietnia.
Lubelski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością.
 
Ceny biletów/kolorystyka w powiązaniu z wizualizacją PGE Stadionu Narodowego:
I kategoria: 80 zł – 
II kategoria: 60 zł –
 
Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. 
 
PRAWIDŁOWO wypełniony formularz CSV (w załączeniu) należy wysłać na adres bilety@lzpn.pl
 
KONIECZNY JEST WPIS/WYSŁANIE  DANYCH W FORMACIE Tabelka na bilety CSV
 
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na  adres  bilety@lzpn.pl  lub tel. 607-357-517.
 
 
WAŻNE
 
W załączeniu tabelka na zamówienie biletów, harmonogram sprzedaży biletów, oraz wizualizacja PGE Stadionu Narodowego w Warszawie.
ZAMÓWIENIA/PRZYDZIELONA LICZB BILETÓW DLA OSÓB, KLUBÓW Z DANEGO TERENU: LUBLIN (10 POWIATÓW)  – 56 SZT., ODDZIAŁY LZPN: BIAŁA PODLASKA (5 POWIATÓW) – 33 SZT., CHEŁM (4 POWIATY) – 23 SZT., ZAMOŚĆ (5 POWIATÓW) – 38 SZT.