KLASA „A” grupa II BOZPN

1. ULKS Dębowica
SP Dębowica 70, 21-400 Trzebieszów
Tel. 667525036
Rok założenia: 2012
Barwy klubowe: niebiesko-czarne
Prezes: Szczepan Nurzyński
Kierownik:
Trener:
Stadion: Karwów 3
e-mail: siejak.diana@gmail.com
debowica_1
2. GLKS „Polesie” Serokomla
ul. Warszawska 21,  21-413 Serokomla
Rok założenia 1973
Barwy klubowe:
Prezes: Karol Chojęta tel. 503 603 615
Trener: Dawid Kasprzak tel. 601 169 462
Kierownik: Zbigniew Bancerz tel.606415701
Stadion: ul. Zagumienna, Serokomla
e-mail: karolchojeta@onet.pl lub kprzibi@op.pl
herb polesia
3. LKS Dwernicki Stoczek Łukowski
Pl. T. Kościuszki 1, 21-450 Stoczek Łukowski
Tel. (025) 7970175, fax. (025) 7970073 (U.M.)
Rok założenia 1947
Barwy klubowe: czerwono-zielone
Prezes: Ewa Buczyńska
Trener: Zbigniew Drosio
Stadion: Stoczek Łukowski
e-mail: dwernicki.lks@gmail.com
4. LZS „Sokół” Krynka
Krynka 132,  21-200 Łuków
Tel. 504072637, 25 7946391
Rok założenia 2001
Barwy klubowe: czarno-białe
Prezes: Przemysław Durka
Trener:
Stadion: Krynka
e-mail: mati013@gmail.com
sokol_krynka
http://sokolkrynka.futbolowo.pl
 5. LZS  „Orlęta” Gołaszyn
Gołaszyn 24,  21-400 Łuków
Tel. 783946156
Rok założenia: 2006
Barwy klubowe: biało – niebieski
Prezes: Piotr Goławski
Trener: Ryszard Grochowski II kl.
Stadion: Gołaszyn
e-mail:
golaszyn

http://orletagolaszyn.futbolowo.pl

6. KS „Start” Gózd
Gózd 39
21-421 Tuchowicz
Tel. 537839057
Rok założenia 2009
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Prezes: Andrzej Ambroziak
Kierownik: Krzysztof Świętochowski
Trener:
Stadion: Zagoździe
e-mail: andrzej.ambroziak@spoko.pl
stard_gozd
7. LZS  „Bór” Dąbie
Dąbie 102 A, 21-400 Łuków
Tel. 025 6250803, 0500106174
Rok założenia 1968
Barwy klubowe: niebieskie
Prezes: Andrzej Sadło
Trener:
Stadion: Dąbie
e-mail: andrzej.sadlo1979@wp.pl
bor_dabie

http://bordabie.futbolowo.pl/

8. GKS „Absolwent” Domaszewnica

21-307 Ulan Majorat Kolonia

Kol. Domaszewska 14,

Tel. 511491219,

Rok założenia 2002

Barwy klubowe: granatowo-żółte

Prezes: Tomasz Próchniewicz

Trener: Michał Szczuchniak

Stadion: Kolonia Domaszewska

e-mail: tomasz.prochniewicz@wp.pl

absolwent domaszewnica
9. ULKS „Wenus”  Oszczepalin
Oszczepalin II 101  21-411 Wojcieszków
Tel.0600965712
Rok założenia 2006
Barwy klubowe: żółto-czarne
Prezes: Andrzej Samson
Trener: Józef Cieślak inst.
Stadion: Oszczepalin
e-mail: samsonandrzej8@gmail.com
wenus

http://wenusoszczepalin.futbolowo.pl

10.  KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Ul. Żytnia 16,  21-470 KrzywdaTel.  0602469680
Rok założenia 1956
Barwy klubowe: zielono-białe
Prezes: Grzegorz Osial
Trener: Mirosław Szewczak
Stadion: Huta Dąbrowa
e-mail: gregor7@op.pl
HerbPowiat
11. WKS Wólka Świątkowa

Wólka Świątkowa 26,

21-400 Łuków

tel. 601794352

Rok założenia: 2009

Barwy klubowe: czerwono – żółte

Prezes: Robert Mazur

Kierownik: Jarosław Krzęcio 507523486

Trener: Marek Zabłocki inst. 504216911

Stadion: Wólka Świątkowa

e-mail: jarekkrzecio@wp.pl

wks wólka świątkowa
12. KS „Młodzieżówka” Radzyń Podlaski

KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski

21-300 Radzyń Podlaskimłodzieżówka radzyń podlaski

Dąbrowskiego 1

Tel: 786293939

Rok Założenia:

Barwy klubowe:

Prezes: Robert Strojek 501396876

Trener: Paweł Pliszka

Stadion: obiekty LKS Orlęta Radzyń Podlaski

e-mail: ksmlodziezowka@gmail.com