MŁODZIK MŁODSZY GRUPA II

D2 MŁODZIK MŁODSZY LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA GRUPA II

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

  1. ORLĘTA I ŁUKÓW
  2. ORLĘTA II ŁUKÓW
  3. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
  4. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI
  5. ABSOLWENT DOMASZEWNICA
  6. KUJAWIAK STANIN
  7. LESOVIA TRZEBIESZÓW
  8. AR-TIG HUTA DĄBROWA – WYCOFANA Z ROZGRYWEK
  9. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

 

Kolejka 1 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

1 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta II Łuków 2021-09-11 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
2 Orlęta I Łuków – Kujawiak Stanin 2021-09-11 13:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
3 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.  2021-09-11  13:00  LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)
4 Absolwent Domaszewnica – Lesovia Trzebieszów 2021-09-11 10:00 GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)

 

Kolejka 2 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

5 Orlęta II Łuków – Lesovia Trzebieszów 2021-09-18 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
6 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Absolwent Domaszewnica 2021-09-18 11:30 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
7 Kujawiak Stanin Dwernicki Stoczek Łukowski  2021-09-18  09:00  Tuchowicz 79
8 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta I Łuków 2021-09-18 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

Kolejka 3 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

9 Orlęta I Łuków – Orlęta II Łuków 2021-09-25 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
10 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.  2021-09-25  10:00  LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)
11 Absolwent Domaszewnica – Kujawiak Stanin 2021-09-25 10:00 GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)
12 Lesovia Trzebieszów – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2021-09-25 10:00 Dębowica 70

 

Kolejka 4 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

13 Orlęta II Łuków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2021-10-02 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
14 Kujawiak Stanin – Lesovia Trzebieszów 2021-10-02 10:00 Tuchowicz 79
15 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Absolwent Domaszewnica 2021-10-02 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
16 Orlęta I Łuków Dwernicki Stoczek Łukowski  2021-10-02  12:00  Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

Kolejka 5 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

17 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków  2021-10-09  10:00  LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)
18 Absolwent Domaszewnica – Orlęta I Łuków 2021-10-09 10:00 GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)
19 Lesovia Trzebieszów – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2021-10-09 10:00 Dębowica 70
20 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Kujawiak Stanin 2021-10-09 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

Kolejka 6 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

21 Orlęta II Łuków – Kujawiak Stanin 2021-10-16 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
22 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2021-10-16 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
23 Orlęta I Łuków – Lesovia Trzebieszów 2021-10-16 12:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
24 Dwernicki Stoczek Łukowski – Absolwent Domaszewnica  2021-10-16  10:00  LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

Kolejka 7 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

25 Absolwent Domaszewnica – Orlęta II Łuków 2021-10-23 10:00 GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)
26 Lesovia Trzebieszów Dwernicki Stoczek Łukowski  2021-10-23  10:00  Dębowica 70
27 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Orlęta I Łuków 2021-10-23 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
28 Kujawiak Stanin – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2021-10-23 10:00 Tuchowicz 79

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.