ŻAK MŁODSZY – SEZON 2018/2019

OKRĘGOWA LIGA ŻAKA MŁODSZEGO

rocznik 2011 i młodsi BOZPN – SEZON 2018/2019

RUNDA JESIENNA

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA I i II – 15.09.2018r

1

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

2

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

10:00

3

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

4

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

5

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

6

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

10:00

GRANICA TERESPOL – 15.09.2018r

7

Granica I Terespol

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

8

Granica II Terespol

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

10:00

9

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

10:00

10

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

11

Granica II Terespol

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

12

Granica I Terespol

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

10:00

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA III i IV – 22.09.2018r

13

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Granica II Terespol

10:00

14

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Granica I Terespol

10:00

15

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

16

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

10:00

17

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Granica II Terespol

10:00

18

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Granica I Terespol

10:00

DAF ŁUKÓW – 22.09.2018r

19

DAF I Łuków

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

20

DAF II Łuków

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

10:00

21

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

10:00

22

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

23

DAF II Łuków

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

24

DAF I Łuków

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

10:00

GRANICA TERESPOL – 29.09.2018r

25

Granica I Terespol

– DAF II Łuków

10:00

26

Granica II Terespol

– DAF I Łuków

10:00

27

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

10:00

28

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

10:00

29

Granica II Terespol

– DAF II Łuków

10:00

30

Granica I Terespol

– DAF I Łuków

10:00

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – 29.09.2018r

31

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

32

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

10:00

33

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

34

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

35

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

36

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

10:00

DAF ŁUKÓW – 06.10.2018r

37

DAF I Łuków

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

38

DAF II Łuków

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

10:00

39

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

10:00

40

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

41

DAF II Łuków

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

42

DAF I Łuków

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

10:00

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA I i II – 06.10.2018r

43

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Granica II Terespol

10:00

44

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Granica I Terespol

10:00

45

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

46

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

10:00

47

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Granica II Terespol

10:00

48

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Granica I Terespol

10:00

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA III i IV – 13.10.2018r

49

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF II Łuków

10:00

50

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF I Łuków

10:00

51

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

10:00

52

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

10:00

53

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF II Łuków

10:00

54

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF I Łuków

10:00

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – 13.10.2018r

55

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

56

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

57

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

10:00

58

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

59

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

10:00

60

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

10:00

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 4+1 (mogą grać dziewczęta)