ŻAK MŁODSZY – SEZON 2018/2019

OKRĘGOWA LIGA ŻAKA MŁODSZEGO

rocznik 2011 i młodsi BOZPN – SEZON 2018/2019

RUNDA WIOSENNA

1. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

2. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

3. AP TOP-54 III BIAŁA PODLASKA

4. AP TOP-54 IV BIAŁA PODLASKA

5. LKS ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI

6. LKS ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI

7. GRANICA I TERESPOL

8. GRANICA II TERESPOL

9. DAF I ŁUKÓW

10. DAF II ŁUKÓW

VI KOLEJKA Biała Podlaska 04.05.2019r godz. 10:00

226

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

227

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

228

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

229

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

230

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

231

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-05-04

10:00

VI KOLEJKA Radzyń Podlaski 04.05.2019r godz. 10:00

232

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– Granica II Terespol

2019-05-04

10:00

233

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– Granica I Terespol

2019-05-04

10:00

234

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

2019-05-04

10:00

235

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2019-05-04

10:00

236

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– Granica II Terespol

2019-05-04

10:00

237

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– Granica I Terespol

2019-05-04

10:00

VII KOLEJKA Terespol 11.05.2019r godz. 10:00

238

Granica I Terespol

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

239

Granica II Terespol

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

240

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2019-05-11

10:00

241

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

242

Granica II Terespol

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

243

Granica I Terespol

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

VII KOLEJKA Biała Podlaska 11.09.2019r godz. 10:00

244

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– DAF II Łuków

2019-05-11

10:00

245

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– DAF I Łuków

2019-05-11

10:00

246

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-11

10:00

247

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

2019-05-11

10:00

248

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– DAF II Łuków

2019-05-11

10:00

249

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– DAF I Łuków

2019-05-11

10:00

VIII KOLEJKA Łuków 18.05.2019r godz. 10:00

250

DAF I Łuków

– Granica II Terespol

2019-05-18

10:00

251

DAF II Łuków

– Granica I Terespol

2019-05-18

10:00

252

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

2019-05-18

10:00

253

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2019-05-18

10:00

254

DAF II Łuków

– Granica II Terespol

2019-05-18

10:00

255

DAF I Łuków

– Granica I Terespol

2019-05-18

10:00

VIII KOLEJKA Biała Podlaska 18.05.2019r godz. 10:00

256

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

2019-05-18

10:00

257

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

2019-05-18

10:00

258

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-05-18

10:00

259

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

2019-05-18

10:00

260

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

2019-05-18

10:00

261

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

2019-05-18

10:00

IX KOLEJKA Radzyń Podlaski 25.05.2019r godz. 10:00

262

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– DAF II Łuków

2019-05-25

10:00

263

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– DAF I Łuków

2019-05-25

10:00

264

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

2019-05-25

10:00

265

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

2019-05-25

10:00

266

LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

– DAF II Łuków

2019-05-25

10:00

267

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– DAF I Łuków

2019-05-25

10:00

IX KOLEJKA Terespol 25.05.2019r godz. 10:00

268

Granica I Terespol

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-25

10:00

269

Granica II Terespol

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-05-25

10:00

270

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2019-05-25

10:00

271

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-25

10:00

272

Granica II Terespol

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-25

10:00

273

Granica I Terespol

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-05-25

10:00

X KOLEJKA Łuków 01.06.2019r godz. 10:00

274

DAF I Łuków

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-06-01

10:00

275

DAF II Łuków

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-06-01

10:00

276

DAF I Łuków

– DAF II Łuków

2019-06-01

10:00

277

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-06-01

10:00

278

DAF II Łuków

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2019-06-01

10:00

279

DAF I Łuków

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2019-06-01

10:00

X KOLEJKA Biała Podlaska 31.05.2019r godz. 17:00

280

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

281

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

282

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

283

LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

284

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– LKS Orlęta II Radzyń Podlaski

285

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– LKS Orlęta I Radzyń Podlaski

Klub Granica Terespol rozgrywa swoje mecze na Orliku ul. Sienkiewicza 26

Klub DAF Łuków rozgrywa swoje mecze na boisku przy SP Nr 3 ul. Konarskiego 3

Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  1. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 4+1 lub 5+1 (mogą grać dziewczęta)