ŻAK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

ŻAK STARSZY grupa II
Terminarz rozgrywek rundy WIOSENNEJ sezonu 2018/2019
Żak Starszy rocznik 2010 i młodsi

ZALEGŁA KOLEJKA 26.04.2019r GODZINA 17:00 – RADZYŃ PODLASKI

7

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 6:1

8

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

 1:4

9

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 2:1

10

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 1:5

11

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 0:3

12

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

 6:0

VII KOLEJKA 04.05.2019r PARCZEW godz. 10:00

113

Victoria I Parczew

– Grom II Kąkolewnica

7:0

114

Victoria II Parczew

– Grom I Kąkolewnica

0:3

115

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2:2

116

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

15:0

117

Victoria II Parczew

– Grom II Kąkolewnica

0:2

118

Victoria I Parczew

– Grom I Kąkolewnica

2:8

VII KOLEJKA 06.05.2019r RADZYŃ PODLASKI godz. 17:00

119

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 5:1

120

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

 2:4

121

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 6:1

122

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 2:2

123

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 4:5

124

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

 4:2

VIII KOLEJKA 11.05.2019r KĄKOLEWNICA godz. 10:00

125

Grom I Kąkolewnica

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:4

126

Grom II Kąkolewnica

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

1:4

127

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2:2

128

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

3:3

129

Grom II Kąkolewnica

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

0:6

130

Grom I Kąkolewnica

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2:3

VIII KOLEJKA 11.05.2019r PARCZEW godz. 10:00

131

Victoria I Parczew

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2:5

132

Victoria II Parczew

– Orlęta I Radzyń Podlaski

0:17

133

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

3:3

134

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

4:2

135

Victoria II Parczew

– Orlęta II Radzyń Podlaski

0:11

136

Victoria I Parczew

– Orlęta I Radzyń Podlaski

0:11

IX KOLEJKA 13.05.2019r RADZYŃ PODLASKI godz. 18:00

137

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Grom II Kąkolewnica

 11:0

138

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Grom I Kąkolewnica

 2:0

139

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 1:0

140

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

 1:2

141

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Grom II Kąkolewnica

 8:0

142

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Grom I Kąkolewnica

 5:0

IX KOLEJKA 18.05.2019r BIAŁA PODLASKA godz. 13:00

143

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

 3:0 walkower

144

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

 3:0 walkower

145

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 0:0

146

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

 walkower obustronny

147

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

 3:0 walkower

148

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

 3:0 walkower

X KOLEJKA 25.05.2019r KĄKOLEWNICA godz. 10:00

149

Grom I Kąkolewnica

– Victoria II Parczew

6:0

150

Grom II Kąkolewnica

– Victoria I Parczew

1:0

151

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2:1

152

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

4:10

153

Grom II Kąkolewnica

– Victoria II Parczew

0:6

154

Grom I Kąkolewnica

– Victoria I Parczew

15:0

X KOLEJKA 14.06.2019r BIAŁA PODLASKA godz. 18:00

155

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 4:4

156

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Orlęta I Radzyń Podlaski

 0:5

157

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

 4:4

158

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 2:3

159

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 1:4

160

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Orlęta I Radzyń Podlaski

 2:1

XI KOLEJKA 01.06.2019r BIAŁA PODLASKA godz. 10:00

161

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Grom II Kąkolewnica

2:2

162

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Grom I Kąkolewnica

3:6

163

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:2

164

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

3:3

165

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Grom II Kąkolewnica

6:3

166

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Grom I Kąkolewnica

0:8

XI KOLEJKA 31.05.2019r RADZYŃ PODLASKI godz. 18:30 Orlik przy SP nr 2 ul. Sitkowskiego 3

167

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Victoria II Parczew

 16:0

168

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Victoria I Parczew

 11:0

169

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 2:1

170

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

 4:3

171

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Victoria II Parczew

 9:1

172

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Victoria I Parczew

 13:0

XII KOLEJKA 10.06.2019r KĄKOLEWNICA godz. 18:00

173

Grom I Kąkolewnica

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 0:3

174

Grom II Kąkolewnica

– Orlęta I Radzyń Podlaski

 0:8

175

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

 2:0

176

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 9:3

177

Grom II Kąkolewnica

– Orlęta II Radzyń Podlaski

 0:8

178

Grom I Kąkolewnica

– Orlęta I Radzyń Podlaski

 1:2

XII KOLEJKA 08.06.2019r PARCZEW godz. 10:00

179

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

3:2

180

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

0:6

181

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

5:3

182

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

3:3

183

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

0:11

184

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

3:5

Klub Grom Kąkolewnica rozgrywa mecze na Orliku przy ul. Szkolnej 4

Klub Victoria Parczew rozgrywa mecze na Orliku przy SP nr 3 ul. Spółdzielcza 7

Klub Orlęta Radzyń rozgrywa mecze na Orliku przy SP nr 2 ul. Sitkowskiego 3

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 złTylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 10 min
Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 5 + 1
Mogą grać dziewczęta.