ŻAK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

ŻAK STARSZY grupa II
Terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/2019
Żak Starszy rocznik 2010 i młodsi

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 – PARCZEW

1

Victoria I Parczew

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-08

0:6

2

Victoria II Parczew

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-08

1:1

3

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-09-08

2:2

4

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-08

2:2

5

Victoria II Parczew

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-08

0:7

6

Victoria I Parczew

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-08

4:0

I KOLEJKA 20.10.2018r GODZINA 10:00 – RADZYŃ PODLASKI

7

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

8

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

9

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-20

10:00

10

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

11

Orlęta II Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

12

Orlęta I Radzyń Podlaski

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 – KĄKOLEWNICA

13

Grom I Kąkolewnica

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

0:7

14

Grom II Kąkolewnica

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-15

1:1

15

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-15

0:4

16

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

0:0

17

Grom II Kąkolewnica

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

1:2

18

Grom I Kąkolewnica

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-15

1:11

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 14:00 – PARCZEW

19

Victoria I Parczew

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-09-15

0:10

20

Victoria II Parczew

– Orlęta I Radzyń Podlaski

2018-09-15

0:21

21

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-09-15

w.o. obustronny kara 50 zł

22

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-09-15

w.o. obustronny kara 50 zł

23

Victoria II Parczew

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-09-15

0:12

24

Victoria I Parczew

– Orlęta I Radzyń Podlaski

2018-09-15

0:14

III KOLEJKA 24.09.2018r GODZINA 17:30 RADZYŃ PODLASKI

25

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-24

3:0

26

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-24

6:0

27

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-09-24

2:2

28

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-24

1:1

29

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-24

1:0

30

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-24

11:0

III KOLEJKA 19.10.2018r GODZINA 17:00 BIAŁA PODLASKA

31

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

2018-10-19

17:00

32

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

2018-10-19

17:00

33

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-19

17:00

34

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-10-19

17:00

35

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

2018-10-19

17:00

36

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

2018-10-19

17:00

IV KOLEJKA 28.09.2018r GODZINA 17:00 KĄKOLEWNICA

37

Grom I Kąkolewnica

– Victoria II Parczew

2018-09-28

3:2

38

Grom II Kąkolewnica

– Victoria I Parczew

2018-09-28

2:0

39

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-28

w.o. kara 50 zł

40

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-09-28

w.o. kara 50zł

41

Grom II Kąkolewnica

– Victoria II Parczew

2018-09-28

3:0

42

Grom I Kąkolewnica

– Victoria I Parczew

2018-09-28

1:1

IV KOLEJKA 01.10.2018r GODZINA 17:00 BIAŁA PODLASKA

43

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-01

3:2

44

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-01

2:3

45

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-01

w.o. kara 50 zł

46

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-01

w.o. kara 50 zł

47

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-01

6:2

48

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Orlęta I Radzyń Podlaski

2018-10-01

0:5

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

49

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-06

3:0

50

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Grom I Kąkolewnica

2018-10-06

12:0

51

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

6:4

52

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-06

3:3

53

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-06

10:2

54

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Grom I Kąkolewnica

2018-10-06

13:0

V KOLEJKA 08.10.2018r GODZINA 17:30 RADZYŃ PODLASKI

55

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Victoria II Parczew

2018-10-08

8:0

56

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Victoria I Parczew

2018-10-08

9:0

57

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-08

5:3

58

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-10-08

1:0

59

Orlęta II Radzyń Podlaski

– Victoria II Parczew

2018-10-08

10:0

60

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Victoria I Parczew

2018-10-08

12:1

VI KOLEJKA 15.10.2018r GODZINA 17:00 KĄKOLEWNICA

61

Grom I Kąkolewnica

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-15

17:00

62

Grom II Kąkolewnica

– Orlęta I Radzyń Podlaski

2018-10-15

17:00

63

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-15

17:00

64

Orlęta I Radzyń Podlaski

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-15

17:00

65

Grom II Kąkolewnica

– Orlęta II Radzyń Podlaski

2018-10-15

17:00

66

Grom I Kąkolewnica

– Orlęta I Radzyń Podlaski

2018-10-15

17:00

VI KOLEJKA 12.10.2018r GODZINA 17:00 PARCZEW

67

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-12

0:12

68

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-12

1:14

69

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2018-10-12

0:2

70

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-12

7:4

71

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-12

0:8

72

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-12

0:11

Klub Grom Kąkolewnica rozgrywa mecze na Orliku przy ul. Szkolnej 4

Klub Victoria Parczew rozgrywa mecze na Orliku przy SP nr 3 ul. Spółdzielcza 7

Klub Orlęta Radzyń rozgrywa mecze na Orliku przy SP nr 2 ul. Sitkowskiego 3

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 10 min
Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 5 + 1
Mogą grać dziewczęta.