JUNIOR MŁODSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: B1 JUNIOR MŁODSZY „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. VICTORIA PARCZEW
  2. UKS JEDYNKA TERESPOL
  3. LUTNIA PISZCZAC
  4. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA
  5. GLKS ROKITNO
  6. GROM KĄKOLEWNICA

 

Kolejka 1 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

1 Victoria Parczew – Agrosport Leśna Podlaska 2019-09-07 3:0 walkower
2 UKS JEDYNKA TERESPOL
 TERMIN WOLNY
3 Lutnia Piszczac – Grom Kąkolewnica 2019-09-07 2:7

Kolejka 2 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

4 Agrosport Leśna Podlaska – Grom Kąkolewnica 2019-09-14 0:3 walkower
5 – Lutnia Piszczac  TERMIN WOLNY
6 Victoria Parczew – UKS JEDYNKA TERESPOL 2019-09-15 5:0

Kolejka 3 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

7 UKS JEDYNKA TERESPOL – Agrosport Leśna Podlaska 2019-09-21 10:00
8 Lutnia Piszczac – Victoria Parczew 2019-09-21 12:00
9 Grom Kąkolewnica  TERMIN WOLNY

Kolejka 4 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

10 Agrosport Leśna Podlaska  TERMIN WOLNY
11 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2019-09-28 10:00
12 UKS JEDYNKA TERESPOL – Lutnia Piszczac 2019-09-28 10:00

Kolejka 5 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

13 Lutnia Piszczac – Agrosport Leśna Podlaska 2019-10-05 10:00
14 Grom Kąkolewnica – UKS JEDYNKA TERESPOL 2019-10-05 10:00
15 – Victoria Parczew  TERMIN WOLNY

Kolejka 6 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

16 Agrosport Leśna Podlaska – Victoria Parczew 2019-10-12 10:00
17 – UKS JEDYNKA TERESPOL  TERMIN WOLNY
18 Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2019-10-12 10:00

 Kolejka 7 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

19 Grom Kąkolewnica – Agrosport Leśna Podlaska 2019-10-19 10:00
20 Lutnia Piszczac  TERMIN WOLNY
21 UKS JEDYNKA TERESPOL – Victoria Parczew 2019-10-19 10:00

Kolejka 8 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

22 Agrosport Leśna Podlaska – UKS JEDYNKA TERESPOL 2019-10-26 10:00
23 Victoria Parczew – Lutnia Piszczac 2019-10-26 10:00
24 – Grom Kąkolewnica  TERMIN WOLNY

Kolejka 9 w dniach 04-04-2020/05-04-2020

25 – Agrosport Leśna Podlaska  TERMIN WOLNY
26 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-04-04 10:00
27 Lutnia Piszczac – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-04-04 10:00

Kolejka 10 w dniach 18-04-2020/19-04-2020

28 Agrosport Leśna Podlaska – Lutnia Piszczac 2020-04-18 10:00
29 UKS JEDYNKA TERESPOL – Grom Kąkolewnica 2020-04-18 10:00
30 Victoria Parczew  TERMIN WOLNY

GLKS Rokitno wycofał się z rozgrywek

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.