JUNIOR STARSZY

A1 JUNIOR „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2021/2022

  1. OLIMPIA OKRZEJA
  2. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA
  3. VICTORIA PARCZEW
  4. GROM KĄKOLEWNICA
  5. KUJAWIAK STANIN
  6. START GÓZD – WYCOFANY Z ROZGRYWEK Z DNIEM 15.03.2022 r.
  7. UNIA KRZYWDA
  8. BÓR DĄBIE
  9. POLESIE SEROKOMLA
  10. SOKÓŁ ADAMÓW
  11. LUTNIA PISZCZAC
  12. ORKAN WOJCIESZKÓW

 

Zawodnicy urodzeni w 2006 roku mogą być uprawnieni do rozgrywek za zgodą lekarza sportowego

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJpdf doc

 (ZALEGŁE SPOTKANIA Z RUNDY JESIENNEJ)

50 Bór Dąbie – Sokół Adamów 2022-03-26   13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
58 Orkan Wojcieszków – Unia Krzywda 2022-04-13   17:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  

Kolejka 12 w dniach 2022-04-20

67 PAUZA – Wóldom Wólka Domaszewska        
68 Victoria Parczew – Olimpia Okrzeja 2022-04-20 17:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
69 Lutnia Piszczac – Orkan Wojcieszków 2022-04-20 17:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
70 Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów 2022-04-20 17:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
71 Unia Krzywda – Polesie Serokomla 2022-04-20 17:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
72 Kujawiak Stanin – Bór Dąbie 2022-04-20 17:00 Tuchowicz 79  

 

Kolejka 13 w dniach 09-04-2022/10-04-2022

73 Kujawiak Stanin PAUZA        
74 Bór Dąbie – Unia Krzywda 2022-04-09 14:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
75 Polesie Serokomla – Grom Kąkolewnica 2022-04-09 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
76 Sokół Adamów – Lutnia Piszczac 2022-04-27 17:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
77 Orkan Wojcieszków – Victoria Parczew 2022-04-09 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
78 Olimpia Okrzeja – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-04-09 14:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  

 

Kolejka 14 w dniach 23-04-2022/24-04-2022

79 PAUZA – Olimpia Okrzeja        
80 Wóldom Wólka Domaszewska – Orkan Wojcieszków 2022-04-23 11:00 Wólka Domaszewska 12  
81 Victoria Parczew – Sokół Adamów 2022-04-23 14:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
82 Lutnia Piszczac – Polesie Serokomla 2022-04-23 14:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
83 Grom Kąkolewnica – Bór Dąbie 2022-04-23 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
84 Unia Krzywda – Kujawiak Stanin 2022-04-23 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 15 w dniach 30-04-2022/01-05-2022

85 Unia Krzywda PAUZA        
86 Kujawiak Stanin – Grom Kąkolewnica 2022-04-30 14:00 Tuchowicz 79  
87 Bór Dąbie – Lutnia Piszczac 2022-04-30 14:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
88 Polesie Serokomla – Victoria Parczew 2022-04-30 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
89 Sokół Adamów – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-04-30 12:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
90 Orkan Wojcieszków – Olimpia Okrzeja 2022-04-30 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  

 

Kolejka 16 w dniach 07-05-2022/08-05-2022

91   – Orkan Wojcieszków        
92 Olimpia Okrzeja – Sokół Adamów 2022-05-07 14:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
93 Polesie Serokomla – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-05-08 11:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
94 Victoria Parczew – Bór Dąbie 2022-05-07 odwołany MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
95 Lutnia Piszczac – Kujawiak Stanin 2022-05-07 15:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
96 Grom Kąkolewnica – Unia Krzywda 2022-05-07 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  

 

Kolejka 17 w dniach 14-05-2022/15-05-2022

97 Grom Kąkolewnica          
98 Unia Krzywda – Lutnia Piszczac 2022-05-14 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
99 Kujawiak Stanin – Victoria Parczew 2022-05-14 14:00 Tuchowicz 79  
100 Bór Dąbie – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-05-14 14:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
101 Polesie Serokomla – Olimpia Okrzeja 2022-05-14 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
102 Sokół Adamów – Orkan Wojcieszków 2022-05-14 12:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  

 

Kolejka 18 w dniach 21-05-2022/22-05-2022

103 PAUZA – Sokół Adamów        
104 Orkan Wojcieszków – Polesie Serokomla 2022-05-21 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
105 Olimpia Okrzeja – Bór Dąbie 2022-05-21 14:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
106 Wóldom Wólka Domaszewska – Kujawiak Stanin 2022-05-21 11:00 Wólka Domaszewska 12  
107 Victoria Parczew – Unia Krzywda 2022-05-21 14:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
108 Lutnia Piszczac – Grom Kąkolewnica 2022-05-21 14:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  

 

Kolejka 19 w dniach 28-05-2022/29-05-2022

109 Lutnia Piszczac PAUZA        
110 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2022-05-28 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
111 Unia Krzywda – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-05-28 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
112 Kujawiak Stanin – Olimpia Okrzeja 2022-05-28 14:00 Tuchowicz 79  
113 Bór Dąbie – Orkan Wojcieszków 2022-05-28 14:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
114 Polesie Serokomla – Sokół Adamów 2022-05-28 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  

 

Kolejka 20 w dniach 04-06-2022/05-06-2022

115 PAUZA – Polesie Serokomla        
116 Sokół Adamów – Bór Dąbie 2022-06-04 12:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
117 Orkan Wojcieszków – Kujawiak Stanin 2022-06-04 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
118 Olimpia Okrzeja – Unia Krzywda 2022-06-04 14:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
119 Wóldom Wólka Domaszewska – Grom Kąkolewnica 2022-06-04 11:00 Wólka Domaszewska 12  
120 Victoria Parczew – Lutnia Piszczac 2022-06-04 14:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  

 

Kolejka 21 w dniach 11-06-2022/12-06-2022

121 Victoria Parczew PAUZA        
122 Lutnia Piszczac – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-06-11 14:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
123 Grom Kąkolewnica – Olimpia Okrzeja 2022-06-11 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
124 Unia Krzywda – Orkan Wojcieszków 2022-06-11 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
125 Kujawiak Stanin – Sokół Adamów 2022-06-11 14:00 Tuchowicz 79  
126 Bór Dąbie – Polesie Serokomla 2022-06-11 14:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  

 

Kolejka 22 w dniach 18-06-2022/19-06-2022

127 PAUZA – Bór Dąbie        
128 Polesie Serokomla – Kujawiak Stanin 2022-06-18 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
129 Sokół Adamów – Unia Krzywda 2022-06-18 12:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
130 Orkan Wojcieszków – Grom Kąkolewnica 2022-06-18 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
131 Olimpia Okrzeja – Lutnia Piszczac 2022-06-18 14:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
132 Wóldom Wólka Domaszewska – Victoria Parczew 2022-06-18 14:00 Wólka Domaszewska 12  

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.