JUNIOR STARSZY

A1 JUNIOR „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

  1. OLIMPIA OKRZEJA
  2. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA
  3. VICTORIA PARCZEW
  4. GROM KĄKOLEWNICA
  5. KUJAWIAK STANIN
  6. START GÓZD
  7. UNIA KRZYWDA
  8. BÓR DĄBIE
  9. POLESIE SEROKOMLA
  10. SOKÓŁ ADAMÓW
  11. LUTNIA PISZCZAC
  12. ORKAN WOJCIESZKÓW

 

Zawodnicy urodzeni w 2006 roku mogą być uprawnieni do rozgrywek za zgodą lekarza sportowego

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJpdf doc

 

Kolejka 1 w dniach 04-09-2021/05-09-2021

1 Wóldom Wólka Domaszewska – Start Gózd 2021-09-04 13:00 Wólka Domaszewska 12
2 Olimpia Okrzeja – Victoria Parczew 2021-09-04 10:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)
3 Orkan Wojcieszków – Lutnia Piszczac 2021-10-20 16:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)
4 Sokół Adamów – Grom Kąkolewnica 2021-09-04 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
5 Polesie Serokomla – Unia Krzywda 2021-09-04 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)
6 Bór Dąbie – Kujawiak Stanin 2021-09-04 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

Kolejka 2 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

7 Start Gózd – Kujawiak Stanin 2021-09-11 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)
8 Unia Krzywda – Bór Dąbie 2021-09-11 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
9 Grom Kąkolewnica – Polesie Serokomla 2021-09-11 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
10 Lutnia Piszczac – Sokół Adamów 2021-09-11 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)
11 Victoria Parczew – Orkan Wojcieszków 2021-09-11 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)
12 Wóldom Wólka Domaszewska – Olimpia Okrzeja 2021-09-11 13:00 Wólka Domaszewska 12

 

Kolejka 3 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

13 Olimpia Okrzeja – Start Gózd 2021-09-18 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)
14 Orkan Wojcieszków – Wóldom Wólka Domaszewska 2021-09-18 12:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)
15 Sokół Adamów – Victoria Parczew 2021-09-18 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
16 Polesie Serokomla – Lutnia Piszczac 2021-09-18 10:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)
17 Bór Dąbie – Grom Kąkolewnica 2021-09-18 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)
18 Kujawiak Stanin – Unia Krzywda 2021-09-18 12:00 Tuchowicz 66 C

 

Kolejka 4 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

19 Start Gózd – Unia Krzywda 2021-09-25 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)
20 Grom Kąkolewnica – Kujawiak Stanin 2021-09-25 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
21 Lutnia Piszczac – Bór Dąbie 2021-09-25 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)
22 Victoria Parczew – Polesie Serokomla 2021-09-25 15:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)
23 Wóldom Wólka Domaszewska – Sokół Adamów 2021-09-25 13:00 Wólka Domaszewska 12
24 Olimpia Okrzeja – Orkan Wojcieszków 2021-09-25 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

Kolejka 5 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

25 Orkan Wojcieszków – Start Gózd 2021-10-02 13:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)
26 Sokół Adamów – Olimpia Okrzeja 2021-11-20 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
27 Wóldom Wólka Domaszewska – Polesie Serokomla 2021-10-02 13:00 Wólka Domaszewska 12
28 Bór Dąbie – Victoria Parczew 2021-10-02 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)
29 Kujawiak Stanin – Lutnia Piszczac 2021-10-02 13:00 Tuchowicz 66 C
30 Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica 2021-10-02 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

Kolejka 6 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

31 Start Gózd – Grom Kąkolewnica 2021-10-09 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)
32 Lutnia Piszczac – Unia Krzywda 2021-10-09 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)
33 Victoria Parczew – Kujawiak Stanin 2021-10-09 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)
34 Wóldom Wólka Domaszewska – Bór Dąbie 2021-10-09 13:00 Wólka Domaszewska 12
35 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2021-10-09 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)
36 Orkan Wojcieszków – Sokół Adamów 2021-10-09 13:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)

 

Kolejka 7 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

37 Sokół Adamów – Start Gózd 2021-10-16 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
38 Polesie Serokomla – Orkan Wojcieszków 2021-10-16 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)
39 Bór Dąbie – Olimpia Okrzeja 2021-10-16 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)
40 Kujawiak Stanin – Wóldom Wólka Domaszewska 2021-10-16 13:00 Tuchowicz 66 C
41 Unia Krzywda – Victoria Parczew 2021-10-16 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
42 Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2021-10-16 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)

 

Kolejka 8 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

43 Start Gózd – Lutnia Piszczac 2021-10-23 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)
44 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2021-10-23 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)
45 Wóldom Wólka Domaszewska – Unia Krzywda 2021-10-23 13:00 Wólka Domaszewska 12
46 Olimpia Okrzeja – Kujawiak Stanin 2021-10-23 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)
47 Orkan Wojcieszków – Bór Dąbie 2021-10-23 13:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)
48 Sokół Adamów – Polesie Serokomla 2021-10-23 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

Kolejka 9 w dniach 30-10-2021/31-10-2021

49 Polesie Serokomla – Start Gózd 2021-10-30 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)
50 Bór Dąbie – Sokół Adamów 2021-10-30 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)
51 Kujawiak Stanin – Orkan Wojcieszków 2021-10-30 13:00 Tuchowicz 66 C
52 Unia Krzywda – Olimpia Okrzeja 2021-10-30 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
53 Grom Kąkolewnica – Wóldom Wólka Domaszewska 2021-10-30 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
54 Lutnia Piszczac – Victoria Parczew 2021-10-30 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)

 

Kolejka 10 w dniach 06-11-2021/07-11-2021

55 Start Gózd – Victoria Parczew 2021-11-06 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)
56 Wóldom Wólka Domaszewska – Lutnia Piszczac 2021-11-06 13:00 Wólka Domaszewska 12
57 Olimpia Okrzeja – Grom Kąkolewnica 2021-11-06 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)
58 Orkan Wojcieszków – Unia Krzywda 2021-11-06 13:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)
59 Sokół Adamów – Kujawiak Stanin 2021-11-06 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
60 Polesie Serokomla – Bór Dąbie 2021-11-06 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

Kolejka 11 w dniach 13-11-2021/14-11-2021

61 Bór Dąbie – Start Gózd 2021-11-13 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)
62 Kujawiak Stanin – Polesie Serokomla 2021-11-13 13:00 Tuchowicz 66 C
63 Unia Krzywda – Sokół Adamów 2021-11-13 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
64 Grom Kąkolewnica – Orkan Wojcieszków 2021-11-13 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
65 Lutnia Piszczac – Olimpia Okrzeja 2021-11-13 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)
66 Victoria Parczew – Wóldom Wólka Domaszewska 2021-11-13 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.