JUNIOR STARSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: A1 JUNIOR „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

 

  1. ABSOLWENT DOMASZEWNICA
  2. ORZEŁ CZEMIERNIKI
  3. MKS VICTORIA PARCZEW
  4. LZS DOBRYŃ DUŻY
  5. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
  6. UKS JEDYNKA TERESPOL – WYCOFANA Z ROZGRYWEK
  7. GROM KĄKOLEWNICA

Kolejka 1 w dniach 05-09-2020/06-09-2020

1 Victoria Parczew – pauzuje w kolejce ____-__-__
2 TERMIN WOLNY – Absolwent Domaszewnica 2020-09-05 13:00
3 Orzeł Czemierniki – Dobryń Duży 2020-09-26 13:00
4 Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 2020-09-05 2:4

 Kolejka 2 w dniach 12-09-2020/13-09-2020

5 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__
6 Dobryń Duży – Huragan Międzyrzec Podlaski  2020-09-16 4:0
7 Absolwent Domaszewnica – Orzeł Czemierniki 2020-09-12 6:0
8 Victoria Parczew TERMIN WOLNY 2020-09-12 13:30

 Kolejka 3 w dniach 19-09-2020/20-09-2020

9 TERMIN WOLNY – pauzuje w kolejce ____-__-__
10 Orzeł Czemierniki – Victoria Parczew 2020-09-19 14:00
11 Huragan Międzyrzec Podlaski – Absolwent Domaszewnica 2020-09-19 12:00
12 Grom Kąkolewnica – Dobryń Duży 2020-10-24 13:00

 Kolejka 4 w dniach 26-09-2020/27-09-2020

13 Dobryń Duży – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 Absolwent Domaszewnica – Grom Kąkolewnica 2020-09-26 13:00
15 Victoria Parczew – Huragan Międzyrzec Podlaski 2020-09-26 13:00
16 TERMIN WOLNY – Orzeł Czemierniki 2020-09-26 13:00

 Kolejka 5 w dniach 03-10-2020/04-10-2020

17 Orzeł Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__
18 Huragan Międzyrzec Podlaski TERMIN WOLNY 2020-10-03 13:00
19 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-10-03 13:00
20 Dobryń Duży – Absolwent Domaszewnica 2020-10-03 13:00

 Kolejka 6 w dniach 10-10-2020/11-10-2020

21 Absolwent Domaszewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__
22 Victoria Parczew – Dobryń Duży 2020-10-10 13:30
23 TERMIN WOLNY – Grom Kąkolewnica 2020-10-10 13:00
24 Orzeł Czemierniki – Huragan Międzyrzec Podlaski 2020-10-10 13:00

 Kolejka 7 w dniach 17-10-2020/18-10-2020

25 Huragan Międzyrzec Podlaski – pauzuje w kolejce ____-__-__
26 Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki 2020-10-17 13:00
27 Dobryń Duży TERMIN WOLNY 2020-10-17 13:00
28 Absolwent Domaszewnica – Victoria Parczew 2020-10-17 13:00

 

Drużyna LZS Dobryń Duży jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Dobryniu Dużym

Drużyna Orzeł Czemierniki jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Wohyniu

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.