KLASA A GRUPA I

KEEZA KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2020/2021

1. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

2. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

3. MKS ROGO ROGOŹNICA

4. MKS VICTORIA PARCZEW

5. KS RED SIELCZYK

6. DĄB DĘBOWA KŁODA

7. PERŁA SŁAWATYCZE

8. GLKS ROKITNO

9. NIWA ŁOMAZY

10. JANOWIA JANÓW PODLASKI – WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK

11. KS TWIERDZA KOBYLANY

12. KRZNA RZECZYCA

 

Kolejka 12 w dniach 11-04-2021 GODZINA 13:00

67 Agrosport Leśna Podlaska – GLKS Rokitno 2021-04-11
68 Red Sielczyk – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-04-11
69 Dąb Dębowa Kłoda – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-04-11
70 Victoria Parczew – Niwa Łomazy 2021-04-11
71 PAUZA – MKS Rogo Rogoźnica 2021-04-11
72 KRZNA RZECZYCA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2021-04-11

 

Kolejka 13 w dniach 18-04-2021 GODZINA 13:00

73 KRZNA RZECZYCA – Agrosport Leśna Podlaska 2021-04-18
74 KS TWIERDZA KOBYLANY – PAUZA 2021-04-18
75 MKS Rogo Rogoźnica – Victoria Parczew 2021-04-18
76 Dąb Dębowa Kłoda – Niwa Łomazy 2021-04-18
77 PERŁA SŁAWATYCZE – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-04-18
78 Red Sielczyk – GLKS Rokitno 2021-04-18

 

Kolejka 14 w dniach 25-04-2021 GODZINA 13:00

79 Red Sielczyk – Agrosport Leśna Podlaska 2021-04-25
80 GLKS Rokitno – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-04-25
81 AZ-BUD KOMARÓWKA – Niwa Łomazy 2021-04-25
82 Dąb Dębowa Kłoda – MKS Rogo Rogoźnica 2021-04-25
83 Victoria Parczew – KS TWIERDZA KOBYLANY 2021-04-25
84 PAUZA – KRZNA RZECZYCA 2021-04-25

 

Kolejka 15 w dniach 02-05-2021 GODZINA 13:00

85 PAUZA – Agrosport Leśna Podlaska 2021-05-02
86 KRZNA RZECZYCA – Victoria Parczew 2021-05-02
87 KS TWIERDZA KOBYLANY – Dąb Dębowa Kłoda 2021-05-02
88 MKS Rogo Rogoźnica – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-05-02
89 GLKS Rokitno – Niwa Łomazy 2021-05-02
90 PERŁA SŁAWATYCZE – Red Sielczyk 2021-05-02

 

Kolejka 16 w dniach 09-05-2021 GODZINA 13:00

91 Agrosport Leśna Podlaska – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-05-09
92 Red Sielczyk – Niwa Łomazy 2021-05-09
93 GLKS Rokitno – MKS Rogo Rogoźnica 2021-05-09
94 AZ-BUD KOMARÓWKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2021-05-09
95 Dąb Dębowa Kłoda – KRZNA RZECZYCA 2021-05-09
96 Victoria Parczew – PAUZA 2021-05-09

 

Kolejka 17 w dniach 16-05-2021 GODZINA 13:00

97 Victoria Parczew – Agrosport Leśna Podlaska 2021-05-16
98 PAUZA – Dąb Dębowa Kłoda 2021-05-16
99 KRZNA RZECZYCA – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-05-16
100 KS TWIERDZA KOBYLANY – GLKS Rokitno 2021-05-16
101 MKS Rogo Rogoźnica – Red Sielczyk 2021-05-16
102 PERŁA SŁAWATYCZE – Niwa Łomazy 2021-05-16

 

Kolejka 18 w dniach 23-05-2021 GODZINA 13:00

103 Agrosport Leśna Podlaska – Niwa Łomazy 2021-05-23
104 MKS Rogo Rogoźnica – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-05-23
105 Red Sielczyk – KS TWIERDZA KOBYLANY 2021-05-23
106 GLKS Rokitno – KRZNA RZECZYCA 2021-05-23
107 AZ-BUD KOMARÓWKA – PAUZA 2021-05-23
108 Dąb Dębowa Kłoda – Victoria Parczew 2021-05-23

 

Kolejka 19 w dniach 30-05-2021 GODZINA 13:00

109 Dąb Dębowa Kłoda – Agrosport Leśna Podlaska 2021-05-30
110 Victoria Parczew – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-05-30
111 PAUZA – GLKS Rokitno 2021-05-30
112 KRZNA RZECZYCA – Red Sielczyk 2021-05-30
113 KS TWIERDZA KOBYLANY – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-05-30
114 MKS Rogo Rogoźnica – Niwa Łomazy 2021-05-30

 

Kolejka 20 w dniach 06-06-2021 GODZINA 13:00

115 Agrosport Leśna Podlaska – MKS Rogo Rogoźnica 2021-06-06
116 KS TWIERDZA KOBYLANY – Niwa Łomazy 2021-06-06
117 PERŁA SŁAWATYCZE – KRZNA RZECZYCA 2021-06-06
118 Red Sielczyk – PAUZA 2021-06-06
119 GLKS Rokitno – Victoria Parczew 2021-06-06
120 AZ-BUD KOMARÓWKA – Dąb Dębowa Kłoda 2021-06-06

 

Kolejka 21 w dniach 13-06-2021 GODZINA 13:00

121 AZ-BUD KOMARÓWKA – Agrosport Leśna Podlaska 2021-06-13
122 Dąb Dębowa Kłoda – GLKS Rokitno 2021-06-13
123 Victoria Parczew – Red Sielczyk 2021-06-13
124 PAUZA – PERŁA SŁAWATYCZE 2021-06-13
125 KRZNA RZECZYCA – Niwa Łomazy 2021-06-13
126 KS TWIERDZA KOBYLANY – MKS Rogo Rogoźnica 2021-06-13

 

Kolejka 22 w dniach 20-06-2021 GODZINA 13:00

127 Agrosport Leśna Podlaska – KS TWIERDZA KOBYLANY 2021-06-20
128 MKS Rogo Rogoźnica – KRZNA RZECZYCA 2021-06-20
129 Niwa Łomazy – PAUZA 2021-06-20
130 PERŁA SŁAWATYCZE – Victoria Parczew 2021-06-20
131 Red Sielczyk – Dąb Dębowa Kłoda 2021-06-20
132 GLKS Rokitno – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-06-20

Klub Niwa Łomazy wszystkie mecze w rundzie jesiennej rozgrywa na wyjazdach

Klub MKS Rogo Rogoźnica jako gospodarz rozgrywa mecze na obiektach AP TOP-54 Biała Podlaska (ul. Zdanowskiego)

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.