KLASA A GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

1. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

2. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

3. MKS ROGO ROGOŹNICA

4. MKS VICTORIA PARCZEW

5. KS RED SIELCZYK

6. DĄB DĘBOWA KŁODA

7. PERŁA SŁAWATYCZE

8. GLKS ROKITNO

9. NIWA ŁOMAZY

10. JANOWIA JANÓW PODLASKI – WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK

11. KS TWIERDZA KOBYLANY

12. KRZNA RZECZYCA

 

Kolejka 1 w dniach 16-08-2020

1 GLKS Rokitno – Agrosport Leśna Podlaska 2020-08-16 16:00  1:0
2 Red Sielczyk – AZ-BUD KOMARÓWKA 2020-08-16 16:00 0:5
3 PERŁA SŁAWATYCZE – Dąb Dębowa Kłoda 2020-08-16 16:00  1:3
4 Victoria Parczew – Niwa Łomazy 2020-08-16 16:00  5:1
5 MKS Rogo Rogoźnica -PAUZA 2020-08-16 16:00
6 KS TWIERDZA KOBYLANY – KRZNA RZECZYCA 2020-08-16 16:00  0:3

 Kolejka 2 w dniach 23-08-2020

7 Agrosport Leśna Podlaska – KRZNA RZECZYCA 2020-08-23 16:00  0:3
8 -PAUZA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-08-23 16:00
9 Victoria Parczew – MKS Rogo Rogoźnica 2020-08-23 16:00  0:4
10 Dąb Dębowa Kłoda – Niwa Łomazy 2020-08-23 16:00  0:1
11 AZ-BUD KOMARÓWKA – PERŁA SŁAWATYCZE 2020-08-23 16:00  6:1
12 GLKS Rokitno – Red Sielczyk 2020-08-23 16:00  0:3 WALKOWER – BRAK MŁODZIEŻOWCA

 Kolejka 3 w dniach 30-08-2020

13 Red Sielczyk – Agrosport Leśna Podlaska 2020-08-30 16:00 3:2
14 PERŁA SŁAWATYCZE – GLKS Rokitno 2020-08-30 16:00 5:2
15 AZ-BUD KOMARÓWKA – Niwa Łomazy 2020-08-30 16:00 0:2
16 MKS Rogo Rogoźnica – Dąb Dębowa Kłoda 2020-08-30 16:00 0:0
17 KS TWIERDZA KOBYLANY – Victoria Parczew 2020-08-30 16:00 3:4
18 KRZNA RZECZYCA -PAUZA 2020-08-30 16:00

 Kolejka 4 w dniach 06-09-2020

19 Agrosport Leśna Podlaska -PAUZA 2020-09-06 16:00
20 Victoria Parczew – KRZNA RZECZYCA 2020-09-06 16:00 2:3
21 Dąb Dębowa Kłoda – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-06 16:00 6:2
22 AZ-BUD KOMARÓWKA – MKS Rogo Rogoźnica 2020-09-06 16:00 0:3
23 GLKS Rokitno – Niwa Łomazy 2020-09-06 16:00  4:1
24 Red Sielczyk – PERŁA SŁAWATYCZE 2020-09-06 13:00  7:2

 Kolejka 5 w dniach 13-09-2020

25 PERŁA SŁAWATYCZE – Agrosport Leśna Podlaska 2020-09-13 16:00  2:3
26 Red Sielczyk – Niwa Łomazy 2020-09-13 16:00  1:2
27 MKS Rogo Rogoźnica – GLKS Rokitno 2020-09-13 13:00 10:2
28 KS TWIERDZA KOBYLANY – AZ-BUD KOMARÓWKA 2020-09-13 16:00  1:3
29 KRZNA RZECZYCA – Dąb Dębowa Kłoda 2020-09-13 16:00  1:3
30 -PAUZA – Victoria Parczew 2020-09-13 16:00

 Kolejka 6 w dniach 20-09-2020

31 Agrosport Leśna Podlaska – Victoria Parczew 2020-09-20 16:00  0:1
32 Dąb Dębowa Kłoda -PAUZA 2020-09-20 16:00
33 AZ-BUD KOMARÓWKA – KRZNA RZECZYCA 2020-09-20 16:00  2:1
34 GLKS Rokitno – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-11-08 12:00  2:2
35 Red Sielczyk – MKS Rogo Rogoźnica 2020-09-20 13:00  2:4
36 PERŁA SŁAWATYCZE – Niwa Łomazy 2020-09-20 13:00  3:2

 Kolejka 7 w dniach 27-09-2020

37 Agrosport Leśna Podlaska – Niwa Łomazy 2020-09-27 12:00 0:0
38 PERŁA SŁAWATYCZE MKS Rogo Rogoźnica 2020-09-27 15:00  3:9
39 KS TWIERDZA KOBYLANY – Red Sielczyk 2020-09-27 15:00  1:6
40 KRZNA RZECZYCA – GLKS Rokitno 2020-09-27 15:00  16:0
41 -PAUZA – AZ-BUD KOMARÓWKA 2020-09-27 15:00
42 Victoria Parczew – Dąb Dębowa Kłoda 2020-09-27 15:00  1:1

 Kolejka 8 w dniach 04-10-2020

43 Agrosport Leśna Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda 2020-10-04 15:00  2:2
44 AZ-BUD KOMARÓWKA – Victoria Parczew 2020-10-04 15:00  3:0
45 GLKS Rokitno -PAUZA 2020-10-04 15:00
46 Red Sielczyk – KRZNA RZECZYCA 2020-10-04 12:00  0:5
47 PERŁA SŁAWATYCZE – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-04 15:00  3:7
48 MKS Rogo Rogoźnica – Niwa Łomazy 2020-10-04 15:00  3:1

 Kolejka 9 w dniach 11-10-2020

49 MKS Rogo Rogoźnica – Agrosport Leśna Podlaska 2020-10-11 14:00 7:1
50 KS TWIERDZA KOBYLANY – Niwa Łomazy 2020-10-11 11:00  2:4
51 KRZNA RZECZYCA – PERŁA SŁAWATYCZE 2020-11-08 12:00  9:1
52 -PAUZA – Red Sielczyk 2020-10-11 14:00
53 Victoria Parczew – GLKS Rokitno 2020-10-11 14:00  3:2
54 Dąb Dębowa Kłoda – AZ-BUD KOMARÓWKA 2020-10-11 14:00  0:1

 Kolejka 10 w dniach 18-10-2020

55 Agrosport Leśna Podlaska – AZ-BUD KOMARÓWKA 2020-10-18 14:00 0:3
56 GLKS Rokitno – Dąb Dębowa Kłoda 2020-10-18 14:00  1:4
57 Red Sielczyk – Victoria Parczew 2020-10-18 14:00  2:3
58 PERŁA SŁAWATYCZE -PAUZA 2020-10-18 13:00
59 KRZNA RZECZYCA – Niwa Łomazy 2020-10-18 11:00  1:0
60 MKS Rogo Rogoźnica – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-18 14:00  7:1

 Kolejka 11 w dniach 25-10-2020

61 KS TWIERDZA KOBYLANY – Agrosport Leśna Podlaska 2020-11-11 6:4
62 KRZNA RZECZYCA – MKS Rogo Rogoźnica 2020-11-15 1:1
63 -PAUZA – Niwa Łomazy 2020-10-25
64 Victoria Parczew – PERŁA SŁAWATYCZE 2020-10-25 1:1
65 Dąb Dębowa Kłoda – Red Sielczyk 2020-10-25 5:2
66 AZ-BUD KOMARÓWKA – GLKS Rokitno 2020-10-25 5:1

Klub Niwa Łomazy wszystkie mecze w rundzie jesiennej rozgrywa na wyjazdach

Klub MKS Rogo Rogoźnica jako gospodarz rozgrywa mecze na obiektach AP TOP-54 Biała Podlaska (ul. Zdanowskiego)

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.