Klasa A grupa I

BIAŁA PODLASKA: KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

1. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

2. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

3. SPLGMP ROGOŹNICA

4. MKS VICTORIA PARCZEW

5. KS RED SIELCZYK

6. DĄB DĘBOWA KŁODA

7. PERŁA SŁAWATYCZE

8. LZS DOBRYŃ

9. NIWA ŁOMAZY

10. JANOWIA JANÓW PODLASKI

11. KS TWIERDZA KOBYLANY

12. KRZNA RZECZYCA

 

Kolejka 1 w dniach 25-08-2019

1 AZ-BUD KOMARÓWKA – Agrosport Leśna Podlaska 2019-08-25 16:00
2 SPLGMP ROGOŹNICA – Victoria Parczew 2019-08-25 16:00
3 Red Sielczyk – Dąb Dębowa Kłoda 2019-08-25 16:00
4 PERŁA SŁAWATYCZE – Dobryń Duży 2019-08-25 16:00
5 Niwa Łomazy – Janowia Janów Podlaski 2019-08-25 16:00
6 KS TWIERDZA KOBYLANY – KRZNA RZECZYCA 2019-08-25 16:00

 

Kolejka 2 w dniach 01-09-2019

7 Agrosport Leśna Podlaska – KRZNA RZECZYCA 2019-09-01 16:00
8 Janowia Janów Podlaski – KS TWIERDZA KOBYLANY 2019-09-01 16:00
9 Dobryń Duży – Niwa Łomazy 2019-09-01 16:00
10 Dąb Dębowa Kłoda – PERŁA SŁAWATYCZE 2019-09-01 16:00
11 Victoria Parczew – Red Sielczyk 2019-09-01 16:00
12 AZ-BUD KOMARÓWKA – SPLGMP ROGOŹNICA 2019-09-01 16:00

 

Kolejka 3 w dniach 08-09-2019

13 SPLGMP ROGOŹNICA – Agrosport Leśna Podlaska 2019-09-08 16:00
14 Red Sielczyk – AZ-BUD KOMARÓWKA 2019-09-08 16:00
15 PERŁA SŁAWATYCZE – Victoria Parczew 2019-09-08 16:00
16 Niwa Łomazy – Dąb Dębowa Kłoda 2019-09-08 16:00
17 KS TWIERDZA KOBYLANY – Dobryń Duży 2019-09-08 16:00
18 KRZNA RZECZYCA – Janowia Janów Podlaski 2019-09-08 13:00

 

Kolejka 4 w dniach 15-09-2019

19 Agrosport Leśna Podlaska – Janowia Janów Podlaski 2019-09-15 16:00
20 Dobryń Duży – KRZNA RZECZYCA 2019-09-15 16:00
21 Dąb Dębowa Kłoda – KS TWIERDZA KOBYLANY 2019-09-15 16:00
22 Victoria Parczew – Niwa Łomazy 2019-09-15 16:00
23 AZ-BUD KOMARÓWKA – PERŁA SŁAWATYCZE 2019-09-15 16:00
24 SPLGMP ROGOŹNICA – Red Sielczyk 2019-09-15 16:00

 

Kolejka 5 w dniach 22-09-2019

25 Red Sielczyk – Agrosport Leśna Podlaska 2019-09-22 15:00
26 PERŁA SŁAWATYCZE – SPLGMP ROGOŹNICA 2019-09-22 15:00
27 Niwa Łomazy – AZ-BUD KOMARÓWKA 2019-09-22 15:00
28 KS TWIERDZA KOBYLANY – Victoria Parczew 2019-09-22 15:00
29 KRZNA RZECZYCA – Dąb Dębowa Kłoda 2019-09-22 15:00
30 Janowia Janów Podlaski – Dobryń Duży 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 6 w dniach 29-09-2019

31 Agrosport Leśna Podlaska – Dobryń Duży 2019-09-29 15:00
32 Dąb Dębowa Kłoda – Janowia Janów Podlaski 2019-09-29 15:00
33 Victoria Parczew – KRZNA RZECZYCA 2019-09-29 15:00
34 AZ-BUD KOMARÓWKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2019-09-29 15:00
35 SPLGMP ROGOŹNICA – Niwa Łomazy 2019-09-29 15:00
36 Red Sielczyk – PERŁA SŁAWATYCZE 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 7 w dniach 06-10-2019

37 PERŁA SŁAWATYCZE – Agrosport Leśna Podlaska 2019-10-06 14:00
38 Niwa Łomazy – Red Sielczyk 2019-10-06 14:00
39 KS TWIERDZA KOBYLANY – SPLGMP ROGOŹNICA 2019-10-06 14:00
40 KRZNA RZECZYCA – AZ-BUD KOMARÓWKA 2019-10-06 14:00
41 Janowia Janów Podlaski – Victoria Parczew 2019-10-06 14:00
42 Dobryń Duży – Dąb Dębowa Kłoda 2019-10-06 14:00

 

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019

43 Agrosport Leśna Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda 2019-10-13 14:00
44 Victoria Parczew – Dobryń Duży 2019-10-13 14:00
45 AZ-BUD KOMARÓWKA – Janowia Janów Podlaski 2019-10-13 14:00
46 SPLGMP ROGOŹNICA – KRZNA RZECZYCA 2019-10-13 14:00
47 Red Sielczyk – KS TWIERDZA KOBYLANY 2019-10-13 14:00
48 PERŁA SŁAWATYCZE – Niwa Łomazy 2019-10-13 14:00

 

Kolejka 9 w dniach 20-10-2019

49 Niwa Łomazy – Agrosport Leśna Podlaska 2019-10-20 13:00
50 KS TWIERDZA KOBYLANY – PERŁA SŁAWATYCZE 2019-10-20 13:00
51 KRZNA RZECZYCA – Red Sielczyk 2019-10-20 13:00
52 Janowia Janów Podlaski – SPLGMP ROGOŹNICA 2019-10-20 13:00
53 Dobryń Duży – AZ-BUD KOMARÓWKA 2019-10-20 13:00
54 Dąb Dębowa Kłoda – Victoria Parczew 2019-10-20 13:00

 

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

55 Agrosport Leśna Podlaska – Victoria Parczew 2019-10-27 13:00
56 AZ-BUD KOMARÓWKA – Dąb Dębowa Kłoda 2019-10-27 13:00
57 SPLGMP ROGOŹNICA – Dobryń Duży 2019-10-27 13:00
58 Red Sielczyk – Janowia Janów Podlaski 2019-10-27 13:00
59 PERŁA SŁAWATYCZE – KRZNA RZECZYCA 2019-10-27 13:00
60 Niwa Łomazy – KS TWIERDZA KOBYLANY 2019-10-27 13:00

 

Kolejka 11 w dniach 03-11-2019

61 KS TWIERDZA KOBYLANY – Agrosport Leśna Podlaska 2019-11-03 13:00
62 KRZNA RZECZYCA – Niwa Łomazy 2019-11-03 13:00
63 Janowia Janów Podlaski – PERŁA SŁAWATYCZE 2019-11-03 13:00
64 Dobryń Duży – Red Sielczyk 2019-11-03 13:00
65 Dąb Dębowa Kłoda – SPLGMP ROGOŹNICA 2019-11-03 13:00
66 Victoria Parczew – AZ-BUD KOMARÓWKA 2019-11-03 13:00

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.