KLASA A GRUPA II

KEEZA KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2020/2021

1. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA

2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

3. WENUS OSZCZEPALIN

4. ULKS DĘBOWICA

5. START GÓZD

6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

7. POLESIE SEROKOMLA

8. ORKAN WOJCIESZKÓW

9. ORLĘTA GOŁASZYN

10. OLIMPIA OKRZEJA

11. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

 

Kolejka 12 w dniach 11-04-2021 GODZINA 13:00

67 Orkan Wojcieszków – pauzuje w kolejce ____-__-__
68 Absolwent Domaszewnica – Start Gózd 2021-04-11
69 Dębowica – Polesie Serokomla 2021-04-11
70 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta Gołaszyn 2021-04-11
71 KS Wóldom Wólka Domaszew – Wenus Oszczepalin 2021-04-11
72 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Olimpia Okrzeja 2021-04-11

 

Kolejka 13 w dniach 18-04-2021 GODZINA 13:00

73 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – pauzuje w kolejce ____-__-__
74 Olimpia Okrzeja – KS Wóldom Wólka Domaszew 2021-04-18
75 Wenus Oszczepalin – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-04-18
76 Orlęta Gołaszyn – Dębowica 2021-04-18
77 Absolwent Domaszewnica – Polesie Serokomla 2021-03-28
78 Start Gózd – Orkan Wojcieszków 2021-04-18

 

Kolejka 14 w dniach 25-04-2021 GODZINA 13:00

79 Start Gózd – pauzuje w kolejce ____-__-__
80 Orkan Wojcieszków – Polesie Serokomla 2021-04-25
81 Absolwent Domaszewnica – Orlęta Gołaszyn 2021-04-25
82 Dębowica – Wenus Oszczepalin 2021-04-25
83 Dwernicki Stoczek Łukowski – Olimpia Okrzeja 2021-04-25
84 KS Wóldom Wólka Domaszew – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-04-25

 

Kolejka 15 w dniach 02-05-2021 GODZINA 13:00

85 KS Wóldom Wólka Domaszew – pauzuje w kolejce ____-__-__
86 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-05-02
87 Olimpia Okrzeja – Dębowica 2021-05-02
88 Wenus Oszczepalin – Absolwent Domaszewnica 2021-05-02
89 Orlęta Gołaszyn – Orkan Wojcieszków 2021-05-02
90 Polesie Serokomla – Start Gózd 2021-05-02

 

Kolejka 16 w dniach 09-05-2021 GODZINA 13:00

91 Polesie Serokomla – pauzuje w kolejce ____-__-__
92 Start Gózd – Orlęta Gołaszyn 2021-05-09
93 Orkan Wojcieszków – Wenus Oszczepalin 2021-05-09
94 Absolwent Domaszewnica – Olimpia Okrzeja 2021-05-09
95 Dębowica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-05-09
96 Dwernicki Stoczek Łukowski – KS Wóldom Wólka Domaszew 2021-05-09

 

Kolejka 17 w dniach 16-05-2021 GODZINA 13:00

97 Dwernicki Stoczek Łukowski – pauzuje w kolejce ____-__-__
98 KS Wóldom Wólka Domaszew – Dębowica 2021-05-16
99 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Absolwent Domaszewnica 2021-05-16
100 Olimpia Okrzeja – Orkan Wojcieszków 2021-05-16
101 Wenus Oszczepalin – Start Gózd 2021-05-16
102 Orlęta Gołaszyn – Polesie Serokomla 2021-05-16

 

Kolejka 18 w dniach 23-05-2021 GODZINA 13:00

103 Orlęta Gołaszyn – pauzuje w kolejce ____-__-__
104 Polesie Serokomla – Wenus Oszczepalin 2021-05-23
105 Start Gózd – Olimpia Okrzeja 2021-05-23
106 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Orkan Wojcieszków 2021-05-23
107 Absolwent Domaszewnica – KS Wóldom Wólka Domaszew 2021-05-23
108 Dębowica – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-05-23

 

Kolejka 19 w dniach 30-05-2021 GODZINA 13:00

109 Dębowica – pauzuje w kolejce ____-__-__
110 Dwernicki Stoczek Łukowski – Absolwent Domaszewnica 2021-05-30
111 KS Wóldom Wólka Domaszew – Orkan Wojcieszków 2021-05-30
112 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Start Gózd 2021-05-30
113 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2021-05-30
114 Wenus Oszczepalin – Orlęta Gołaszyn 2021-05-30

 

Kolejka 20 w dniach 06-06-2021 GODZINA 13:00

115 Wenus Oszczepalin – pauzuje w kolejce ____-__-__
116 Orlęta Gołaszyn – Olimpia Okrzeja 2021-06-06
117 Polesie Serokomla – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-06-06
118 Start Gózd – KS Wóldom Wólka Domaszew 2021-06-06
119 Orkan Wojcieszków – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-06-06
120 Absolwent Domaszewnica – Dębowica 2021-06-06

 

Kolejka 21 w dniach 13-06-2021 GODZINA 13:00

121 Absolwent Domaszewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__
122 Dębowica – Orkan Wojcieszków 2021-06-13
123 Dwernicki Stoczek Łukowski – Start Gózd 2021-06-13
124 KS Wóldom Wólka Domaszew – Polesie Serokomla 2021-06-13
125 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Orlęta Gołaszyn 2021-06-13
126 Olimpia Okrzeja – Wenus Oszczepalin 2021-06-13

 

Kolejka 22 w dniach 20-06-2021 GODZINA 13:00

127 Olimpia Okrzeja – pauzuje w kolejce ____-__-__
128 Wenus Oszczepalin – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-06-20
129 Orlęta Gołaszyn – KS Wóldom Wólka Domaszew 2021-06-20
130 Polesie Serokomla – Dwernicki Stoczek Łukowski 2021-06-20
131 Start Gózd – Dębowica 2021-06-20
132 Orkan Wojcieszków – Absolwent Domaszewnica 2021-06-20

 

 

Klub Młodzieżówka Radzyń Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze w Radzyniu Podlaskim na obiektach LKS Orlęta Radzyń Podlaski

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.