KLASA A GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

1. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA

2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

3. WENUS OSZCZEPALIN

4. ULKS DĘBOWICA

5. START GÓZD

6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

7. POLESIE SEROKOMLA

8. ORKAN WOJCIESZKÓW

9. ORLĘTA GOŁASZYN

10. OLIMPIA OKRZEJA

11. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

 

Kolejka 1 w dniach 16-08-2020

1 Orkan Wojcieszków – pauzuje w kolejce ____-__-__

2 Start Gózd – Absolwent Domaszewnica 2020-08-16 13:00  3:1
3 Polesie Serokomla – Dębowica 2020-11-11 12:00
4 Orlęta Gołaszyn – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-11-08 12:00
5 Wenus Oszczepalin – KS Wóldom Wólka Domaszew 2020-08-16 13:00  8:0
6 Olimpia Okrzeja – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2020-08-16 13:00  1:5

 Kolejka 2 w dniach 23-08-2020

7 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – pauzuje w kolejce ____-__-__

8 KS Wóldom Wólka Domaszew – Olimpia Okrzeja 2020-08-23 13:00 1:7
9 Dwernicki Stoczek Łukowski – Wenus Oszczepalin 2020-08-23 13:00  0:0
10 Dębowica – Orlęta Gołaszyn 2020-08-23 13:00  5:3
11 Absolwent Domaszewnica – Polesie Serokomla 2020-08-23 – MECZ W SEROKOMLI 13:00  2:2
12 Orkan Wojcieszków – Start Gózd 2020-08-23 13:00  3:4

 Kolejka 3 w dniach 30-08-2020

13 Start Gózd – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 Polesie Serokomla – Orkan Wojcieszków 2020-08-30 1:2
15 Orlęta Gołaszyn – Absolwent Domaszewnica 2020-08-30 3:1
16 Wenus Oszczepalin – Dębowica 2020-08-30 1:5
17 Olimpia Okrzeja – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-08-30 5:1
18 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI KS Wóldom Wólka Domaszew 2020-08-30 11:00

 Kolejka 4 w dniach 06-09-2020

19 KS Wóldom Wólka Domaszew – pauzuje w kolejce ____-__-__

20 Dwernicki Stoczek Łukowski – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2020-09-06 13:00 1:3
21 Dębowica – Olimpia Okrzeja 2020-09-06 13:00 0:2
22 Absolwent Domaszewnica – Wenus Oszczepalin 2020-09-06 16:00 4:1
23 Orkan Wojcieszków – Orlęta Gołaszyn 2020-09-06 13:00 1:3
24 Start Gózd – Polesie Serokomla 2020-09-06 17:00 1:2

 Kolejka 5 w dniach 13-09-2020

25 Polesie Serokomla – pauzuje w kolejce ____-__-__

26 Orlęta Gołaszyn – Start Gózd 2020-09-13 13:00  1:0
27 Wenus Oszczepalin – Orkan Wojcieszków 2020-09-13 16:00  1:3
28 Olimpia Okrzeja – Absolwent Domaszewnica 2020-09-13 13:00  2:1
29 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Dębowica 2020-09-13 13:00  3:0 walkower, brak młodzieżowca
30 KS Wóldom Wólka Domaszew – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-09-13 13:00  0:6

 Kolejka 6 w dniach 20-09-2020

31 Dwernicki Stoczek Łukowski – pauzuje w kolejce ____-__-__
32 Dębowica KS Wóldom Wólka Domaszew 2020-09-20 13:00
33 Absolwent Domaszewnica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2020-09-20 16:00
34 Orkan Wojcieszków – Olimpia Okrzeja 2020-09-20 16:00
35 Start Gózd – Wenus Oszczepalin 2020-09-20 13:00
36 Polesie Serokomla – Orlęta Gołaszyn 2020-09-20 13:00

 Kolejka 7 w dniach 27-09-2020

37 Orlęta Gołaszyn – pauzuje w kolejce ____-__-__
38 Wenus Oszczepalin – Polesie Serokomla 2020-09-27 12:00
39 Olimpia Okrzeja – Start Gózd 2020-09-27 12:00
40 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Orkan Wojcieszków 2020-11-08 12:00
41 KS Wóldom Wólka Domaszew – Absolwent Domaszewnica 2020-09-27 12:00
42 Dwernicki Stoczek Łukowski – Dębowica 2020-09-27 12:00

 Kolejka 8 w dniach 04-10-2020

43 Dębowica – pauzuje w kolejce ____-__-__
44 Absolwent Domaszewnica – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-10-04 12:00
45 Orkan Wojcieszków KS Wóldom Wólka Domaszew 2020-10-04 12:00
46 Start Gózd – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2020-10-04 12:00
47 Polesie Serokomla – Olimpia Okrzeja 2020-10-04 12:00
48 Orlęta Gołaszyn – Wenus Oszczepalin 2020-10-04 12:00

 Kolejka 9 w dniach 11-10-2020

49 Wenus Oszczepalin – pauzuje w kolejce ____-__-__
50 Olimpia Okrzeja – Orlęta Gołaszyn 2020-10-11 11:00
51 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Polesie Serokomla 2020-10-11 11:00
52 KS Wóldom Wólka Domaszew – Start Gózd 2020-10-11 11:00
53 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2020-10-11 11:00
54 Dębowica – Absolwent Domaszewnica 2020-10-11 11:00

 Kolejka 10 w dniach 18-10-2020

55 Absolwent Domaszewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__
56 Orkan Wojcieszków – Dębowica 2020-10-18 11:00
57 Start Gózd – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-10-18 11:00
58 Polesie Serokomla KS Wóldom Wólka Domaszew 2020-10-18 11:00
59 Orlęta Gołaszyn – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2020-10-18 11:00
60 Wenus Oszczepalin – Olimpia Okrzeja 2020-10-18 11:00

 Kolejka 11 w dniach 25-10-2020

61 Olimpia Okrzeja – pauzuje w kolejce ____-__-__
62 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Wenus Oszczepalin 2020-10-25 11:00
63 KS Wóldom Wólka Domaszew – Orlęta Gołaszyn 2020-10-25 11:00
64 Dwernicki Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2020-10-25 11:00
65 Dębowica – Start Gózd 2020-10-25 11:00
66 Absolwent Domaszewnica – Orkan Wojcieszków 2020-10-25 11:00

 

Klub Młodzieżówka Radzyń Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze w Radzyniu Podlaskim na obiektach LKS Orlęta Radzyń Podlaski

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.