KLASA A GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

1. WÓLDOM-JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA

2. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

3. WENUS OSZCZEPALIN

4. ULKS DĘBOWICA

5. START GÓZD

6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

7. POLESIE SEROKOMLA

8. AR-TIG HUTA DĄBROWA

9. ORLĘTA GOŁASZYN

10. WKS WÓLKA ŚWIĄTKOWA – wycofała się z rozgrywek

11. OLIMPIA OKRZEJA

12. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

 

Klub KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska wszystkie mecze gra na wyjeździe

Kolejka 1 w dniach 25-08-2019

1 Absolwent Domaszewnica Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-08-25 1:0
2 Wenus Oszczepalin – Dębowica 2019-08-25 1:7
3 Start Gózd – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-08-25 2:0
4 Polesie Serokomla – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-08-25 2:6
5 Orlęta Gołaszyn

6 Olimpia Okrzeja – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-08-25 2:1

Kolejka 2 w dniach 01-09-2019

7 Absolwent Domaszewnica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-01 3:1
8 termin wolny – Olimpia Okrzeja
9 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta Gołaszyn 2019-08-31 4:0
10 Dwernicki Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2019-09-01 0:1
11 Dębowica – Start Gózd 2019-09-01 4:2
12 Wenus Oszczepalin Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-01 0:3 walkower – nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 w dniach 08-09-2019

13 Wenus Oszczepalin – Absolwent Domaszewnica 2019-09-08 2:4
14 Start Gózd – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-08 1:3
15 Polesie Serokomla – Dębowica 2019-09-08 2:1
16 Orlęta Gołaszyn – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-09-08 2:5
17 Olimpia Okrzeja – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-08 0:1
18 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI termin wolny

Kolejka 4 w dniach 15-09-2019

19 Absolwent Domaszewnica termin wolny

20 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-15 5:1
21 Dwernicki Stoczek Łukowski – Olimpia Okrzeja 2019-09-15 1:3
22 Dębowica – Orlęta Gołaszyn 2019-09-15 5:0
23 Polesie Serokomla Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-15 2:4
24 Wenus Oszczepalin – Start Gózd 2019-09-15 0:9

Kolejka 5 w dniach 22-09-2019

25 Start Gózd – Absolwent Domaszewnica 2019-09-22 15:00
26 Polesie Serokomla – Wenus Oszczepalin 2019-09-22 15:00
27 Orlęta Gołaszyn – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-22 15:00
28 Olimpia Okrzeja – Dębowica 2019-09-22 15:00
29 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-09-22 15:00
30 termin wolny – KS AR-TIG Huta Dąbrowa

Kolejka 6 w dniach 29-09-2019

31 Absolwent Domaszewnica – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-29 15:00
32 Dwernicki Stoczek Łukowski termin wolny
33 Dębowica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-09-29 15:00
34 Olimpia Okrzeja Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-09-29 15:00
35 Wenus Oszczepalin – Orlęta Gołaszyn 2019-09-29 15:00
36 Start Gózd – Polesie Serokomla 2019-09-29 15:00

Kolejka 7 w dniach 06-10-2019

37 Polesie Serokomla – Absolwent Domaszewnica 2019-10-06 14:00
38 Orlęta Gołaszyn – Start Gózd 2019-10-06 14:00
39 Olimpia Okrzeja – Wenus Oszczepalin 2019-10-06 14:00
40 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-06 14:00
41 termin wolny – Dębowica
42 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-10-06 14:00

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019

43 Absolwent Domaszewnica – Dwernicki Stoczek Łukowski 2019-10-13 14:00
44 Dębowica – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-10-13 14:00
45 termin wolny Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska
46 Wenus Oszczepalin – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-10-13 14:00
47 Start Gózd – Olimpia Okrzeja 2019-10-13 14:00
48 Polesie Serokomla – Orlęta Gołaszyn 2019-10-13 14:00

Kolejka 9 w dniach 20-10-2019

49 Orlęta Gołaszyn – Absolwent Domaszewnica 2019-10-20 13:00
50 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2019-10-20 13:00
51 Start Gózd -KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2019-10-20 13:00
52 termin wolny – Wenus Oszczepalin
53 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-20 13:00
54 Dwernicki Stoczek Łukowski – Dębowica 2019-10-20 13:00

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

55 Absolwent Domaszewnica – Dębowica 2019-10-27 13:00
56 Dwernicki Stoczek Łukowski Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-10-27 13:00
57 Wenus Oszczepalin – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-10-27 13:00
58 Start Gózd termin wolny
59 Polesie Serokomla – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2019-10-27 13:00
60 Orlęta Gołaszyn – Olimpia Okrzeja 2019-10-27 13:00

Kolejka 11 w dniach 03-11-2019

61 Olimpia Okrzeja – Absolwent Domaszewnica 2019-11-03 13:00
62 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Orlęta Gołaszyn 2019-11-03 13:00
63 termin wolny – Polesie Serokomla
64 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Start Gózd 2019-11-03 13:00
65 Dwernicki Stoczek Łukowski – Wenus Oszczepalin 2019-11-03 13:00
66 Dębowica – KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszewska 2019-11-03 13:00

Klub Młodzieżówka Radzyń Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze w Radzyniu Podlaskim na obiektach LKS Orlęta Radzyń Podlaski

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.