KLASA B

KEEZA KLASA B „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

  1. TUR TURZE ROGI
  2. ORZEŁ II CZEMIERNIKI
  3. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  5. AZ-BUD II KOMARÓWKA PODLASKA
  6. ORLĘTA GOŁASZYN
  7. BYSTRZYCA BORKI
  8. UNIA II ŻABIKÓW

 

Kolejka 1 w dniach 22-08-2021

1 Bystrzyca Borki – Unia II Żabików 2021-11-07 11:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
2 Orlęta Gołaszyn – Tur Turze Rogi 2021-08-22 13:00 Gołaszyn 24
3 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Armaty Stoczek Łukowski 2021-08-22 0:3 walkower KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
4 Orzeł II Czemierniki – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2021-08-22 13:00 Wohyń

 

Kolejka 2 w dniach 29-08-2021

5 Unia II Żabików – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2021-08-29 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
6 Armaty Stoczek Łukowski – Orzeł II Czemierniki 2021-11-07 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)
7 Tur Turze Rogi – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2021-08-29 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)
8 Bystrzyca Borki – Orlęta Gołaszyn 2021-08-29 14:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77

 

Kolejka 3 w dniach 05-09-2021

9 Orlęta Gołaszyn – Unia II Żabików 2021-09-05 13:00 Gołaszyn 24
10 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Bystrzyca Borki 2021-09-05 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
11 Orzeł II Czemierniki – Tur Turze Rogi 2021-09-05 13:00 Wohyń
12 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Armaty Stoczek Łukowski 2021-09-05 13:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7

 

Kolejka 4 w dniach 12-09-2021

13 Unia II Żabików – Armaty Stoczek Łukowski 2021-09-12 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
14 Tur Turze Rogi – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2021-09-12 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)
15 Bystrzyca Borki – Orzeł II Czemierniki 2021-09-12 13:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
16 Orlęta Gołaszyn – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2021-09-12 13:00 Gołaszyn 24

 

Kolejka 5 w dniach 19-09-2021

17 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Unia II Żabików 2021-09-19 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
18 Orzeł II Czemierniki – Orlęta Gołaszyn 2021-11-11 13:00 Wohyń
19 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Bystrzyca Borki 2021-09-19 13:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
20 Armaty Stoczek Łukowski – Tur Turze Rogi 2021-09-19 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)

 

Kolejka 6 w dniach 26-09-2021

21 Unia II Żabików – Tur Turze Rogi 2021-09-26 15:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
22 Bystrzyca Borki – Armaty Stoczek Łukowski 2021-09-26 13:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
23 Orlęta Gołaszyn – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2021-09-26 12:00 Gołaszyn 24
24 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Orzeł II Czemierniki 2021-09-26 12:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

Kolejka 7 w dniach 03-10-2021

25 Orzeł II Czemierniki – Unia II Żabików 2021-10-03 12:00 Wohyń
26 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2021-10-03 12:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
27 Armaty Stoczek Łukowski – Orlęta Gołaszyn 2021-10-03 12:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)
28 Tur Turze Rogi – Bystrzyca Borki 2021-10-03 12:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)

 

Kolejka 8 w dniach 10-10-2021

29 Unia II Żabików – Bystrzyca Borki 2021-10-10 12:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
30 Tur Turze Rogi – Orlęta Gołaszyn 2021-10-10 12:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)
31 Armaty Stoczek Łukowski – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2021-10-10 12:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)
32 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orzeł II Czemierniki 2021-10-10 12:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7

 

Kolejka 9 w dniach 17-10-2021

33 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Unia II Żabików 2021-10-17 11:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
34 Orzeł II Czemierniki – Armaty Stoczek Łukowski 2021-10-17 11:00 Wohyń
35 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Tur Turze Rogi 2021-10-17 11:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
36 Orlęta Gołaszyn – Bystrzyca Borki 2021-10-17 11:00 Gołaszyn 24

 

Kolejka 10 w dniach 24-10-2021

37 Unia II Żabików – Orlęta Gołaszyn 2021-10-24 11:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
38 Bystrzyca Borki – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2021-10-24 11:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
39 Tur Turze Rogi – Orzeł II Czemierniki 2021-10-24 11:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)
40 Armaty Stoczek Łukowski – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2021-10-24 11:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)

 

Kolejka 11 w dniach 31-10-2021

41 Armaty Stoczek Łukowski – Unia II Żabików 2021-10-31 11:00 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)
42 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Tur Turze Rogi 2021-10-31 11:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
43 Orzeł II Czemierniki – Bystrzyca Borki 2021-10-31 11:00 Wohyń
44 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Orlęta Gołaszyn 2021-10-31 11:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

Kolejka 12 w dniach __-__-____

45 Unia II Żabików – Huragan II Międzyrzec Podlaski WIOSNA 2022 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
46 Orlęta Gołaszyn – Orzeł II Czemierniki WIOSNA 2022 Gołaszyn 24
47 Bystrzyca Borki – AZ-BUD II Komarówka Podlaska WIOSNA 2022 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
48 Tur Turze Rogi – Armaty Stoczek Łukowski WIOSNA 2022 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)

 

Kolejka 13 w dniach __-__-____

49 Tur Turze Rogi – Unia II Żabików WIOSNA 2022 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)
50 Armaty Stoczek Łukowski – Bystrzyca Borki WIOSNA 2022 Armaty Soczek Łukowski (Stoczek Łukowski, T. Kościuszki 1)
51 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orlęta Gołaszyn WIOSNA 2022 Komarówka Podlaska, Krótka 7
52 Orzeł II Czemierniki – Huragan II Międzyrzec Podlaski WIOSNA 2022 Wohyń

 

Kolejka 14 w dniach __-__-____

53 Unia II Żabików – Orzeł II Czemierniki WIOSNA 2022 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
54 Huragan II Międzyrzec Podlaski – AZ-BUD II Komarówka Podlaska WIOSNA 2022 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
55 Orlęta Gołaszyn – Armaty Stoczek Łukowski WIOSNA 2022 Gołaszyn 24
56 Bystrzyca Borki – Tur Turze Rogi WIOSNA 2022 Radzyń Podlaski, Warszawska 77

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.