KLASA B

KEEZA KLASA B „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2021/2022

  1. TUR TURZE ROGI
  2. ORZEŁ II CZEMIERNIKI
  3. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  5. AZ-BUD II KOMARÓWKA PODLASKA
  6. ORLĘTA GOŁASZYN
  7. BYSTRZYCA BORKI
  8. UNIA II ŻABIKÓW

 

Kolejka 12 w dniach 10-04-2022 (Z RUNDY JESIENNEJ)

45 Unia II Żabików – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-04-10 15:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
46 Orlęta Gołaszyn – Orzeł II Czemierniki 2022-04-10 15:00 Gołaszyn 24  
47 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – UKS Bystrzyca Borki 2022-04-10 11:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7  
48 Tur Turze Rogi – Armaty Stoczek Łukowski 2022-04-16 12:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

 

Kolejka 13 w dniach 24-04-2022 (Z RUNDY JESIENNEJ)

49 Tur Turze Rogi – Unia II Żabików 2022-04-24 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
50 Armaty Stoczek Łukowski – UKS Bystrzyca Borki 2022-04-24 16:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
51 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orlęta Gołaszyn 2022-04-24 13:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7  
52 Orzeł II Czemierniki – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-04-24 13:00 Wohyń  

 

Kolejka 14 w dniach 01-05-2022 (Z RUNDY JESIENNEJ)

53 Unia II Żabików – Orzeł II Czemierniki 2022-05-03 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
54 Huragan II Międzyrzec Podlaski – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2022-05-01 10:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
55 Orlęta Gołaszyn – Armaty Stoczek Łukowski 2022-05-01 16:00 Gołaszyn 24  
56 Tur Turze Rogi – UKS Bystrzyca Borki 2022-05-01 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

Kolejka 15 w dniach 08-05-2022

57 Unia II Żabików – UKS Bystrzyca Borki 2022-05-08 14:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
58 Tur Turze Rogi – Orlęta Gołaszyn 2022-05-08 17:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
59 Armaty Stoczek Łukowski – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-05-08 11:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
60 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orzeł II Czemierniki 2022-05-08 17:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  

 

Kolejka 16 w dniach 15-05-2022

61 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Unia II Żabików 2022-05-15 14:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
62 Orzeł II Czemierniki – Armaty Stoczek Łukowski 2022-05-15 17:00 Wohyń  
63 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Tur Turze Rogi 2022-05-15 17:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
64 Orlęta Gołaszyn – UKS Bystrzyca Borki 2022-05-15 14:00 Gołaszyn 24  

 

Kolejka 17 w dniach 22-05-2022

65 Unia II Żabików – Orlęta Gołaszyn 2022-05-22 14:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
66 Huragan II Międzyrzec Podlaski – UKS Bystrzyca Borki 2022-05-22 14:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
67 Tur Turze Rogi – Orzeł II Czemierniki 2022-05-22 17:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
68 Armaty Stoczek Łukowski – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2022-05-22 17:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  

 

Kolejka 18 w dniach 29-05-2022

69 Armaty Stoczek Łukowski – Unia II Żabików 2022-05-29 17:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
70 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Tur Turze Rogi 2022-05-29 17:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
71 Orzeł II Czemierniki – UKS Bystrzyca Borki 2022-05-29 14:00 Wohyń  
72 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Orlęta Gołaszyn 2022-05-29 17:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  

 

Kolejka 19 w dniach 05-06-2022

73 Unia II Żabików – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-06-05 17:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
74 Orlęta Gołaszyn – Orzeł II Czemierniki 2022-06-05 17:00 Gołaszyn 24  
75 – AZ-BUD II Komarówka Podlaska – UKS Bystrzyca Borki 2022-06-05 14:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
76 Tur Turze Rogi – Armaty Stoczek Łukowski 2022-06-05 17:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

 

Kolejka 20 w dniach 12-06-2022

77 Tur Turze Rogi – Unia II Żabików 2022-06-12 17:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
78 Armaty Stoczek Łukowski – UKS Bystrzyca Borki 2022-06-12 17:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
79 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orlęta Gołaszyn 2022-06-12 17:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
80 Orzeł II Czemierniki – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-06-12 14:00 Wohyń  

 

Kolejka 21 w dniach 19-06-2022

81 Unia II Żabików – Orzeł II Czemierniki 2022-06-19 14:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)  
82 Huragan II Międzyrzec Podlaski – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2022-06-19 17:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
83 Orlęta Gołaszyn – Armaty Stoczek Łukowski 2022-06-19 17:00 Gołaszyn 24  
84 Tur Turze Rogi – UKS Bystrzyca Borki 2022-06-19 17:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.