KLASA B GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: KLASA B „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

1. UNIA II ŻABIKÓW

2. GLKS ROKITNO

3. ROSKOSZ-GRABANÓW

4. HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI

5. LUTNIA II PISZCZAC

6. KS OLIMPIA JABŁOŃ

 

Kolejka 1 w dniach 25-08-2019

1 Unia II Żabików – GLKS Rokitno 2019-08-25 13:00
2 Roskosz-Grabanów – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2019-08-25 13:00
3 Lutnia II Piszczac – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2019-08-25 13:00

 

Kolejka 2 w dniach 01-09-2019

4 GLKS Rokitno – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2019-09-01 13:00
5 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Lutnia II Piszczac 2019-09-01 13:00
6 Unia II Żabików – Roskosz-Grabanów 2019-09-01 13:00

 

Kolejka 3 w dniach 08-09-2019

7 Roskosz-Grabanów – GLKS Rokitno 2019-09-08 13:00
8 Lutnia II Piszczac – Unia II Żabików 2019-09-08 13:00
9 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2019-09-08 13:00

 

Kolejka 4 w dniach 15-09-2019

10 GLKS Rokitno – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2019-09-15 13:00
11 Unia II Żabików – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2019-09-15 13:00
12 Roskosz-Grabanów – Lutnia II Piszczac 2019-09-15 13:00

 

Kolejka 5 w dniach 22-09-2019

13 Lutnia II Piszczac – GLKS Rokitno 2019-09-22 12:00
14 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – Roskosz-Grabanów 2019-09-22 12:00
15 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Unia II Żabików 2019-09-22 12:00

 

Kolejka 6 w dniach 29-09-2019

16 GLKS Rokitno – Unia II Żabików 2019-09-29 12:00
17 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Roskosz-Grabanów 2019-09-29 12:00
18 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – Lutnia II Piszczac 2019-09-29 12:00

 

Kolejka 7 w dniach 06-10-2019

19 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – GLKS Rokitno 2019-10-06 11:00
20 Lutnia II Piszczac – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2019-10-06 11:00
21 Roskosz-Grabanów – Unia II Żabików 2019-10-06 11:00

 

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019

22 GLKS Rokitno – Roskosz-Grabanów 2019-10-13 11:00
23 Unia II Żabików – Lutnia II Piszczac 2019-10-13 11:00
24 Huragan II Międzyrzec Podlaski – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2019-10-13 11:00

 

Kolejka 9 w dniach 20-10-2019

25 Huragan II Międzyrzec Podlaski – GLKS Rokitno 2019-10-20 11:00
26 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – Unia II Żabików 2019-10-20 11:00
27 Lutnia II Piszczac – Roskosz-Grabanów 2019-10-20 11:00

 

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

28 GLKS Rokitno – Lutnia II Piszczac 2019-10-27 11:00
29 Roskosz-Grabanów – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2019-10-27 11:00
30 Unia II Żabików – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2019-10-27 11:00

Klub Roskosz-Grabanów jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Zalesiu k/Dobrynia

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.