KLASA B GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: KLASA B „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

  1. TUR TURZE ROGI
  2. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  3. PERŁA DWORNIA
  4. BIZON II JELENIEC
  5. ORZEŁ ZALESIE
  6. ORLĘTA II ŁUKÓW

Bizon II Jeleniec w rundzie jesiennej 2020/2021 wszystkie mecze gra na wyjeździe

Kolejka 1 w dniach 23-08-2020

1 Turze Rogi – Armaty Stoczek Łukowski 2020-08-23 0:4
2 PERŁA DWORNIA – Bizon II Jeleniec 2020-08-23 1:9
3 Orzeł Zalesie – Orlęta II Łuków 2020-08-23 1:5

 Kolejka 2 w dniach 30-08-2020

4 Armaty Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 2020-11-11 2:2
5 – Orzeł Zalesie Bizon II Jeleniec 2020-08-30 0:4
6 Turze Rogi – PERŁA DWORNIA 2020-08-30 3:0 walkower

 Kolejka 3 w dniach 06-09-2020

7 PERŁA DWORNIA – Armaty Stoczek Łukowski 2020-11-08 0:6
8 Orzeł Zalesie – Turze Rogi 2020-09-06 0:3
9 Orlęta II Łuków – Bizon II Jeleniec 2020-09-06 1:0

 Kolejka 4 w dniach 13-09-2020

10 Armaty Stoczek Łukowski – Bizon II Jeleniec 2020-09-13 2:0
11 Turze Rogi – Orlęta II Łuków 2020-09-13 2:2
12 PERŁA DWORNIA – Orzeł Zalesie 2020-09-13 5:2

 Kolejka 5 w dniach 20-09-2020

13 Orzeł Zalesie – Armaty Stoczek Łukowski 2020-09-20 0:3 walkower
14 Orlęta II Łuków – PERŁA DWORNIA 2020-09-20 4:1
15 Turze Rogi – Bizon II Jeleniec 2020-09-20 1:2

 Kolejka 6 w dniach 27-09-2020

16 Armaty Stoczek Łukowski – Turze Rogi 2020-09-27 3:2
17 PERŁA DWORNIA – Bizon II Jeleniec 2020-09-27 3:6
18 Orlęta II Łuków – Orzeł Zalesie 2020-09-27 6:1

 Kolejka 7 w dniach 04-10-2020

19 Orlęta II Łuków – Armaty Stoczek Łukowski 2020-10-04 3:0
20 Orzeł Zalesie – Bizon II Jeleniec 2020-10-04 0:3 walkower
21 PERŁA DWORNIA – Turze Rogi 2020-10-04 0:6

 Kolejka 8 w dniach 11-10-2020

22 Armaty Stoczek Łukowski – PERŁA DWORNIA 2020-10-11 7:0
23 Turze Rogi – Orzeł Zalesie 2020-10-11 5:0
24 Orlęta II Łuków – Bizon II Jeleniec 2020-10-11 2:1

 Kolejka 9 w dniach 18-10-2020

25 Armaty Stoczek Łukowski – Bizon II Jeleniec 2020-10-18 6:2
26 Orlęta II Łuków – Turze Rogi 2020-10-18 1:3
27 Orzeł Zalesie – PERŁA DWORNIA 2020-10-18 1:1

 Kolejka 10 w dniach 25-10-2020

28 Armaty Stoczek Łukowski – Orzeł Zalesie 2020-10-25 9:0
29 PERŁA DWORNIA – Orlęta II Łuków 2020-10-25 0:3
30 Turze Rogi – Bizon II Jeleniec 2020-10-25 1:3

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.