KLASA OKRĘGOWA

KEEZA KLASA OKRĘGOWA „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

 

1. AR-TIG HUTA DĄBROWA

2. BAD BOYS ZASTAWIE

3. ORZEŁ CZEMIERNIKI

4. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

5. TYTAN WISZNICE

6. UNIA ŻABIKÓW

7. SOKÓŁ ADAMÓW

8. GRANICA TERESPOL

9. UNIA KRZYWDA

10. GROM KĄKOLEWNICA

11. ŁKS ŁAZY

12. KUJAWIAK STANIN

13. LZS DOBRYŃ

14. LKS MILANÓW

15. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

16. BIZON JELENIEC

 

LKS SOKÓŁ ADAMÓW zastrzegł sobie kolory strojów w których występuje podczas meczów mistrzowskich:

Kolor podstawowy: koszulka- seledynowa, spodenki – czarne, getry – czarne
bramkarz – koszulka – żółta, spodenki – białe, getry – białe
Kolor rezerwowy – koszulka – żółta, spodenki – czarne, getry – czarne
bramkarz – Koszulka – żółta, spodenki – czarne, getry – czarne
UNIA KRZYWDA zastrzegła sobie kolory strojów w których występuje podczas meczów mistrzowskich:
kolor podstawowy: koszulka – żółta; spodenki – niebieskie; getry – niebieskie
Bramkarz koszulka – czerwona; spodenki – Czerwone; getry – Czerwone
Stroje rezerwowe spodenki niebieskie koszulka niebieska getry niebieskie
Bramkarz czerwona koszulka czerwone spodenki czerwone getry

Kolejka 1 w dniach 15-08-2021

1 Sokół Adamów – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2021-08-15 16:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
2 AZ-BUD KOMARÓWKA – Grom Kąkolewnica 2021-08-15 16:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
3 Bizon Jeleniec – Unia Żabików 2021-08-15 16:00 Jeleniec 4
4 LKS Milanów – Orzeł Czemierniki 2021-08-15 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
5 Łazowki KS Łazy – KS Kujawiak Stanin 2021-08-15 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
6 Granica Terespol – Tytan Wisznice 2021-08-15 16:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
7 BAD BOYS ZASTAWIE – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-08-15 16:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
8 Dobryń Duży – Unia Krzywda 2021-08-15 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)

 

Kolejka 2 w dniach 22-08-2021

9 Unia Krzywda – Sokół Adamów 2021-08-22 15:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
10 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Dobryń Duży 2021-08-22 16:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
11 Tytan Wisznice – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-08-22 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
12 KS Kujawiak Stanin – Granica Terespol 2021-08-22 16:00 Tuchowicz 66 C
13 Orzeł Czemierniki – Łazowki KS Łazy 2021-08-22 16:00 Wohyń
14 Unia Żabików – LKS Milanów 2021-08-22 16:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
15 Grom Kąkolewnica – Bizon Jeleniec 2021-08-22 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
16 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-08-22 12:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77

 

Kolejka 3 w dniach 29-08-2021

17 AZ-BUD KOMARÓWKA – Sokół Adamów 2021-08-29 16:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
18 Bizon Jeleniec – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-08-29 16:00 Jeleniec 4
19 LKS Milanów – Grom Kąkolewnica 2021-08-29 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
20 Łazowki KS Łazy – Unia Żabików 2021-08-29 17:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
21 Granica Terespol – Orzeł Czemierniki 2021-11-21 12:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
22 BAD BOYS ZASTAWIE – KS Kujawiak Stanin 2021-08-29 16:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
23 Dobryń Duży – Tytan Wisznice 2021-08-29 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
24 Unia Krzywda – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-08-29 16:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

Kolejka 4 w dniach 05-09-2021

25 Sokół Adamów – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-09-05 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
26 Tytan Wisznice – Unia Krzywda 2021-09-05 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
27 KS Kujawiak Stanin – Dobryń Duży 2021-09-05 16:00 Tuchowicz 66 C
28 Orzeł Czemierniki – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-09-05 16:00 Wohyń
29 Unia Żabików – Granica Terespol 2021-09-05 16:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
30 Łazowki KS Łazy – Grom Kąkolewnica 2021-09-05 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
31 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – LKS Milanów 2021-09-05 16:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
32 AZ-BUD KOMARÓWKA – Bizon Jeleniec 2021-09-05 16:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7

 

Kolejka 5 w dniach 12-09-2021

33 Bizon Jeleniec – Sokół Adamów 2021-11-21 13:00 Jeleniec 4
34 LKS Milanów – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-09-12 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
35 Łazowki KS Łazy – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-09-12 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
36 Grom Kąkolewnica – Granica Terespol 2021-09-12 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
37 BAD BOYS ZASTAWIE – Unia Żabików 2021-09-12 16:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
38 Dobryń Duży – Orzeł Czemierniki 2021-09-12 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
39 Unia Krzywda – KS Kujawiak Stanin 2021-09-12 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
40 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Tytan Wisznice 2021-09-12 16:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30

 

Kolejka 6 w dniach 19-09-2021

41 Sokół Adamów – Tytan Wisznice 2021-09-19 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
42 KS Kujawiak Stanin – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-09-19 13:00 Tuchowicz 66 C
43 Orzeł Czemierniki – Unia Krzywda WIOSNA 2022 Wohyń
44 Unia Żabików – Dobryń Duży 2021-11-21 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
45 Grom Kąkolewnica – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-09-19 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
46 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Granica Terespol 2021-09-19 16:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
47 AZ-BUD KOMARÓWKA – Łazowki KS Łazy 2021-09-19 16:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
48 Bizon Jeleniec – LKS Milanów 2021-09-19 13:00 Jeleniec 4

 

Kolejka 7 w dniach 26-09-2021

49 LKS Milanów – Sokół Adamów 2021-09-26 15:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
50 Łazowki KS Łazy – Bizon Jeleniec 2021-09-26 15:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
51 AZ-BUD KOMARÓWKA – Granica Terespol 2021-09-26 15:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
52 BAD BOYS ZASTAWIE – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-09-26 15:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
53 Dobryń Duży – Grom Kąkolewnica 2021-09-26 15:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
54 Unia Krzywda – Unia Żabików 2021-09-26 12:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
55 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orzeł Czemierniki 2021-09-26 15:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
56 Tytan Wisznice – KS Kujawiak Stanin 2021-09-26 15:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)

 

Kolejka 8 w dniach 03-10-2021

57 Sokół Adamów – KS Kujawiak Stanin 2021-10-03 15:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
58 Orzeł Czemierniki – Tytan Wisznice 2021-10-03 15:00 Wohyń
59 Unia Żabików – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-10-03 15:30 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
60 Grom Kąkolewnica – Unia Krzywda 2021-10-03 15:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
61 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Dobryń Duży 2021-10-03 15:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
62 AZ-BUD KOMARÓWKA – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-10-03 15:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
63 Bizon Jeleniec – Granica Terespol 2021-10-03 15:00 Jeleniec 4
64 LKS Milanów – Łazowki KS Łazy 2021-10-03 15:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)

 

Kolejka 9 w dniach 10-10-2021

65 Łazowki KS Łazy – Sokół Adamów 2021-10-10 15:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
66 Granica Terespol – LKS Milanów 2021-10-10 15:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
67 BAD BOYS ZASTAWIE – Bizon Jeleniec 2021-10-10 15:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
68 Dobryń Duży – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-10-10 15:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
69 Unia Krzywda – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-10-10 15:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
70 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Grom Kąkolewnica 2021-10-10 15:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
71 Tytan Wisznice – Unia Żabików 2021-10-10 15:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
72 KS Kujawiak Stanin – Orzeł Czemierniki 2021-10-10 15:00 Tuchowicz 66 C

 

Kolejka 10 w dniach 17-10-2021

73 Sokół Adamów – Orzeł Czemierniki 2021-10-17 14:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
74 Unia Żabików – KS Kujawiak Stanin 2021-10-17 14:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
75 Grom Kąkolewnica – Tytan Wisznice 2021-10-17 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
76 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-10-17 14:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
77 AZ-BUD KOMARÓWKA – Unia Krzywda 2021-10-17 14:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
78 Bizon Jeleniec – Dobryń Duży 2021-10-17 14:00 Jeleniec 4
79 LKS Milanów – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-10-17 14:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
80 Łazowki KS Łazy – Granica Terespol 2021-10-17 14:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)

 

Kolejka 11 w dniach 24-10-2021

81 Granica Terespol – Sokół Adamów 2021-10-24 14:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
82 BAD BOYS ZASTAWIE – Łazowki KS Łazy 2021-10-24 14:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
83 Dobryń Duży – LKS Milanów 2021-10-24 14:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
84 Unia Krzywda – Bizon Jeleniec 2021-10-24 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
85 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-10-24 14:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
86 Tytan Wisznice – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-10-24 14:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
87 KS Kujawiak Stanin – Grom Kąkolewnica 2021-10-24 14:00 Tuchowicz 66 C
88 Orzeł Czemierniki – Unia Żabików 2021-10-24 14:00 Wohyń

 

Kolejka 12 w dniach 31-10-2021

89 Sokół Adamów – Unia Żabików 2021-10-31 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
90 Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki 2021-10-31 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
91 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – KS Kujawiak Stanin 2021-10-31 13:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
92 AZ-BUD KOMARÓWKA – Tytan Wisznice 2021-10-31 13:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
93 Bizon Jeleniec – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-10-31 13:00 Jeleniec 4
94 LKS Milanów – Unia Krzywda 2021-10-31 13:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
95 Łazowki KS Łazy – Dobryń Duży 2021-10-31 13:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
96 Granica Terespol – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-10-31 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)

 

Kolejka 13 w dniach 07-11-2021

97 BAD BOYS ZASTAWIE – Sokół Adamów 2021-11-07 13:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)
98 Dobryń Duży – Granica Terespol 2021-11-07 13:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
99 Unia Krzywda – Łazowki KS Łazy 2021-11-07 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
100 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – LKS Milanów 2021-11-07 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
101 Tytan Wisznice – Bizon Jeleniec 2021-11-07 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
102 KS Kujawiak Stanin – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-11-07 13:00 Tuchowicz 66 C
103 Orzeł Czemierniki – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-11-07 13:00 Wohyń
104 Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 2021-11-07 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)

 

Kolejka 14 w dniach 11-11-2021

105 Sokół Adamów – Grom Kąkolewnica 2021-11-11 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)
106 MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – Unia Żabików 2021-11-11 13:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77
107 AZ-BUD KOMARÓWKA – Orzeł Czemierniki 2021-11-11 13:00 Komarówka Podlaska, Wojska Polskiego 7
108 Bizon Jeleniec – KS Kujawiak Stanin 2021-11-11 13:00 Jeleniec 4
109 LKS Milanów – Tytan Wisznice 2021-11-11 13:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
110 Łazowki KS Łazy – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-11-11 13:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)
111 Granica Terespol – Unia Krzywda 2021-11-11 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
112 BAD BOYS ZASTAWIE – Dobryń Duży 2021-11-11 13:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

Kolejka 15 w dniach 14-11-2021

113 Dobryń Duży – Sokół Adamów 2021-11-14 13:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)
114 Unia Krzywda – BAD BOYS ZASTAWIE 2021-11-14 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
115 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Granica Terespol 2021-11-14 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30
116 Tytan Wisznice – Łazowki KS Łazy 2021-11-14 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
117 KS Kujawiak Stanin – LKS Milanów 2021-11-14 13:00 Tuchowicz 66 C
118 Orzeł Czemierniki – Bizon Jeleniec 2021-11-14 13:00 Wohyń
119 Unia Żabików – AZ-BUD KOMARÓWKA 2021-11-14 13:00 GLKS Unia Żabików (Żabików 65)
120 Grom Kąkolewnica – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 2021-11-14 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPNKONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.