Klasa Okręgowa

BIAŁA PODLASKA: KLASA OKRĘGOWA „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

1. BÓR DĄBIE

2. BAD BOYS ZASTAWIE

3. ORZEŁ CZEMIERNIKI

4. BIZON JELENIEC

5. TYTAN WISZNICE

6. UNIA ŻABIKÓW

7. SOKÓŁ ADAMÓW

8. GRANICA TERESPOL

9. UNIA KRZYWDA

10. GROM KĄKOLEWNICA

11. ŁKS ŁAZY

12. KUJAWIAK STANIN

13. LUTNIA PISZCZAC

14. LKS MILANÓW

 

Kolejka 1 w dniach 15-08-2019

1 Bór Dąbie – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-08-15 16:00
2 Orzeł Czemierniki – Bizon Jeleniec 2019-08-15 16:00
3 Tytan Wisznice – Unia Żabików 2019-08-15 16:00
4 Sokół Adamów – Granica Terespol 2019-08-15 16:00
5 Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica 2019-08-15 16:00
6 Łazowki KS Łazy – KS Kujawiak Stanin 2019-08-15 16:00
7 Lutnia Piszczac – LKS Milanów 2019-08-15 16:00

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2019

8 BAD BOYS ZASTAWIE – LKS Milanów 2019-08-18 16:00
9 KS Kujawiak Stanin – Lutnia Piszczac 2019-08-18 16:00
10 Grom Kąkolewnica – Łazowki KS Łazy 2019-08-18 16:00
11 Granica Terespol – Unia Krzywda 2019-08-18 16:00
12 Unia Żabików – Sokół Adamów 2019-08-18 16:00
13 Bizon Jeleniec – Tytan Wisznice 2019-08-18 16:00
14 Bór Dąbie – Orzeł Czemierniki 2019-08-18 16:00

 

Kolejka 3 w dniach 25-08-2019

15 Orzeł Czemierniki – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-08-25 16:00
16 Tytan Wisznice – Bór Dąbie 2019-08-25 16:00
17 Sokół Adamów – Bizon Jeleniec 2019-08-25 16:00
18 Unia Krzywda – Unia Żabików 2019-08-25 16:00
19 Łazowki KS Łazy – Granica Terespol 2019-08-25 16:00
20 Lutnia Piszczac – Grom Kąkolewnica 2019-08-25 16:00
21 LKS Milanów – KS Kujawiak Stanin 2019-08-25 16:00

 

Kolejka 4 w dniach 01-09-2019

22 BAD BOYS ZASTAWIE – KS Kujawiak Stanin 2019-09-01 16:00
23 Grom Kąkolewnica – LKS Milanów 2019-09-01 16:00
24 Granica Terespol – Lutnia Piszczac 2019-09-01 16:00
25 Unia Żabików – Łazowki KS Łazy 2019-09-01 16:00
26 Bizon Jeleniec – Unia Krzywda 2019-09-01 16:00
27 Bór Dąbie – Sokół Adamów 2019-09-01 16:00
28 Orzeł Czemierniki – Tytan Wisznice 2019-09-01 16:00

 

Kolejka 5 w dniach 08-09-2019

29 Tytan Wisznice – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-09-08 16:00
30 Sokół Adamów – Orzeł Czemierniki 2019-09-08 16:00
31 Unia Krzywda – Bór Dąbie 2019-09-08 16:00
32 Łazowki KS Łazy – Bizon Jeleniec 2019-09-08 16:00
33 Lutnia Piszczac – Unia Żabików 2019-09-08 16:00
34 LKS Milanów – Granica Terespol 2019-09-08 16:00
35 KS Kujawiak Stanin – Grom Kąkolewnica 2019-09-08 16:00

 

Kolejka 6 w dniach 15-09-2019

36 BAD BOYS ZASTAWIE – Grom Kąkolewnica 2019-09-15 16:00
37 Granica Terespol – KS Kujawiak Stanin 2019-09-15 16:00
38 Unia Żabików – LKS Milanów 2019-09-15 16:00
39 Bizon Jeleniec – Lutnia Piszczac 2019-09-15 16:00
40 Bór Dąbie – Łazowki KS Łazy 2019-09-15 16:00
41 Orzeł Czemierniki – Unia Krzywda 2019-09-15 16:00
42 Tytan Wisznice – Sokół Adamów 2019-09-15 16:00

 

Kolejka 7 w dniach 22-09-2019

43 Sokół Adamów – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-09-22 15:00
44 Unia Krzywda – Tytan Wisznice 2019-09-22 15:00
45 Łazowki KS Łazy – Orzeł Czemierniki 2019-09-22 15:00
46 Lutnia Piszczac – Bór Dąbie 2019-09-22 15:00
47 LKS Milanów – Bizon Jeleniec 2019-09-22 15:00
48 KS Kujawiak Stanin – Unia Żabików 2019-09-22 15:00
49 Grom Kąkolewnica – Granica Terespol 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 8 w dniach 29-09-2019

50 BAD BOYS ZASTAWIE – Granica Terespol 2019-09-29 15:00
51 Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 2019-09-29 15:00
52 Bizon Jeleniec – KS Kujawiak Stanin 2019-09-29 15:00
53 Bór Dąbie – LKS Milanów 2019-09-29 15:00
54 Orzeł Czemierniki – Lutnia Piszczac 2019-09-29 15:00
55 Tytan Wisznice – Łazowki KS Łazy 2019-09-29 15:00
56 Sokół Adamów – Unia Krzywda 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 9 w dniach 06-10-2019

57 Unia Krzywda – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-10-06 14:00
58 Łazowki KS Łazy – Sokół Adamów 2019-10-06 14:00
59 Lutnia Piszczac – Tytan Wisznice 2019-10-06 14:00
60 LKS Milanów – Orzeł Czemierniki 2019-10-06 14:00
61 KS Kujawiak Stanin – Bór Dąbie 2019-10-06 14:00
62 Grom Kąkolewnica – Bizon Jeleniec 2019-10-06 14:00
63 Granica Terespol – Unia Żabików 2019-10-06 14:00

 

Kolejka 10 w dniach 13-10-2019

64 BAD BOYS ZASTAWIE – Unia Żabików 2019-10-13 14:00
65 Bizon Jeleniec – Granica Terespol 2019-10-13 14:00
66 Bór Dąbie – Grom Kąkolewnica 2019-10-13 14:00
67 Orzeł Czemierniki – KS Kujawiak Stanin 2019-10-13 14:00
68 Tytan Wisznice – LKS Milanów 2019-10-13 14:00
69 Sokół Adamów – Lutnia Piszczac 2019-10-13 14:00
70 Unia Krzywda – Łazowki KS Łazy 2019-10-13 14:00

 

Kolejka 11 w dniach 20-10-2019

71 Łazowki KS Łazy – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-10-20 13:00
72 Lutnia Piszczac – Unia Krzywda 2019-10-20 13:00
73 LKS Milanów – Sokół Adamów 2019-10-20 13:00
74 KS Kujawiak Stanin – Tytan Wisznice 2019-10-20 13:00
75 Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki 2019-10-20 13:00
76 Granica Terespol – Bór Dąbie 2019-10-20 13:00
77 Unia Żabików – Bizon Jeleniec 2019-10-20 13:00

 

Kolejka 12 w dniach 27-10-2019

78 BAD BOYS ZASTAWIE – Bizon Jeleniec 2019-10-27 13:00
79 Bór Dąbie – Unia Żabików 2019-10-27 13:00
80 Orzeł Czemierniki – Granica Terespol 2019-10-27 13:00
81 Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica 2019-10-27 13:00
82 Sokół Adamów – KS Kujawiak Stanin 2019-10-27 13:00
83 Unia Krzywda – LKS Milanów 2019-10-27 13:00
84 Łazowki KS Łazy – Lutnia Piszczac 2019-10-27 13:00

 

Kolejka 13 w dniach 03-11-2019

85 Lutnia Piszczac – BAD BOYS ZASTAWIE 2019-11-03 13:00
86 LKS Milanów – Łazowki KS Łazy 2019-11-03 13:00
87 KS Kujawiak Stanin – Unia Krzywda 2019-11-03 13:00
88 Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów 2019-11-03 13:00
89 Granica Terespol – Tytan Wisznice 2019-11-03 13:00
90 Unia Żabików – Orzeł Czemierniki 2019-11-03 13:00
91 Bizon Jeleniec – Bór Dąbie 2019-11-03 13:00

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPNKONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.