MŁODZIK MŁODSZY

BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

  1. UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
  2. ORLĘTA ŁUKÓW
  3. CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  4. ORZEŁ CZEMIERNIKI
  5. LKS MILANÓW
  6. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  7. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  8. UNIA KRZYWDA – WYCOFAŁ SIĘ Z ROZGRYWEK
  9. UKS JEDYNKA TERESPOL

 

Kolejka 1 w dniach 05-09-2020/06-09-2020

1 TERMIN WOLNY – AP TOP-54 I Biała Podlaska
2 TERMIN WOLNY – AP TOP-54 II Biała Podlaska
3 Orzeł Czemierniki – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-10-07 16:00  Mecz w Białej Podlaskiej
4 Orlęta Łuków – DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-05 10:00  1:7
5 LKS Milanów – JEDYNKA TERESPOL 2020-09-23 16:30

 Kolejka 2 w dniach 12-09-2020/13-09-2020

6 AP TOP-54 I Biała Podlaska – JEDYNKA TERESPOL 2020-09-12 11:30  3:0
7 DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – LKS Milanów 2020-09-09 (środa) 17:00  10:1
8 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orlęta Łuków 2020-09-12 10:00  6:1
9 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orzeł Czemierniki 2020-09-12 13:00  5:1
10 TERMIN WOLNY TERMIN WOLNY

 Kolejka 3 w dniach 19-09-2020/20-09-2020

11 TERMIN WOLNY – AP TOP-54 I Biała Podlaska
12 Orzeł Czemierniki TERMIN WOLNY
13 Orlęta Łuków – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-09-19 15:30
14 LKS Milanów – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-19 10:00
15 JEDYNKA TERESPOL – DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-19 10:00

 Kolejka 4 w dniach 26-09-2020/27-09-2020

16 AP TOP-54 I Biała Podlaska – DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-26 16:00
17 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – JEDYNKA TERESPOL 2020-09-26 10:00
18 AP TOP-54 II Biała Podlaska – LKS Milanów 2020-09-26 14:30
19 TERMIN WOLNY – Orlęta Łuków
20 TERMIN WOLNY – Orzeł Czemierniki

 Kolejka 5 w dniach 03-10-2020/04-10-2020

21 Orzeł Czemierniki – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-03 10:00
22 Orlęta Łuków TERMIN WOLNY
23 LKS Milanów TERMIN WOLNY
24 JEDYNKA TERESPOL – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-03 10:00
25 DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-30 (środa) 16:00

 Kolejka 6 w dniach 10-10-2020/11-10-2020

26 AP TOP-54 I Biała Podlaska – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-10-10 16:00
27 AP TOP-54 II Biała Podlaska – DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-10 14:30
28 TERMIN WOLNY – JEDYNKA TERESPOL
29 TERMIN WOLNY – LKS Milanów
30 Orzeł Czemierniki – Orlęta Łuków 2020-10-10 10:00

 Kolejka 7 w dniach 17-10-2020/18-10-2020

31 Orlęta Łuków – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-17 11:30
32 LKS Milanów – Orzeł Czemierniki 2020-10-17 10:00
33 JEDYNKA TERESPOL TERMIN WOLNY
34 DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI TERMIN WOLNY
35 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-17 10:00

 Kolejka 8 w dniach 24-10-2020/25-10-2020

36 AP TOP-54 I Biała Podlaska – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-24 10:00
37 TERMIN WOLNY – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
38 TERMIN WOLNY – DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
39 Orzeł Czemierniki – JEDYNKA TERESPOL 2020-10-24 10:00
40 Orlęta Łuków – LKS Milanów 2020-10-24 13:00

 Kolejka 9 w dniach 31-10-2020/01-11-2020

41 LKS Milanów – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-31 10:00
42 JEDYNKA TERESPOL – Orlęta Łuków 2020-10-31 10:00
43 DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Orzeł Czemierniki 2020-10-31 10:00
44 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA TERMIN WOLNY
45 AP TOP-54 II Biała Podlaska TERMIN WOLNY

Klub UKS Dwójka I  Międzyrzec Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

Klub Orzeł Czemierniki jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie w Wohyniu

Klub Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze w Turzych Rogach

Klub AT Champion Biała Podlaska jako gospodarz rozgrywa mecze w Leśnej Podlaskiej

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.