MŁODZIK MŁODSZY GRUPA I

 D2 MŁODZIK MŁODSZY LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA GRUPA I

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2021/2022

 

  1. PODLASIE BIAŁA PODLASKA
  2. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
  3. VICTORIA PARCZEW
  4. CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  5. ORLĘTA I ŁUKÓW
  6. ORLĘTA II ŁUKÓW
  7. ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI
  8. ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI

Kolejka 1 w dniach 23-04-2022/24-04-2022

1 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orlęta II Łuków 2022-04-23 9:30 Pełnowymiarowe Boisko Sztuczne (Biała Podlaska, Marszałka Józefa Piłsudskiego 38) 2:1
2 Victoria Parczew – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2022-04-23 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1) 1:0
3 Orlęta I Łuków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2022-04-23 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B) 6:1
4 Podlasie Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2022-04-23 10:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8) 2:2

 

Kolejka 2 w dniach 30-04-2022/01-05-2022

5 Orlęta II Łuków – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2022-04-30 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B) 4:3
6 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Podlasie Biała Podlaska 2022-04-30 10:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 6:3
7 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Orlęta I Łuków 2022-04-30 11:00 Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3) 4:0
8 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Victoria Parczew 2022-04-27 17:15 Boisko ul.Sidorska 105 W Białej Podlaskiej  1:5

 

Kolejka 3 w dniach 07-05-2022/08-05-2022

9 Victoria Parczew – Orlęta II Łuków 2022-05-06 18:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1) 0:3
10 Orlęta I Łuków – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2022-05-07 11:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B) 2:0
11 Podlasie Biała Podlaska – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2022-05-07 14:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8) 6:1
12 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2022-05-07 11:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77) 1:3

 

Kolejka 4 w dniach 14-05-2022/15-05-2022

13 Orlęta II Łuków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2022-05-14 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B) 4:0
14 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2022-05-14 10:00 Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3) 3:0
15 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Podlasie Biała Podlaska 2022-05-15 09:00 Boisko sztuczne ul. Piłsudskiego 38 W Białej Podlaskiej  2:5
16 Victoria Parczew – Orlęta I Łuków 2022-05-14 11:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1) 2:3

 

Kolejka 5 w dniach 21-05-2022/22-05-2022

17 Orlęta I Łuków – Orlęta II Łuków 2022-05-20 18:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  
18 Podlasie Biała Podlaska – Victoria Parczew 2022-05-25 17:30 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
19 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2022-05-20 17:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
20 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2022-05-21 14:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  

 

Kolejka 6 w dniach 28-05-2022/29-05-2022

21 Orlęta II Łuków – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2022-05-19 17:30 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  
22 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2022-05-28 09:30 Boisko sztuczne ul. Piłsudskiego 38 W Białej Podlaskiej   
23 Victoria Parczew – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2022-05-28 11:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
24 Orlęta I Łuków – Podlasie Biała Podlaska 2022-05-29 10:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  

 

Kolejka 7 w dniach 04-06-2022/05-06-2022

25 Podlasie Biała Podlaska – Orlęta II Łuków 2022-06-04 11:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
26 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta I Łuków 2022-06-04 11:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
27 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Victoria Parczew 2022-06-04 12:30 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
28 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2022-06-06 17:00 Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.