MŁODZIK MŁODSZY GRUPA I – D2

BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK GRUPA 1 LZPN ODDZIAŁ B.P.

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

 

  1. UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI
  2. UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI
  3. VICTORIA II PARCZEW
  4. TYTAN WISZNICE
  5. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  6. GROM KĄKOLEWNICA
  7. KRZNA RZECZYCA
  8. LKS MILANÓW

Kolejka 1 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

1 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP II 54 Biała Podlaska 2019-09-07 1:7
2 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom Kąkolewnica 2019-09-07 7:0
3 Victoria II Parczew – KRZNA RZECZYCA 2019-09-07 1:6
4 Tytan Wisznice – LKS Milanów 2019-10-26 11:00

Kolejka 2 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

5 AP TOP II 54 Biała Podlaska – LKS Milanów 2019-09-14 13:0
6 KRZNA RZECZYCA – Tytan Wisznice 2019-09-14 3:6
7 Grom Kąkolewnica – Victoria II Parczew 2019-09-14 3:2
8 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-09-14 3:6

Kolejka 3 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

9 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP II 54 Biała Podlaska 2019-09-21 13:00
10 Victoria II Parczew – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-09-21 13:00
11 Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica 2019-09-21 13:00
12 LKS Milanów – KRZNA RZECZYCA 2019-09-21 13:00

Kolejka 4 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

13 AP TOP II 54 Biała Podlaska – KRZNA RZECZYCA 2019-09-28 14:30
14 Grom Kąkolewnica – LKS Milanów 2019-09-28 13:00
15 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – Tytan Wisznice 2019-09-28 09:30
16 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Victoria II Parczew 2019-09-28 11:00

 Kolejka 5 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

17 Victoria II Parczew – AP TOP II 54 Biała Podlaska 2019-10-05 13:00
18 Tytan Wisznice – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-10-05 13:00
19 LKS Milanów – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-10-05 13:00
20 KRZNA RZECZYCA – Grom Kąkolewnica 2019-10-05 13:00

Kolejka 6 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

21 AP TOP II 54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2019-10-12 14:00
22 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – KRZNA RZECZYCA 2019-10-12 13:00
23 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – LKS Milanów 2019-10-12 13:00
24 Victoria II Parczew – Tytan Wisznice 2019-10-12 13:00

Kolejka 7 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

25 Tytan Wisznice – AP TOP II 54 Biała Podlaska 2019-10-19 13:00
26 LKS Milanów – Victoria II Parczew 2019-10-19 13:00
27 KRZNA RZECZYCA – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-10-19 13:00
28 Grom Kąkolewnica – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 2019-10-19 13:00

Klub UKS Dwójka I i II Międzyrzec Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

Klub Krzna Rzeczyca jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.