MŁODZIK MŁODSZY GRUPA II – D2

BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

 

  1. ŻAKI ADAMÓW
  2. ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
  3. AMPLUS ŁUKÓW
  4. KS AR-TIG HUTA DĄBROWA
  5. LESOVIA TRZEBIESZÓW

Kolejka 1 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

1 ŻAKI ADAMÓW – pauzuje w kolejce ____-__-__
2 Orlęta Łuków – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-07 3:1
3 ŁSR AMPLUS Łuków – Lesovia Trzebieszów 2019-09-24  19:0

Kolejka 2 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

4 Lesovia Trzebieszów – pauzuje w kolejce ____-__-__
5 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – ŁSR AMPLUS Łuków 2019-09-14 2:1
6 ŻAKI ADAMÓW – Orlęta Łuków 2019-09-14 0:2

Kolejka 3 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

7 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
8 ŁSR AMPLUS Łuków – ŻAKI ADAMÓW 2019-09-17 4:1
9 Lesovia Trzebieszów – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-09-18 0:3

Kolejka 4 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

10 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – pauzuje w kolejce ____-__-__
11 ŻAKI ADAMÓW – Lesovia Trzebieszów 2019-10-10 5:2
12 Orlęta Łuków – ŁSR AMPLUS Łuków 2019-09-28 3:0 walkower

Kolejka 5 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

13 ŁSR AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 Lesovia Trzebieszów – Orlęta Łuków 2019-10-02 1:4
15 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – ŻAKI ADAMÓW 2019-10-05 2:2

Kolejka 6 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

16 ŻAKI ADAMÓW – pauzuje w kolejce ____-__-__
17 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta Łuków 2019-10-12 1:3
18 Lesovia Trzebieszów – ŁSR AMPLUS Łuków 2019-10-09 3:1

Kolejka 7 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

19 Lesovia Trzebieszów – pauzuje w kolejce ____-__-__
20 ŁSR AMPLUS Łuków – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2019-10-22 5:1
21 Orlęta Łuków – ŻAKI ADAMÓW 2019-10-19 13:00

Kolejka 8 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

22 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
23 ŻAKI ADAMÓW – ŁSR AMPLUS Łuków 2019-10-26 2:3
24 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Lesovia Trzebieszów wiosna 2020

Kolejka 9 w dniach 04-04-2020/05-04-2020

25 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – pauzuje w kolejce ____-__-__
26 Lesovia Trzebieszów – ŻAKI ADAMÓW 2020-04-04 13:00
27 ŁSR AMPLUS Łuków – Orlęta Łuków 2020-04-04 13:00

Kolejka 10 w dniach 18-04-2020/19-04-2020

28 ŁSR AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
29 Orlęta Łuków – Lesovia Trzebieszów 2020-04-18 13:00
30 ŻAKI ADAMÓW – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-04-18 13:00

Klub Lesovia Trzebieszów jako gospodarz rozgrywa mecze w Dębowicy – 660-719-878

Klub ŁKS Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Turzych Rogach – 667-698-796

Klub Amplus Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boiskach OSiR ul. Browarna

Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN –  KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.