MŁODZIK STARSZY

D1 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2021/2022

  1. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – WYCOFANY Z ROZGRYWEK
  2. CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  3. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
  4. TYTAN WISZNICE
  5. ORZEŁ CZEMIERNIKI
  6. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA
  7. JEDYNKA TERESPOL
  8. UNIA KRZYWDA
  9. LKS MILANÓW
  10. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
  11. GROM KĄKOLEWNICA

 

Kolejka 1 w dniach 04-09-2021/05-09-2021

1 LKS Milanów – pauzuje w kolejce ____-__-__
2 pauzuje w kolejce – AZ-BUD Komarówka Podlaska
3 AP TOP-54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2021-10-02 10:00 Obiekty AP TOP-54 Biała Podlaska (Biała Podlaska, Sidorska 8)
4 Huragan Międzyrzec Podlaski – Orzeł Czemierniki 2021-09-15 17:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
5 Champion Biała Podlaska – Jedynka Terespol 2021-09-04 9:30 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)
6 Tytan Wisznice – Unia Krzywda 2021-09-04 10:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)

 

Kolejka 2 w dniach 11-09-2021/12-09-2021

7 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce ____-__-__
8 Jedynka Terespol – Tytan Wisznice 2021-09-11 11:30 Boisko w Kobylanach
9 Orzeł Czemierniki – Champion Biała Podlaska 2021-10-06 17:00 Wohyń
10 Grom Kąkolewnica – Huragan Międzyrzec Podlaski 2021-09-11 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
11 AZ-BUD Komarówka Podlaska – AP TOP-54 Biała Podlaska 2021-09-11 10:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
12 LKS Milanów pauzuje w kolejce

 

Kolejka 3 w dniach 18-09-2021/19-09-2021

13 Dwernicki Stoczek Łukowski – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 AP TOP-54 Biała Podlaska – LKS Milanów 2021-09-18 11:30 Obiekty AP TOP-54 Biała Podlaska (Biała Podlaska, Sidorska 8)
15 Huragan Międzyrzec Podlaski – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2021-09-18 10:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
16 Champion Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2021-09-18 9:30 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)
17 Tytan Wisznice – Orzeł Czemierniki 2021-09-18 10:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
18 Unia Krzywda – Jedynka Terespol 2021-09-18 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

Kolejka 4 w dniach 25-09-2021/26-09-2021

19 Jedynka Terespol – pauzuje w kolejce ____-__-__
20 Orzeł Czemierniki – Unia Krzywda 2021-09-25 10:00 Wohyń
21 Grom Kąkolewnica – Tytan Wisznice 2021-09-25 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
22 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Champion Biała Podlaska 2021-09-25 10:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
23 LKS Milanów – Huragan Międzyrzec Podlaski 2021-09-25 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
24 pauzuje w kolejce – AP TOP-54 Biała Podlaska

 

Kolejka 5 w dniach 02-10-2021/03-10-2021

25 AP TOP-54 Biała Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__
26 Huragan Międzyrzec Podlaski pauzuje w kolejce
27 Champion Biała Podlaska – LKS Milanów 2021-10-02 9:30 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)
28 Tytan Wisznice – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2021-10-02 10:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
29 Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica 2021-10-23 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
30 Jedynka Terespol – Orzeł Czemierniki 2021-10-02 10:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)

 

Kolejka 6 w dniach 09-10-2021/10-10-2021

31 Orzeł Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__
32 Grom Kąkolewnica – Jedynka Terespol 2021-10-04 16:30 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)
33 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Unia Krzywda 2021-10-09 10:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
34 LKS Milanów – Tytan Wisznice 2021-10-09 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
35 pauzuje w kolejce – Champion Biała Podlaska
36 AP TOP-54 Biała Podlaska – Huragan Międzyrzec Podlaski 2021-10-09 10:00 Obiekty AP TOP-54 Biała Podlaska (Biała Podlaska, Sidorska 8)

 

Kolejka 7 w dniach 16-10-2021/17-10-2021

37 Huragan Międzyrzec Podlaski – pauzuje w kolejce ____-__-__
38 Champion Biała Podlaska – AP TOP-54 Biała Podlaska 2021-10-16 9:30 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)
39 Tytan Wisznice pauzuje w kolejce
40 Unia Krzywda – LKS Milanów 2021-10-16 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
41 Jedynka Terespol – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2021-10-16 10:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
42 Orzeł Czemierniki – Grom Kąkolewnica 2021-10-13 16:30 Wohyń

 

Kolejka 8 w dniach 23-10-2021/24-10-2021

43 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__
44 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Orzeł Czemierniki 2021-10-23 10:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7
45 LKS Milanów – Jedynka Terespol 2021-10-23 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
46 pauzuje w kolejce – Unia Krzywda
47 AP TOP-54 Biała Podlaska – Tytan Wisznice 2021-10-23 10:00 Obiekty AP TOP-54 Biała Podlaska (Biała Podlaska, Sidorska 8)
48 Huragan Międzyrzec Podlaski – Champion Biała Podlaska 2021-10-23 10:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

Kolejka 9 w dniach 30-10-2021/31-10-2021

49 Champion Biała Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__
50 Tytan Wisznice – Huragan Międzyrzec Podlaski 2021-10-30 10:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)
51 Unia Krzywda – AP TOP-54 Biała Podlaska 2021-10-30 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
52 Jedynka Terespol pauzuje w kolejce
53 Orzeł Czemierniki – LKS Milanów 2021-10-30 10:00 Wohyń
54 Grom Kąkolewnica – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2021-10-30 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)

 

Kolejka 10 w dniach 06-11-2021/07-11-2021

55 AZ-BUD Komarówka Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__
56 LKS Milanów – Grom Kąkolewnica 2021-11-06 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)
57 pauzuje w kolejce – Orzeł Czemierniki
58 AP TOP-54 Biała Podlaska – Jedynka Terespol 2021-11-06 10:00 Obiekty AP TOP-54 Biała Podlaska (Biała Podlaska, Sidorska 8)
59 Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Krzywda 2021-11-06 10:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)
60 Champion Biała Podlaska – Tytan Wisznice 2021-11-06 9:30 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)

 

Kolejka 11 w dniach 13-11-2021/14-11-2021

61 Tytan Wisznice – pauzuje w kolejce ____-__-__
62 Unia Krzywda – Champion Biała Podlaska 2021-11-13 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)
63 Jedynka Terespol – Huragan Międzyrzec Podlaski 2021-11-13 10:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)
64 Orzeł Czemierniki – AP TOP-54 Biała Podlaska 2021-11-13 10:00 Wohyń
65 Grom Kąkolewnica pauzuje w kolejce
66 AZ-BUD Komarówka Podlaska – LKS Milanów 2021-11-13 10:00 Komarówka Podlaska, Krótka 7

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.