MŁODZIK STARSZY GRUPA II

 BIAŁA PODLASKA: D1 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2020/2021

  1. WENUS OSZCZEPALIN
  2. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – WYCOFANY Z ROZGRYWEK
  3. SOKÓŁ ADAMÓW
  4. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  5. LESOVIA TRZEBIESZÓW
  6. ORLĘTA II ŁUKÓW
  7. ORLĘTA III ŁUKÓW – WYCOFANY Z ROZGRYWEK
  8. AMPLUS ŁUKÓW

Kolejka 8 w dniach 24-04-2021/25-04-2021

29 PAUZA – Wenus Oszczepalin 2021-04-24
30 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Sokół Adamów 2021-04-24 10:00
31 Lesovia Trzebieszów PAUZA 2021-04-24 10:00
32 ŁSR AMPLUS Łuków – Orlęta II Łuków 2021-04-24 10:00

 

Kolejka 9 w dniach 01-05-2021/02-05-2021

33 ŁSR AMPLUS Łuków – PAUZA 2021-05-01
34 Orlęta II Łuków – Lesovia Trzebieszów 2021-05-01 10:00
35 PAUZA – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-05-01 11:30
36 Sokół Adamów – Wenus Oszczepalin 2021-05-01 10:00

 

Kolejka 10 w dniach 08-05-2021/09-05-2021

37 PAUZA – Sokół Adamów 2021-05-08
38 Wenus Oszczepalin PAUZA 2021-05-08 10:00
39 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta II Łuków 2021-05-08 10:00
40 Lesovia Trzebieszów – ŁSR AMPLUS Łuków 2021-05-08 10:00

 

Kolejka 11 w dniach 15-05-2021/16-05-2021

41 Lesovia Trzebieszów – PAUZA 2021-05-15
42 ŁSR AMPLUS Łuków – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-05-15 10:00
43 Orlęta II Łuków – Wenus Oszczepalin 2021-05-15 10:00
44 PAUZA – Sokół Adamów 2021-05-15 11:30

 

Kolejka 12 w dniach 22-05-2021/23-05-2021

45 PAUZA PAUZA 2021-05-22
46 Sokół Adamów – Orlęta II Łuków 2021-05-22 10:00
47 Wenus Oszczepalin – ŁSR AMPLUS Łuków 2021-05-22 10:00
48 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Lesovia Trzebieszów 2021-05-22 10:00

 

Kolejka 13 w dniach 29-05-2021/30-05-2021

49 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – PAUZA 2021-05-29
50 Lesovia Trzebieszów – Wenus Oszczepalin 2021-05-29 10:00
51 ŁSR AMPLUS Łuków – Sokół Adamów 2021-05-29 10:00
52 Orlęta II Łuków PAUZA 2021-05-29 10:00

 

Kolejka 14 w dniach 05-06-2021/06-06-2021

53 PAUZA – Orlęta II Łuków 2021-06-05
54 PAUZA – ŁSR AMPLUS Łuków 2021-06-05 10:00
55 Sokół Adamów – Lesovia Trzebieszów 2021-06-05 10:00
56 Wenus Oszczepalin – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2021-06-05 10:00

 

Klub Lesovia Trzebieszów jako gospodarz rozgrywa mecze w Dębowicy/Karwacz

Klub Orlęta II Łuków i Orlęta III Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze w Turzych Rogach

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.