MŁODZIK STARSZY GRUPA II

 BIAŁA PODLASKA: D1 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021

  1. WENUS OSZCZEPALIN
  2. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
  3. SOKÓŁ ADAMÓW
  4. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  5. LESOVIA TRZEBIESZÓW
  6. ORLĘTA II ŁUKÓW
  7. ORLĘTA III ŁUKÓW
  8. AMPLUS ŁUKÓW

Kolejka 1 w dniach 05-09-2020/06-09-2020

1 Wenus Oszczepalin – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-09-05 10:00
2 Sokół Adamów – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-09-05 10:00
3 Orlęta III Łuków – Lesovia Trzebieszów 2020-09-05 10:00
4 Orlęta II Łuków – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-09-05 10:00

 

Kolejka 2 w dniach 12-09-2020/13-09-2020

5 Dwernicki Stoczek Łukowski – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-09-12 10:00
6 Lesovia Trzebieszów – Orlęta II Łuków 2020-09-12 10:00
7 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta III Łuków 2020-09-12 10:00
8 Wenus Oszczepalin – Sokół Adamów 2020-09-12 10:00

 

Kolejka 3 w dniach 19-09-2020/20-09-2020

9 Sokół Adamów – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-09-19 10:00
10 Orlęta III Łuków – Wenus Oszczepalin 2020-09-19 10:00
11 Orlęta II Łuków – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-09-19 10:00
12 ŁSR AMPLUS Łuków – Lesovia Trzebieszów 2020-09-19 10:00

 

Kolejka 4 w dniach 26-09-2020/27-09-2020

13 Dwernicki Stoczek Łukowski – Lesovia Trzebieszów 2020-09-26 10:00
14 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-09-26 10:00
15 Wenus Oszczepalin – Orlęta II Łuków 2020-09-26 10:00
16 Sokół Adamów – Orlęta III Łuków 2020-09-26 10:00

 

Kolejka 5 w dniach 03-10-2020/04-10-2020

17 Orlęta III Łuków – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-10-03 10:00
18 Orlęta II Łuków – Sokół Adamów 2020-10-03 10:00
19 ŁSR AMPLUS Łuków – Wenus Oszczepalin 2020-10-03 10:00
20 Lesovia Trzebieszów – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-10-03 10:00

 

Kolejka 6 w dniach 10-10-2020/11-10-2020

21 Dwernicki Stoczek Łukowski – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-10-10 10:00
22 Wenus Oszczepalin – Lesovia Trzebieszów 2020-10-10 10:00
23 Sokół Adamów – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-10-10 10:00
24 Orlęta III Łuków – Orlęta II Łuków 2020-10-10 10:00

 

Kolejka 7 w dniach 17-10-2020/18-10-2020

25 Orlęta II Łuków – Dwernicki Stoczek Łukowski 2020-10-17 10:00
26 ŁSR AMPLUS Łuków – Orlęta III Łuków 2020-10-17 10:00
27 Lesovia Trzebieszów – Sokół Adamów 2020-10-17 10:00
28 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Wenus Oszczepalin 2020-10-17 10:00

Klub Lesovia Trzebieszów jako gospodarz rozgrywa mecze w Dębowicy/Karwacz

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.