ORLIK MŁODSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. GROM I i II KĄKOLEWNICA
  2. KRZNA I i II RZECZYCA
  3. HURAGAN I i II MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. UKS DWÓJKA I i II MIĘDZYRZEC PODLASKI

I KOLEJKA 09.09.2019r. godzina 17:30

1 Grom I Kąkolewnica – KRZNA II RZECZYCA  3:1
2 Grom II Kąkolewnica – KRZNA I RZECZYCA  1:3
3 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica
4 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA  2:0
5 Grom II Kąkolewnica – KRZNA II RZECZYCA  1:0
6 Grom I Kąkolewnica – KRZNA I RZECZYCA  4:1

I KOLEJKA 07.09.2019r. godzina 13:00

7 Huragan I Międzyrzec Podlaski – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 9:1
8 Huragan II Międzyrzec Podlaski – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI 0:2
9 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2:2
10 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:1
11 Huragan II Międzyrzec Podlaski – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:3
12 Huragan I Międzyrzec Podlaski – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI 0:1

II KOLEJKA 13.09.2019r. godzina 17:30

13 Grom I Kąkolewnica – Huragan II Międzyrzec Podlaski  6:0
14 Grom II Kąkolewnica – Huragan I Międzyrzec Podlaski  1:2
15 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica  2:1
16 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski  7:0
17 Grom II Kąkolewnica – Huragan II Międzyrzec Podlaski  1:0
18 Grom I Kąkolewnica – Huragan I Międzyrzec Podlaski  1:3

II KOLEJKA 14.09.2019r. godzina 10:00 na Orliku w Jelnicy

19 KRZNA I RZECZYCA – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  3:2
20 KRZNA II RZECZYCA – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI  0:7
21 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA  4:1
22 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  6:1
23 KRZNA II RZECZYCA – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  0:2
24 KRZNA I RZECZYCA – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI  3:5

III KOLEJKA 23.09.2019r godzina 17:30

29 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom II Kąkolewnica  3:0
30 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom I Kąkolewnica  0:7
31 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  3:0
32 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica  2:1
33 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom II Kąkolewnica  1:2
34 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom I Kąkolewnica  1:3

III KOLEJKA 24.09.2019r godzina 17:30

35 KRZNA I RZECZYCA – Huragan II Międzyrzec Podlaski  0:3
36 KRZNA II RZECZYCA – Huragan I Międzyrzec Podlaski  0:9
37 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA  2:1
38 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski  11:1
39 KRZNA II RZECZYCA – Huragan II Międzyrzec Podlaski  0:5
40 KRZNA I RZECZYCA – Huragan I Międzyrzec Podlaski  0:7

IV KOLEJKA 07.10.2019r godzina 17:30

41 KRZNA I RZECZYCA – Grom II Kąkolewnica  3:1
42 KRZNA II RZECZYCA – Grom I Kąkolewnica  1:9
43 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA  3:0
44 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica  3:0
45 KRZNA II RZECZYCA – Grom II Kąkolewnica  0:5
46 KRZNA I RZECZYCA – Grom I Kąkolewnica  0:2

IV KOLEJKA 09.10.2019r godzina 16:30

47 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Huragan II Międzyrzec Podlaski  1:1
48 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – Huragan I Międzyrzec Podlaski  0:3
49 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  1:0
50 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski  2:0
51 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – Huragan II Międzyrzec Podlaski  0:4
52 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – Huragan I Międzyrzec Podlaski  1:0

V KOLEJKA 04.10.2019r godzina 17:30

57 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Grom II Kąkolewnica  8:0
58 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Grom I Kąkolewnica  0:3
59 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski  2:1
60 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica  2:0
61 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Grom II Kąkolewnica  0:2
62 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Grom I Kąkolewnica  4:2

V KOLEJKA 05.10.2019r godzina 13:00

63 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – KRZNA II RZECZYCA 4:0
64 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – KRZNA I RZECZYCA 0:1
65 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI 2:1
66 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA walkower obustronny
67 UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – KRZNA II RZECZYCA 0:0
68 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – KRZNA I RZECZYCA 3:0

VI KOLEJKA 14.10.2019r godzina 17:30

69 Grom I Kąkolewnica – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  2:0
70 Grom II Kąkolewnica – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI  0:4
71 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica  2:0
72 UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  1:0
73 Grom II Kąkolewnica – UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI  4:2
74 Grom I Kąkolewnica – UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI  6:0

VI KOLEJKA 11.10.2019r godzina 17:30 BOISKO ORLIK przy SP nr 2 ul. PARTYZANTÓW 8

75 Huragan I Międzyrzec Podlaski – KRZNA II RZECZYCA  3:0 walkower
76 Huragan II Międzyrzec Podlaski – KRZNA I RZECZYCA  3:1
77 Huragan I Międzyrzec Podlaski – Huragan II Międzyrzec Podlaski  6:3
78 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA  walkower obustronny
79 Huragan II Międzyrzec Podlaski – KRZNA II RZECZYCA  3:0 walkower
80 Huragan I Międzyrzec Podlaski – KRZNA I RZECZYCA  3:0

Klub Krzna Rzeczyca jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku w Jelnicy

Klub Grom Kąkolewnica jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku w Kąkolewnicy – tel 503762840

Klub UKS Dwójka Międzyrzec jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

Klub Huragan Międzyrzec Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.