ORLIK MŁODSZY

 E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2021/2022

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW, LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, LUTNIA PISZCZAC, LKS MILANÓW, AMPLUS ŁUKÓW, GROM KĄKOLEWNICA, VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, UKS JEDYNKA TERESPOL, AR-TIG HUTA DĄBROWA.

 

I.                 TURNIEJ: 23.04.2022 r. GODZINA 10:00
A.     AR-TIG HUTA DĄBROWA, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS ŁUKÓW – GROSPODARZ AR-TIG HUTA DĄBROWA          

HUTA-DWERNICKI, DAF ORLĘTA-AMPLUS, HUTA-DAF ORLĘTA, DWERNICKI-AMPLUS, HUTA-AMPLUS, DWERNICKI-DAF ORLĘTA

B.     GROM KĄKOLEWNICA, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA          

GROM-ORLĘTA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA I, ORLĘTA-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA II, ORLĘTA-DWÓJKA I

C.     LKS MILANÓW, VICTORIA PARCZEW, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ LKS MILANÓW          

MILANÓW-VICTORIA, PODLASIE I-PODLASIE II, MILANÓW-LOBOS, VICTORIA-PODLASIE I, PODLASIE II-LOBOS, MILANÓW-PODLASIE I, VICTORIA-PODLASIE II, PODLASIE I-LOBOS, MILANÓW-PODLASIE II, VICTORIA-LOBOS

D.     JEDYNKA TERESPOL, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL GODZINA 14:00
       

JEDYNKA-PODLASIE, CHAMPION I-CHAMPION II, JEDYNKA-LUTNIA, PODLASIE-CHAMPION I, CHAMPION II-LUTNIA, JEDYNKA-CHAMPION I, PODLASIE-CHAMPION II, CHAMPION I-LUTNIA, JEDYNKA-CHAMPION II, PODLASIE-LUTNIA

 

II.               TURNIEJ: 07.05.2022 r. GODZINA 10:00
A. AMPLUS ŁUKÓW, GROM KĄKOLEWNICA, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW       04.06.2022 r. /SOBOTA/ 10:00
   

AMPLUS-GROM, PODLASIE I-PODLASIE II, AMPLUS-PODLASIE I, GROM-PODLASIE II, AMPLUS-PODLASIE II, GROM-PODLASIE I

B. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, AR-TIG HUTA DĄBROWA, LKS MILANÓW, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI          

ORLĘTA-HUTA, MILANÓW-CHAMPION I, ORLĘTA-CHAMPION II, HUTA-MILANÓW, CHAMPION I-CHAMPION II, ORLĘTA-MILANÓW, HUTA-CHAMPION I, MILANÓW-CHAMPION II, ORLĘTA-CHAMPION I, HUTA-CHAMPION II

C. LUTNIA PISZCZAC, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC          

LUTNIA-DWÓJKA I, DWÓJKA II-JEDYNKA, LUTNIA-DWÓJKA II, DWÓJKA I-JEDYNKA, LUTNIA-JEDYNKA, DWÓJKA I-DWÓJKA II

D. VICTORIA PARCZEW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW          

VICTORIA-DWERNICKI, LOBOS-PODLASIE, VICTORIA-DAF ORLĘTA, DWERNICKI-LOBOS, PODLASIE-DAF ORLĘTA, VICTORIA-LOBOS, DWERNICKI-PODLASIE, LOBOS-DAF ORLĘTA, VICTORIA-PODLASIE, DWERNICKI-DAF ORLĘTA

 

III.              TURNIEJ: 14.05.2022 r. GODZINA 10:00
A.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI          

DWÓJKA I-DWÓJKA II, PODLASIE I-PODLASIE II, DWÓJKA I-LUTNIA, DWÓJKA II-PODLASIE I, PODLASIE II-LUTNIA, DWÓJKA I-PODLASIE I, DWÓJKA II-PODLASIE II, PODLASIE I-LUTNIA, DWÓJKA I-PODLASIE II, DWÓJKA II-LUTNIA

B.     LOBOS FA BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, VICTORIA PARCZEW, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ LOBOS BIAŁA PODLASKA    GODZINA 8:30
      

LOBOS-JEDYNKA, VICTORIA-AMPLUS, LOBOS-VICTORIA, JEDYNKA-AMPLUS, LOBOS-AMPLUS, JEDYNKA-VICTORIA

C.     DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, GROM KĄKOLEWNICA, LKS MILANÓW, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI GODZINA 14:30
          

DWERNICKI-GROM, MILANÓW-ORLĘTA, DWERNICKI-MILANÓW, GROM-ORLĘTA, DWERNICKI-ORLĘTA, GROM MILANÓW

D.     DAF ORLĘTA ŁUKÓW, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), AR-TIG HUTA DĄBROWA, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW GODZINA 11:00
        

DAF ORLĘTA-PODLASIE, HUTA-CHAMPION I, DAF ORLĘTA-CHAMPION II, PODLASIE-HUTA, CHAMPION I-CHAMPION II, DAF ORLĘTA-HUTA, PODLASIE-CHAMPION I, HUTA-CHAMPION II, DAF ORLĘTA-CHAMPION I, PODLASIE-CHAMPION II

 

IV.             TURNIEJ: 21.05.2022 r. GODZINA 10:00
A.     CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI,  – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA          

CHAMPION I-CHAMPION II, DAF ORLĘTA-DWÓJKA I, CHAMPION I-DWÓJKA II, CHAMPION II-DAF ORLĘTA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, CHAMPION I-DAF ORLĘTA, CHAMPION II-DWÓJKA I, DAF ORLĘTA-DWÓJKA II, CHAMPION I-DWÓJKA I, CHAMPION II-DWÓJKA II

B.     PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), VICTORIA PARCZEW, LUTNIA PISZCZAC, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00         

PODLASIE-VICTORIA, LUTNIA-ORLĘTA, PODLASIE-LOBOS, VICTORIA-LUTNIA, ORLĘTA-LOBOS, PODLASIE-LUTNIA, VICTORIA-ORLĘTA, LUTNIA-LOBOS, PODLASIE-ORLĘTA, VICTORIA-LOBOS

C.     AMPLUS ŁUKÓW, AR-TIG HUTA DĄBROWA, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW       GODZINA 12:00
   

AMPLUS-HUTA, DWERNICKI-GROM, AMPLUS-DWERNICKI, HUTA-GROM, AMPLUS-GROM, HUTA-DWERNICKI

D.     LKS MILANÓW, JEDYNKA TERESPOL, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ LKS MILANÓW22.05./niedziela/ godzina 14:00
    

MILANÓW-JEDYNKA, PODLASIE I-PODLASIE II, MILANÓW-PODLASIE I, JEDYNKA-PODLASIE II, MILANÓW-PODLASIE II, JEDYNKA-PODLASIE I

 

V.               TURNIEJ: 28.05.2022 r. GODZINA 10:00
A.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI          

DWÓJKA I-DWÓJKA II, ORLĘTA-DWERNICKI, DWÓJKA I-ORLĘTA, DWÓJKA II-DWERNICKI, DWÓJKA I-DWERNICKI, DWÓJKA II-ORLĘTA

B.     VICTORIA PARCZEW, LKS MILANÓW, JEDYNKA TERESPOL, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW      08.06. ŚRODA
  

VICTORIA-MILANÓW, JEDYNKA-AMPLUS, VICTORIA-JEDYNKA, MILANÓW-AMPLUS, VICTORIA-AMPLUS, MILANÓW-JEDYNKA

C.     GROM KĄKOLEWNICA, AR-TIG HUTA DĄBROWA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), DAF ORLĘTA ŁUKÓW, LUTNIA PISZCZAC – OSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA          

GROM-HUTA, PODLASIE-DAF ORLĘTA, GROM-LUTNIA, HUTA-PODLASIE, DAF ORLĘTA-LUTNIA, GROM-PODLASIE, HUTA-DAF ORLĘTA, PODLASIE-LUTNIA, GROM-DAF ORLĘTA, HUTA-LUTNIA

D.     PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA          

PODLASIE I-PODLASIE II, LOBOS-CHAMPION I, PODLASIE I-CHAMPION II, PODLASIE II-LOBOS, CHAMPION I-CHAMPION II, PODLASIE I-LOBOS, PODLASIE II-CHAMPION I, LOBOS-CHAMPION II, PODLASIE I-CHAMPION I, PODLASIE II-CHAMPION II

 

VI.             TURNIEJ: 11.06.2022 r. GODZINA 10:00
A.     LUTNIA PISZCZAC, VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC          

LUTNIA-VICTORIA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, LUTNIA-DWÓJKA I, VICTORIA-DWÓJKA II, LUTNIA-DWÓJKA II, VICTORIA-DWÓJKA I

B.     JEDYNKA TERESPOL, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA (DZIEWCZĘTA), ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL          

JEDYNKA-LOBOS, PODLASIE-ORLĘTA, JEDYNKA-PODLASIE, LOBOS-ORLĘTA, JEDYNKA-ORLĘTA, LOBOS-PODLASIE

C.      DAF ORLĘTA ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW GODZINA 11:00
        

DAF ORLĘTA-DWERNICKI, CHAMPION I-CHAMPION II, DAF ORLĘTA-MILANÓW, DWERNICKI-CHAMPION I, CHAMPION II-MILANÓW, DAF ORLĘTA-CHAMPION I, DWERNICKI-CHAMPION II, CHAMPION I-MILANÓW, DAF ORLĘTA-CHAMPION II, DWERNICKI-MILANÓW

D.     AR-TIG HUTA DĄBROWA, GROM KĄKOLEWNICA, AMPLUS ŁUKÓW, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AR-TIG HUTA DĄBROWA          

HUTA-GROM, AMPLUS-PODLASIE I, HUTA-PODLASIE II, GROM-AMPLUS, PODLASIE I-PODLASIE II, HUTA-AMPLUS, GROM-PODLASIE I, AMPLUS-PODLASIE II, HUTA-PODLASIE I, GROM-PODLASIE II

Klub AT Champion Biała Podlaska – jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na Orliku SP nr 9 przy ul. Zygmunta Augusta

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze  Łuków ul. Browarna 63 OSiR

Dokumenty do pobrania:

Sprawozdanie/lista obecności – SPRAWOZDANIE-Z-TURNIEJU ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

Przepisy_zbiorcze_podstawowe_ORLIK_ZAK_-2021_22

ROZGRYWKI-MLODZIEZOWE-chlopcy-roczniki-s.-2020-21-Tabelka-Lubelskiego-ZPN-1

 

ORLIK E2

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (1+6), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

 

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1.  DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2.  SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3.  ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4.  WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl