ORLIK MŁODSZY GRUPA I

E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 1 (RW)

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2019/2020

  1. KS GROM I KĄKOLEWNICA
  2. KS GROM II KĄKOLEWNICA
  3. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  4. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  5. LKS ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
  6. LKS ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI
  7. ŁSR AMPLUS III ŁUKÓW
  8. ŁSR AMPLUS IV ŁUKÓW

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – KĄKOLEWNICA

1 Grom I Kąkolewnica – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
2 Grom II Kąkolewnica – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18
3 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-04-18
4 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
5 Grom II Kąkolewnica – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
6 Grom I Kąkolewnica – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – RADZYŃ PODLASKI

7 Orlęta I Radzyń Podlaski – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-18
8 Orlęta II Radzyń Podlaski – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-04-18
9 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-04-18
10 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-18
11 Orlęta II Radzyń Podlaski – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-18
12 Orlęta I Radzyń Podlaski – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-04-18

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – BIAŁA PODLASKA

29 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-04-25
30 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-04-25
31 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-25
32 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-04-25
33 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-04-25
34 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-04-25

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – KĄKOLEWNICA

35 Grom I Kąkolewnica – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-25
36 Grom II Kąkolewnica – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-04-25
37 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-04-25
38 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-25
39 Grom II Kąkolewnica – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-04-25
40 Grom I Kąkolewnica – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-04-25

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – ŁUKÓW

57 ŁSR AMPLUS III Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
58 ŁSR AMPLUS IV Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-09
59 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-09
60 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
61 ŁSR AMPLUS IV Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
62 ŁSR AMPLUS III Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-09

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI

63 Orlęta I Radzyń Podlaski – Grom II Kąkolewnica 2020-05-09
64 Orlęta II Radzyń Podlaski – Grom I Kąkolewnica 2020-05-09
65 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-09
66 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-05-09
67 Orlęta II Radzyń Podlaski – Grom II Kąkolewnica 2020-05-09
68 Orlęta I Radzyń Podlaski – Grom I Kąkolewnica 2020-05-09

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – BIAŁA PODLASKA

85 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Grom II Kąkolewnica 2020-05-16
86 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Grom I Kąkolewnica 2020-05-16
87 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-16
88 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-05-16
89 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Grom II Kąkolewnica 2020-05-16
90 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Grom I Kąkolewnica 2020-05-16

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – ŁUKÓW

91 ŁSR AMPLUS III Łuków – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-16
92 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-16
93 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-16
94 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-16
95 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-16
96 ŁSR AMPLUS III Łuków – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-

16

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI

113 Orlęta I Radzyń Podlaski – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
114 Orlęta II Radzyń Podlaski – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-23
115 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-23
116 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
117 Orlęta II Radzyń Podlaski – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
118 Orlęta I Radzyń Podlaski – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-23

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – ŁUKÓW

119 ŁSR AMPLUS III Łuków – Grom II Kąkolewnica 2020-05-23
120 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Grom I Kąkolewnica 2020-05-23
121 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-23
122 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-05-23
123 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Grom II Kąkolewnica 2020-05-23
124 ŁSR AMPLUS III Łuków – Grom I Kąkolewnica 2020-05-23

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – BIAŁA PODLASKA

141 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-30
142 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-05-30
143 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-30
144 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-30
145 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2020-05-30
146 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS III Łuków 2020-05-30

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – KĄKOLEWNICA

147 Grom I Kąkolewnica – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-30
148 Grom II Kąkolewnica – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-30
149 Grom I Kąkolewnica – Grom II Kąkolewnica 2020-05-30
150 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-30
151 Grom II Kąkolewnica – Orlęta II Radzyń Podlaski 2020-05-30
152 Grom I Kąkolewnica – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-30

Kontakt telefoniczny do trenera LKS Orlęta Radzyń Podlaski – 504-530-919

Klub AMPLUS III i IV Łuków rozgrywa mecze jako gospodarz na Orliku LO im.T.Kościuszki przy ul.Cieszkowizna w Łukowie

Klub Grom Kąkolewnica jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku w Kąkolewnicy – tel 503762840

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.