ORLIK MŁODSZY GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

 

  1. TWIERDZA I KOBYLANY
  2. TWIERDZA II KOBYLANY
  3. LUTNIA I PISZCZAC
  4. LUTNIA II PISZCZAC
  5. VICTORIA I PARCZEW
  6. VICTORIA II PARCZEW
  7. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  8. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

 

I KOLEJKA 26.09.2019r godzina 17:00

1 KS TWIERDZA I KOBYLANY – Lutnia II Piszczac  1:0
2 KS TWIERDZA II KOBYLANY – Lutnia I Piszczac  0:8
3 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY  4:0
4 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac  0:6
5 KS TWIERDZA II KOBYLANY – Lutnia II Piszczac  0:0
6 KS TWIERDZA I KOBYLANY – Lutnia I Piszczac  1:6

I KOLEJKA 07.09.2019r godzina 13:00

7 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Victoria II Parczew 10:0
8 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Victoria I Parczew 5:2
9 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:0
10 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 3:3
11 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Victoria II Parczew 6:0
12 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Victoria I Parczew 7:1

II KOLEJKA 14.09.2019r godzina 13:00

13 KS TWIERDZA I KOBYLANY – Victoria II Parczew 2:1
14 KS TWIERDZA II KOBYLANY – Victoria I Parczew 3:6
15 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY walkower obustronny
16 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew walkower obustronny
17 KS TWIERDZA II KOBYLANY – Victoria II Parczew 2:3
18 KS TWIERDZA I KOBYLANY – Victoria I Parczew 4:2

II KOLEJKA 14.09.2019r godzina 13:00

19 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 II Biała Podlaska 1:3
20 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2:4
21 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 5:0
22 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 8:0
23 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 II Biała Podlaska 0:6
24 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 I Biała Podlaska 1:7

III KOLEJKA 21.09.2019r godzina 10:00

29 Victoria I Parczew – Lutnia II Piszczac 4:4
30 Victoria II Parczew – Lutnia I Piszczac 1:5
31 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 3:3
32 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 5:0
33 Victoria II Parczew – Lutnia II Piszczac 1:4
34 Victoria I Parczew – Lutnia I Piszczac 2:7

III KOLEJKA 21.09.2019r godzina 13:00

35 AP TOP 54 I Biała Podlaska – KS TWIERDZA II KOBYLANY 10:1
36 AP TOP 54 II Biała Podlaska – KS TWIERDZA I KOBYLANY 3:4
37 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:0
38 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY 3:2
39 AP TOP 54 II Biała Podlaska – KS TWIERDZA II KOBYLANY 9:0
40 AP TOP 54 I Biała Podlaska – KS TWIERDZA I KOBYLANY 4:0

IV KOLEJKA 30.09.2019r godzina 17:00

41 Lutnia I Piszczac – KS TWIERDZA II KOBYLANY  1:1
42 Lutnia II Piszczac – KS TWIERDZA I KOBYLANY  1:5
43 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac  8:0
44 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY  4:1
45 Lutnia II Piszczac – KS TWIERDZA II KOBYLANY  4:0
46 Lutnia I Piszczac – KS TWIERDZA I KOBYLANY  0:3

IV KOLEJKA 10.10.2019r godzina 17:30

47 Victoria I Parczew – AP TOP 54 II Biała Podlaska  3:3
48 Victoria II Parczew – AP TOP 54 I Biała Podlaska  0:14
49 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew  2:1
50 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska  5:2
51 Victoria II Parczew – AP TOP 54 II Biała Podlaska  0:12
52 Victoria I Parczew – AP TOP 54 I Biała Podlaska  0:5

V KOLEJKA 05.10.2019r godzina 13:00

57 Victoria I Parczew – KS TWIERDZA II KOBYLANY 2:4
58 Victoria II Parczew – KS TWIERDZA I KOBYLANY 0:6
59 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2:1
60 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY 3:1
61 Victoria II Parczew – KS TWIERDZA II KOBYLANY 0:4
62 Victoria I Parczew – KS TWIERDZA I KOBYLANY 0:3

V KOLEJKA 05.10.2019r godzina 13:00

63 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 4:1
64 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 8:0
65 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 3:0
66 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 4:3
67 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 7:0
68 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 7:0

VI KOLEJKA 14.10.2019r godzina 17:00

85 Lutnia I Piszczac – Victoria II Parczew  2:0
86 Lutnia II Piszczac – Victoria I Parczew  2:1
87 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac  5:0
88 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew  3:1
89 Lutnia II Piszczac – Victoria II Parczew  5:5
90 Lutnia I Piszczac – Victoria I Parczew  4:1

VI KOLEJKA 12.10.2019r godzina 13:00

91 KS TWIERDZA I KOBYLANY – AP TOP 54 II Biała Podlaska 1:1
92 KS TWIERDZA II KOBYLANY – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:12
93 KS TWIERDZA I KOBYLANY – KS TWIERDZA II KOBYLANY 4:0
94 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 3:1
95 KS TWIERDZA II KOBYLANY – AP TOP 54 II Biała Podlaska 0:7
96 KS TWIERDZA I KOBYLANY – AP TOP 54 I Biała Podlaska 1:1

Klub Victoria Parczew swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boisku orlika przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. 11-go Listopada 90 (wjazd bramą od ulicy Szkolnej).

 

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.