ORLIK STARSZY GRUPA III – SEZON 2018/2019

ORLIK STARSZY grupa III
Terminarz rozgrywek rundy JESIENNEJ sezonu 2018/2019
Orlik Starszy rocznik 2008 i młodsi

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 TRZEBIESZÓW

1

Lesovia I Trzebieszów

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-08

10:00

2

Lesovia II Trzebieszów

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-09-08

10:00

3

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-08

10:00

4

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-08

10:00

5

Lesovia II Trzebieszów

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-08

10:00

6

Lesovia I Trzebieszów

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-09-08

10:00

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 KĄKOLEWNICA

7

Grom I Kąkolewnica

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

8

Grom II Kąkolewnica

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

9

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-08

10:00

10

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

11

Grom II Kąkolewnica

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

12

Grom I Kąkolewnica

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

13

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

14

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

15

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-15

10:00

16

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

17

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

18

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 TRZEBIESZÓW

19

Lesovia I Trzebieszów

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-15

10:00

20

Lesovia II Trzebieszów

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-15

10:00

21

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-15

10:00

22

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-15

10:00

23

Lesovia II Trzebieszów

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-15

10:00

24

Lesovia I Trzebieszów

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-15

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 KĄKOLEWNICA

25

Grom I Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-22

10:00

26

Grom II Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-09-22

10:00

27

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-22

10:00

28

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-22

10:00

29

Grom II Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-22

10:00

30

Grom I Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-09-22

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

31

DAF I ŁUKÓW

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-22

10:00

32

DAF II ŁUKÓW

– Lesovia I Trzebieszów

2018-09-22

10:00

33

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-22

10:00

34

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-22

10:00

35

DAF II ŁUKÓW

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-22

10:00

36

DAF I ŁUKÓW

– Lesovia I Trzebieszów

2018-09-22

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

37

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-29

10:00

38

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Lesovia I Trzebieszów

2018-09-29

10:00

39

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-09-29

10:00

40

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-29

10:00

41

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Lesovia II Trzebieszów

2018-09-29

10:00

42

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Lesovia I Trzebieszów

2018-09-29

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

43

DAF I ŁUKÓW

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

44

DAF II ŁUKÓW

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

45

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

46

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

47

DAF II ŁUKÓW

– Grom II Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

48

DAF I ŁUKÓW

– Grom I Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

49

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-10-06

10:00

50

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-10-06

10:00

51

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-10-06

10:00

52

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-10-06

10:00

53

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-10-06

10:00

54

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2018-10-06

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 KĄKOLEWNICA

55

Grom I Kąkolewnica

– Lesovia II Trzebieszów

2018-10-06

10:00

56

Grom II Kąkolewnica

– Lesovia I Trzebieszów

2018-10-06

10:00

57

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-06

10:00

58

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-10-06

10:00

59

Grom II Kąkolewnica

– Lesovia II Trzebieszów

2018-10-06

10:00

60

Grom I Kąkolewnica

– Lesovia I Trzebieszów

2018-10-06

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

61

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

62

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Grom I Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

63

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2018-10-13

10:00

64

Grom I Kąkolewnica

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

65

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Grom II Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

66

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Grom I Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 TRZEBIESZÓW

67

Lesovia I Trzebieszów

– DAF II ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

68

Lesovia II Trzebieszów

– DAF I ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

69

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

70

Lesovia I Trzebieszów

– Lesovia II Trzebieszów

2018-10-13

10:00

71

Lesovia II Trzebieszów

– DAF I ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

72

Lesovia I Trzebieszów

– DAF I ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 ORLIK
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 7
Mogą grać dziewczęta.