ORLIK MŁODSZY GRUPA III

BIAŁA PODLASKA: E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 3

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. AMPLUS I ŁUKÓW
  2. AMPLUS II ŁUKÓW
  3. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
  4. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI
  5. ŻAKI I ADAMÓW
  6. ŻAKI II ADAMÓW

I KOLEJKA 11.09.2019r godzina 17:00

1 ŁSR AMPLUS I Łuków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.  3:0
2 ŁSR AMPLUS II Łuków – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.  0:4
3 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków  4:1
4 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.  3:1
5 ŁSR AMPLUS II Łuków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.  4:1
6 ŁSR AMPLUS I Łuków – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.  1:5

II KOLEJKA 26.09.2019r godzina 17:00

7 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŻAKI II ADAMÓW
8 ŁSR AMPLUS II Łuków – ŻAKI I ADAMÓW
9 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków
10 ŻAKI I ADAMÓW – ŻAKI II ADAMÓW
11 ŁSR AMPLUS II Łuków – ŻAKI II ADAMÓW
12 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŻAKI I ADAMÓW

III KOLEJKA 20.09.2019r godzina 17:00

16 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – ŻAKI II ADAMÓW
17 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – ŻAKI I ADAMÓW
18 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.
19 ŻAKI I ADAMÓW – ŻAKI II ADAMÓW
20 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – ŻAKI II ADAMÓW
21 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – ŻAKI I ADAMÓW

IV KOLEJKA 27.09.2019r godzina 17:00

22 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS II Łuków
23 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS I Łuków
24 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.
25 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków
26 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS II Łuków
27 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS I Łuków

V KOLEJKA 08.10.2019r godzina 17:00

31 ŻAKI I ADAMÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków
32 ŻAKI II ADAMÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków
33 ŻAKI I ADAMÓW – ŻAKI II ADAMÓW
34 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków
35 ŻAKI II ADAMÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków
36 ŻAKI I ADAMÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków

VI KOLEJKA 12.10.2019r godzina 13:00

37 ŻAKI I ADAMÓW – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
38 ŻAKI II ADAMÓW – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-12
39 ŻAKI I ADAMÓW – ŻAKI II ADAMÓW 2019-10-12
40 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
41 ŻAKI II ADAMÓW – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
42 ŻAKI I ADAMÓW – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-12

Klub Żaki Adamów rozgrywa mecze jako gospodarz na Orliku przy ZSP ul. Cmentarna 6 w Adamowie

Klub AMPLUS Łuków rozgrywa mecze jako gospodarz na Orliku LO im.T.Kościuszki przy ul.Cieszkowizna w Łukowie

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.