ORLIK MŁODSZY GRUPA IV

BIAŁA PODLASKA: E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 4

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. ORLĘTA III RADZYŃ PODLASKI
  2. ORLĘTA IV RADZYŃ PODLASKI
  3. AMPLUS III ŁUKÓW
  4. AMPLUS IV ŁUKÓW
  5. DWERNICKI I STOCZEK ŁUKOWSKI
  6. DWERNICKI II STOCZEK ŁUKOWSKI
  7. DAF I ŁUKÓW
  8. DAF II ŁUKÓW

I KOLEJKA 06.09.2019r godzina 17:00

1 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS IV Łuków  1:6
2 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS III Łuków  0:8
3 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.  2:2
4 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków  0:2
5 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS IV Łuków  0:11
6 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – ŁSR AMPLUS III Łuków  1:1

I KOLEJKA 07.09.2019r godzina 16:30

7 Dwernicki I Stoczek Łukowski – DAF II ŁUKÓW 2019-09-07  0:2
8 Dwernicki II Stoczek Łukowski – DAF I ŁUKÓW 2019-09-07  1:9
9 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-07  3:2
10 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-09-07  3:1
11 Dwernicki II Stoczek Łukowski – DAF II ŁUKÓW 2019-09-07  1:4
12 Dwernicki I Stoczek Łukowski – DAF I ŁUKÓW 2019-09-07  0:3

II KOLEJKA 14.09.2019r godzina 14:00

29 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-14  1:2
30 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-14  1:4
31 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-14  2:1
32 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-14  3:2
33 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-14  0:4
34 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-14  0:1

II KOLEJKA 19.09.2019r godzina 16:30

35 ŁSR AMPLUS III Łuków – DAF II ŁUKÓW  2:1
36 ŁSR AMPLUS IV Łuków – DAF I ŁUKÓW  2:0
37 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków  1:2
38 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW  2:1
39 ŁSR AMPLUS IV Łuków – DAF II ŁUKÓW  8:0
40 ŁSR AMPLUS III Łuków – DAF I ŁUKÓW  0:4

III KOLEJKA 21.09.2019r godzina 10:00

57 DAF I ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-21  3:0
58 DAF II ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. 2019-09-21  2:2
59 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-09-21  3:1
60 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-21  2:1
61 DAF II ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-21  4:1
62 DAF I ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. 2019-09-21  4:0

III KOLEJKA 21.09.2019r godzina 13:00

63 ŁSR AMPLUS III Łuków – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-21  4:0
64 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-21  4:1
65 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-09-21  0:2
66 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-21  3:1
67 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-21  10:0
68 ŁSR AMPLUS III Łuków – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-21  2:3

IV KOLEJKA 28.09.2019r godzina 13:00

85 ŁSR AMPLUS III Łuków – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-28 3:0 WALKOWER
86 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. 2019-09-28 13:0
87 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-09-28 0:2
88 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-28 WALKOWER OBUSTRONNY
89 ŁSR AMPLUS IV Łuków – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-09-28 3:0 WALKOWER
90 ŁSR AMPLUS III Łuków – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. 2019-09-28 0:2

IV KOLEJKA 28.09.2019r godzina 10:00

91 DAF I ŁUKÓW – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-28  3:0
92 DAF II ŁUKÓW – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-28  2:3
93 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-09-28  4:1
94 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-28  3:1
95 DAF II ŁUKÓW – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-09-28  0:1
96 DAF I ŁUKÓW – Dwernicki I Stoczek Łukowski 2019-09-28  6:0

V KOLEJKA 23.10.2019r godzina 16:30 – Orlik w Starych Kobiałkach

113 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.  3:0 walkower
114 Dwernicki II Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.  0:3
115 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski  3:1
116 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.  3:0 walkower
117 Dwernicki II Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.  3:0 walkower
118 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.  2:1

V KOLEJKA 05.10.2019r godzina 10:00

119 DAF I ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-05  1:3
120 DAF II ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS III Łuków 2019-10-05  2:2
121 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-10-05
122 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-05  0:3
123 DAF II ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-05  0:7
124 DAF I ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS III Łuków 2019-10-05  4:3

VI KOLEJKA 12.10.2019r godzina 13:00

141 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – DAF II ŁUKÓW 2019-10-12  2:1
142 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – DAF I ŁUKÓW 2019-10-12  1:2
143 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. 2019-10-12  2:2
144 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-10-12  3:1
145 Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl. – DAF II ŁUKÓW 2019-10-12  2:1
146 Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl. – DAF I ŁUKÓW 2019-10-12  2:4

VI KOLEJKA 12.10.2019r godzina 13:00

147 Dwernicki I Stoczek Łukowski – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-12  0:1
148 Dwernicki II Stoczek Łukowski – ŁSR AMPLUS III Łuków 2019-10-12  0:2
149 Dwernicki I Stoczek Łukowski – Dwernicki II Stoczek Łukowski 2019-10-12  3:0
150 ŁSR AMPLUS III Łuków – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-12  0:3
151 Dwernicki II Stoczek Łukowski – ŁSR AMPLUS IV Łuków 2019-10-12  0:8
152 Dwernicki I Stoczek Łukowski – ŁSR AMPLUS III Łuków 2019-10-12  0:0

Klub AMPLUS Łuków rozgrywa mecze jako gospodarz na Orliku LO im.T.Kościuszki przy ul.Cieszkowizna w Łukowie

Klub DAF Łuków rozgrywa mecze jako gospodarz na Orliku ZS nr.1 Al.T.Kościuszki

Kontakt telefoniczny do trenera LKS Orlęta Radzyń Podlaski – 609-511-722

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.