ORLIK MŁODSZY GRUPA IV

BIAŁA PODLASKA: E2 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 4 (RW)

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2019/2020

  1. ORLĘTA III RADZYŃ PODLASKI
  2. ORLĘTA IV RADZYŃ PODLASKI
  3. KRZNA I RZECZYCA
  4. KRZNA II RZECZYCA
  5. VICTORIA I PARCZEW
  6. VICTORIA II PARCZEW

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – RZECZYCA GODZINA 13:00 (MECZ W JELNICY)

1 KRZNA I RZECZYCA – Victoria II Parczew 2020-04-18
2 KRZNA II RZECZYCA – Victoria I Parczew 2020-04-18
3 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA 2020-04-18
4 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-04-18
5 KRZNA II RZECZYCA – Victoria II Parczew 2020-04-18
6 KRZNA I RZECZYCA – Victoria I Parczew 2020-04-18

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – PARCZEW GODZINA 13:00

16 Victoria I Parczew – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-04-25
17 Victoria II Parczew – Orlęta III Radzyń Podlaski 2020-04-25
18 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-04-25
19 Orlęta III Radzyń Podlaski – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-04-25
20 Victoria II Parczew – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-04-25
21 Victoria I Parczew – Orlęta III Radzyń Podlaski 2020-04-25

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00

31 Orlęta III Radzyń Podlaski – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-09
32 Orlęta IV Radzyń Podlaski – KRZNA I RZECZYCA 2020-05-09
33 Orlęta III Radzyń Podlaski – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-05-09
34 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-09
35 Orlęta IV Radzyń Podlaski – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-09
36 Orlęta III Radzyń Podlaski – KRZNA I RZECZYCA 2020-05-09

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – PARCZEW GODZINA 13:00

46 Victoria I Parczew – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-16
47 Victoria II Parczew – KRZNA I RZECZYCA 2020-05-16
48 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-16
49 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-16
50 Victoria II Parczew – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-16
51 Victoria I Parczew – KRZNA I RZECZYCA 2020-05-16

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00

61 Orlęta III Radzyń Podlaski – Victoria II Parczew 2020-05-23
62 Orlęta IV Radzyń Podlaski – Victoria I Parczew 2020-05-23
63 Orlęta III Radzyń Podlaski – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-05-23
64 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-23
65 Orlęta IV Radzyń Podlaski – Victoria II Parczew 2020-05-23
66 Orlęta III Radzyń Podlaski – Victoria I Parczew 2020-05-23

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – RZECZYCA GODZINA 13:00 (MECZ W JELNICY)

76 KRZNA I RZECZYCA – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-05-30
77 KRZNA II RZECZYCA – Orlęta III Radzyń Podlaski 2020-05-30
78 KRZNA I RZECZYCA – KRZNA II RZECZYCA 2020-05-30
79 Orlęta III Radzyń Podlaski – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-05-30
80 KRZNA II RZECZYCA – Orlęta IV Radzyń Podlaski 2020-05-30
81 KRZNA I RZECZYCA – Orlęta III Radzyń Podlaski 2020-05-30

Klub Victoria Parczew swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boisku orlika przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. 11-go Listopada 90 (wjazd bramą od ulicy Szkolnej).

Klub Krzna Rzeczyca jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku w Jelnicy

Kontakt telefoniczny do trenera LKS Orlęta Radzyń Podlaski – 609-511-722 lub 504-530-919

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.