ORLIK STARSZY

 E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2021/2022

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: OLIMPIA JABŁOŃ, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, KRZNA RZECZYCA, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, GLKS ROKITNO, LZS DOBRYŃ, RED SIELCZYK, NIWA ŁOMAZY

 

I.                 TURNIEJ: 11.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     OLIMPIA JABŁOŃ, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, KRZNA RZECZYCA, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, GLKS ROKITNO – GOSPODARZ GLKS JABŁOŃ

JABŁOŃ – ORLĘTA, KRZNA – DWÓJKA, JABŁOŃ – ROKITNO, ORLĘTA – KRZNA, DWÓJKA – ROKITNO, JABŁOŃ – KRZNA, ORLĘTA – DWÓJKA, KRZNA – ROKITNO, JABŁOŃ – DWÓJKA, ORLĘTA – ROKITNO

B.     AP TOP-54 I, AP TOP-54 II, LZS DOBRYŃ, RED SIELCZYK, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

TOP-54 I – TOP-54 II, DOBRYŃ – SIELCZYK, TOP-54 I – NIWA, TOP-54 II – DOBRYŃ, SIELCZYK – NIWA, TOP-54 I – DOBRYŃ, TOP-54 II – SIELCZYK, DOBRYŃ – NIWA, TOP-54 I – SIELCZYK, TOP-54 II – NIWA

 

II.               TURNIEJ: 18.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     DAF ORLĘTA ŁUKÓW, KRZNA RZECZYCA, AP TOP-54 I, AP TOP-54 II, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW GODZINA 13:00
ORLĘTA – KRZNA, TOP-54 I – TOP-54 II, ORLĘTA – NIWA, KRZNA – TOP-54 I, TOP-54 II – NIWA, ORLĘTA – TOP-54 I, KRZNA – TOP-54 II, TOP-54 I – NIWA, ORLĘTA – TOP-54 II, KRZNA – NIWA
B.     UKS DWÓJKA, OLIMPIA JABŁOŃ, GLKS ROKITNO, RED SIELCZYK, LZS DOBRYŃ – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI GODZINA 13:00

DWÓJKA – JABŁOŃ, ROKITNO – SIELCZYK, DWÓJKA – DOBRYŃ, JABŁOŃ – ROKITNO, SIELCZYK – DOBRYŃ, DWÓJKA – ROKITNO, JABŁOŃ – SIELCZYK, ROKITNO – DOBRYŃ, DWÓJKA – SIELCZYK, JABŁOŃ – DOBRYŃ

 

III.              TURNIEJ: 25.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     LZS DOBRYŃ, UKS DWÓJKA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, KRZNA RZECZYCA, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ LZS DOBRYŃ

DOBRYŃ – DWÓJKA, ORLĘTA – KRZNA, DOBRYŃ – NIWA, DWÓJKA – ORLĘTA, KRZNA – NIWA, DOBRYŃ – ORLĘTA, DWÓJKA – KRZNA, ORLĘTA – NIWA, DOBRYŃ – KRZNA, DWÓJKA – NIWA

B.     RED SIELCZYK, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, GLKS ROKITNO, OLIMPIA JABŁOŃ – GOSPODARZ RED SIELCZYK

SIELCZYK, TOP-54 I, TOP-54 II – ROKITNO, SIELCZYK – JABŁOŃ, TOP-54 I – TOP-54 II, ROKITNO – JABŁOŃ, SIELCZYK – TOP-54 II, TOP-54 I – ROKITNO, TOP-54 II – JABŁOŃ, SIELCZYK – ROKITNO, TOP-54 I – JABŁOŃ

 

IV.             TURNIEJ: 02.10.2021 r. GODZINA 10:00
10 DRUŻYN

MIEJSCE MIĘDZYRZEC PODLASKI

DWIE GRUPY – KAŻDY Z KAŻDYM W GRUPIE

DWIE RUNDY

CZAS – x 10 MINUT

DWA BOISKA

NA ZMNIEJSZONYM POLU GRY (DO USTALENIA)

ZMNIEJSZONA LICZBA ZAWODNIKÓW NA BOISKU – BRAMKARZ + 5 ZAWODNIKÓW

 

V.               TURNIEJ: 09.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     KRZNA RZECZYCA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ KRZNA RZECZYCA

KRZNA – ORLĘTA, TOP-54 I – TOP-54 II, KRZNA – NIWA, ORLĘTA – TOP-54 I, TOP-54 II – NIWA, KRZNA – TOP-54 I, ORLĘTA – TOP-54 II, TOP-54 I – NIWA, KRZNA – TOP-54 II, ORLĘTA – NIWA

B.     GLKS ROKITNO, RED SIELCZYK, LZS DOBRYŃ, UKS DWÓJKA, OLIMPIA JABŁOŃ – GOSPODARZ GLKS ROKITNO

ROKITNO – SIELCZYK, DOBRYŃ – DWÓJKA, ROKITNO – JABŁOŃ, SIELCZYK – DOBRYŃ, DWÓJKA – JABŁOŃ, ROKITNO – DOBRYŃ, SIELCZYK – DWÓJKA, DOBRYŃ – JABŁOŃ, ROKITNO – DWÓJKA, SIELCZYK – JABŁOŃ

 

VI.             TURNIEJ: 16.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     NIWA ŁOMAZY, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, KRZNA RZECZYCA, LZS DOBRYŃ, UKS DWÓJKA – GOSPODARZ NIWA ŁOMAZY

NIWA – ORLĘTA, KRZNA – DOBRYŃ, NIWA – DWÓJKA, ORLĘTA – KRZNA, DOBRYŃ – DWÓJKA, NIWA – KRZNA, ORLĘTA – DOBRYŃ, KRZNA – DWÓJKA, NIWA – DOBRYŃ, ORLĘTA – DWÓJKA

B.     AP TOP-54 II, AP TOP-54 I, OLIMPIA JABŁOŃ, RED SIELCZYK, GLKS ROKITNO – GOSPODARZ AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

TOP-54 II – TOP-54 I, JABŁOŃ – SIELCZYK, TOP-54 II – ROKITNO, TOP-54 I – JABŁOŃ, SIELCZYK – ROKITNO, TOP-54 II – JABŁOŃ, TOP-54 I – SIELCZYK, JABŁOŃ – ROKITNO, TOP-54 II – SIELCZYK, TOP-54 I – ROKITNO

Dokumenty do pobrania:

Sprawozdanie/lista obecności – SPRAWOZDANIE-Z-TURNIEJU ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

Przepisy_zbiorcze_podstawowe_ORLIK_ZAK_-2021_22

ROZGRYWKI-MLODZIEZOWE-chlopcy-roczniki-s.-2020-21-Tabelka-Lubelskiego-ZPN-1

 

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ORLIK E1

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (1+6), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2. SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl