ORLIK STARSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA 2020/2021

  1. UKS JEDYNKA TERESPOL
  2. TWIERDZA KOBYLANY
  3. LUTNIA PISZCZAC
  4. RED SIELCZYK
  5. LOBOS FA BIAŁA PODLASKA

Turniej 1 w dniach 12-09-2020 TERESPOL GODZINA 10:00

1 UKS JEDYNKA TERESPOL – Pauzuje ____-__-__
2 Red Sielczyk – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-12
3 Lutnia Piszczac – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-09-12
4 UKS JEDYNKA TERESPOL – Red Sielczyk 2020-09-12
5 KS TWIERDZA KOBYLANY – Lutnia Piszczac 2020-09-12
6 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
7 Lutnia Piszczac – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-12
8 Red Sielczyk – Pauzuje ____-__-__
9 LOBOS BIAŁA PODLASKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-12
10 Red Sielczyk – Lutnia Piszczac 2020-09-12
11 UKS JEDYNKA TERESPOL – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-09-12
12 KS TWIERDZA KOBYLANY – Pauzuje ____-__-__
13 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Red Sielczyk 2020-09-12
14 Lutnia Piszczac – Pauzuje ____-__-__
15 KS TWIERDZA KOBYLANY – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-12

 

Turniej 2 w dniach 19-09-2020 SIELCZYK GODZINA 10:00

16 Red Sielczyk – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-19
17 Lutnia Piszczac – Pauzuje ____-__-__
18 LOBOS BIAŁA PODLASKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-19
19 Red Sielczyk – Lutnia Piszczac 2020-09-19
20 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
21 UKS JEDYNKA TERESPOL – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-19
22 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Red Sielczyk 2020-09-19
23 Lutnia Piszczac – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-19
24 KS TWIERDZA KOBYLANY – Pauzuje ____-__-__
25 Lutnia Piszczac – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-09-19
26 Red Sielczyk – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-19
27 UKS JEDYNKA TERESPOL – Pauzuje ____-__-__
28 KS TWIERDZA KOBYLANY – Lutnia Piszczac 2020-09-19
29 LOBOS BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-19
30 Red Sielczyk – Pauzuje ____-__-__

 

Turniej 3 w dniach 26-09-2020 PISZCZAC GODZINA 10:00

31 Lutnia Piszczac – Red Sielczyk 2020-09-26
32 LOBOS BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-26
33 KS TWIERDZA KOBYLANY – Pauzuje ____-__-__
34 Lutnia Piszczac – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-09-26
35 UKS JEDYNKA TERESPOL – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-26
36 Red Sielczyk – Pauzuje ____-__-__
37 KS TWIERDZA KOBYLANY – Lutnia Piszczac 2020-09-26
38 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Red Sielczyk 2020-09-26
39 UKS JEDYNKA TERESPOL – Pauzuje ____-__-__
40 LOBOS BIAŁA PODLASKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-09-26
41 Lutnia Piszczac – Pauzuje ____-__-__
42 Red Sielczyk – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-09-26
43 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
44 KS TWIERDZA KOBYLANY – Red Sielczyk 2020-09-26
45 UKS JEDYNKA TERESPOL – Lutnia Piszczac 2020-09-26

 

Turniej 4 w dniach 03-10-2020 BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

46 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Lutnia Piszczac 2020-10-03
47 KS TWIERDZA KOBYLANY – Red Sielczyk 2020-10-03
48 UKS JEDYNKA TERESPOL – Pauzuje ____-__-__
49 LOBOS BIAŁA PODLASKA – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-03
50 Red Sielczyk – Pauzuje ____-__-__
51 Lutnia Piszczac – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-10-03
52 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
53 KS TWIERDZA KOBYLANY – Lutnia Piszczac 2020-10-03
54 UKS JEDYNKA TERESPOL – Red Sielczyk 2020-10-03
55 KS TWIERDZA KOBYLANY – Pauzuje ____-__-__
56 LOBOS BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-10-03
57 Lutnia Piszczac – Red Sielczyk 2020-10-03
58 UKS JEDYNKA TERESPOL – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-03
59 Lutnia Piszczac – Pauzuje ____-__-__
60 Red Sielczyk – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-10-03

 

Turniej 5 w dniach 10-10-2020 KOBYLANY GODZINA 10:00

61 KS TWIERDZA KOBYLANY – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-10-10
62 Lutnia Piszczac – Pauzuje ____-__-__
63 UKS JEDYNKA TERESPOL – Red Sielczyk 2020-10-10
64 KS TWIERDZA KOBYLANY – Pauzuje ____-__-__
65 Lutnia Piszczac – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-10-10
66 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Red Sielczyk 2020-10-10
67 UKS JEDYNKA TERESPOL – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-10
68 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
69 Red Sielczyk – Lutnia Piszczac 2020-10-10
70 UKS JEDYNKA TERESPOL – Pauzuje ____-__-__
71 KS TWIERDZA KOBYLANY – Red Sielczyk 2020-10-10
72 LOBOS BIAŁA PODLASKA – Lutnia Piszczac 2020-10-10
73 Red Sielczyk – Pauzuje ____-__-__
74 UKS JEDYNKA TERESPOL – LOBOS BIAŁA PODLASKA 2020-10-10
75 Lutnia Piszczac – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-10-10

LOBOS Biała Podlaska rozgrywa swoje mecze jako gospodarz Orlik przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej

ORLIK E1/E2

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (7+1), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2. SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl