ORLIK STARSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  2. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  3. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA
  4. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA
  5. RED I SIELCZYK
  6. RED II SIELCZYK
  7. JEDYNKA I TERESPOL
  8. JEDYNKA II TERESPOL

 

I KOLEJKA 09.09.2019r GODZINA 17:00

1 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 11:0
2 AP TOP 54 II Biała Podlaska – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 7:1
3 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:0
4 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 1:0
5 AP TOP 54 II Biała Podlaska – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 9:0
6 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 7:0

I KOLEJKA 07.09.2019r GODZINA 13:00

7 Red I Sielczyk – UKS JEDYNKA II TERESPOL 5:7
8 Red II Sielczyk – UKS JEDYNKA I TERESPOL 1:11
9 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 3:1
10 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 3:1
11 Red II Sielczyk – UKS JEDYNKA II TERESPOL 1:12
12 Red I Sielczyk – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2:5

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 10:00

29 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Red II Sielczyk 10:0
30 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Red I Sielczyk 8:2
31 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 5:1
32 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2:0
33 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Red II Sielczyk 7:0
34 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Red I Sielczyk 10:1

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 13:00

35 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 3:0
36 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 1:4
37 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 3:2
38 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 3:1
39 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 1:4
40 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2:1

III KOLEJKA 23.09.2019r GODZINA 17:00

57 Red I Sielczyk – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA  3:1
58 Red II Sielczyk – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA  0:15
59 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk  3:1
60 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA  3:0
61 Red II Sielczyk – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA  1:8
62 Red I Sielczyk – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA  2:10

III KOLEJKA 21.09.2019r GODZINA 13:00

63 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 II Biała Podlaska 5:1
64 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:8
65 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 4:2
66 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 5:1
67 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 II Biała Podlaska 0:5
68 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:3

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 13:00

85 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AP TOP 54 II Biała Podlaska 0:1
86 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:8
87 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2:0
88 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 5:1
89 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – AP TOP 54 II Biała Podlaska 1:6
90 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AP TOP 54 I Biała Podlaska 1:6

IV KOLEJKA 30.09.2019r GODZINA 16:30

91 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Red II Sielczyk  12:0
92 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Red I Sielczyk  3:1
93 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL  3:1
94 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk  3:1
95 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Red II Sielczyk  5:0
96 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Red I Sielczyk  9:0

V KOLEJKA 07.10.2019r GODZINA 16:00

113 Red I Sielczyk – AP TOP 54 II Biała Podlaska  0:6
114 Red II Sielczyk – AP TOP 54 I Biała Podlaska  0:14
115 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk  4:1
116 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska  3:0
117 Red II Sielczyk – AP TOP 54 II Biała Podlaska  0:9
118 Red I Sielczyk – AP TOP 54 I Biała Podlaska  0:7

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 15:00

119 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 5:0
120 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 3:1
121 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 3:1
122 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2:0
123 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 4:1
124 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 0:0

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 11:00

141 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – Red II Sielczyk 2019-10-12
142 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – Red I Sielczyk 2019-10-12
143 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2019-10-12
144 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2019-10-12
145 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – Red II Sielczyk 2019-10-12
146 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – Red I Sielczyk 2019-10-12

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 10:00

147 AP TOP 54 I Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 4:1
148 AP TOP 54 II Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 0:2
149 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:1
150 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 3:1
151 AP TOP 54 II Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 5:0
152 AP TOP 54 I Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 1:1

Klub UKS Jedynka Terespol jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku  ul. Sienkiewicza 27 w Terespolu

KS Red Sielczyk jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku przy ul. Langiewicza 44 w Białej Podlaskiej – tel 516-694-456

Klub AT Champion Biała Podlaska jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku ul. Zygmunta Augusta 2 w Białej Podlaskiej- tel 536-475-041

 

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.