ORLIK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK STARSZY GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2018/2019

1. UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2. UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3. UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

4. UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

5. VICTORIA III PARCZEW

6. VICTORIA IV PARCZEW

7. KRZNA I RZECZYCA

8. KRZNA II RZECZYCA

I KOLEJKA 04.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

1

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-04

10:00

2

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-04

10:00

3

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-04

10:00

4

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-04

10:00

5

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-04

10:00

6

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-04

10:00

I KOLEJKA 03.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

7

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

2019-05-03

16:00

8

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

2019-05-03

16:00

9

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-03

16:00

10

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-03

16:00

11

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

2019-05-03

16:00

12

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

2019-05-03

16:00

II KOLEJKA 10.05.2019r RZECZYCA

13

KRZNA I RZECZYCA

– Victoria IV Parczew

2019-05-10

16:00

14

KRZNA II RZECZYCA

– Victoria III Parczew

2019-05-10

16:00

15

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-10

16:00

16

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-10

16:00

17

KRZNA II RZECZYCA

– Victoria IV Parczew

2019-05-10

16:00

18

KRZNA I RZECZYCA

– Victoria III Parczew

2019-05-10

16:00

II KOLEJKA 11.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

19

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

20

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

21

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

22

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

23

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

24

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-11

10:00

III KOLEJKA 18.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

25

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-18

10:00

26

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-18

10:00

27

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-18

10:00

28

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-18

10:00

29

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-18

10:00

30

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-18

10:00

III KOLEJKA 20.05.2019r PARCZEW

31

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-20

16:00

32

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-20

16:00

33

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-20

16:00

34

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-20

16:00

35

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-20

16:00

36

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-20

16:00

IV KOLEJKA 25.05.2019r RZECZYCA

37

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-25

10:00

38

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-25

10:00

39

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-25

10:00

40

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-25

10:00

41

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-25

10:00

42

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-25

10:00

IV KOLEJKA 27.05.2019r PARCZEW

43

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-27

16:00

44

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-27

16:00

45

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-27

16:00

46

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-27

16:00

47

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-27

16:00

48

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-05-27

16:00

V KOLEJKA 31.05.2019r PARCZEW

49

Victoria III Parczew

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-31

16:00

50

Victoria IV Parczew

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-31

16:00

51

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-05-31

16:00

52

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-31

16:00

53

Victoria IV Parczew

– KRZNA II RZECZYCA

2019-05-31

16:00

54

Victoria III Parczew

– KRZNA I RZECZYCA

2019-05-31

16:00

V KOLEJKA 01.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

55

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

56

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

57

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

58

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

59

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

60

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-01

10:00

VI KOLEJKA 08.06.2019r RZECZYCA

61

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

62

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

63

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-06-08

10:00

64

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

65

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

66

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

VI KOLEJKA 10.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

67

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

2019-06-10

16:00

68

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

2019-06-10

16:00

69

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-10

16:00

70

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

2019-06-10

16:00

71

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

2019-06-10

16:00

72

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

2019-06-10

16:00

Klub Victoria Parczew swoje mecze rozgrywa na Orliku przy SP Nr 1 ul. 11 Listopada – wjazd od ul. Szkolnej

Klub UKS Dwójka rozgrywa mecze przy ul. Partyzantów 8

Klub Krzna Rzeczyca rozgrywa mecze na Orliku w Jelnicy

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 – ORLIK

Zmiany powrotne

Bramki – 2 x 5

Piłka nr – 4

Karny – 9 m

Badania obowiązkowe.

Spalony nie obowiązuje.

Ilość zawodników – 7

Mogą grać dziewczęta.