ORLIK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK STARSZY GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2018/2019

1. UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2. UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3. UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

4. UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

5. VICTORIA III PARCZEW

6. VICTORIA IV PARCZEW

7. KRZNA I RZECZYCA

8. KRZNA II RZECZYCA

I KOLEJKA 04.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

1

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower  Drużyna Krzna Rzeczyca przystąpiła do Turnieju jednym zespołem

2

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

6:0

3

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:1

4

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower

5

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower

6

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

7:0

I KOLEJKA 03.05.2019r godzina 12:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI

7

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

 9:0

8

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

 2:0

9

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

 1:2

10

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

 3:4

11

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

 15:0

12

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

 5:2

II KOLEJKA 10.05.2019r RZECZYCA

13

KRZNA I RZECZYCA

– Victoria IV Parczew

4:0

14

KRZNA II RZECZYCA

– Victoria III Parczew

0:1

15

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

1:2

16

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

3:1

17

KRZNA II RZECZYCA

– Victoria IV Parczew

6:0

18

KRZNA I RZECZYCA

– Victoria III Parczew

1:2

II KOLEJKA 11.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

19

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

7:3

20

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

8:1

21

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:1

22

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2:6

23

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

8:2

24

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:5

III KOLEJKA 18.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

25

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower  Drużyna Krzna Rzeczyca przystąpiła do Turnieju jednym zespołem

26

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

6:1

27

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

4:1

28

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower

29

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

3:0 walkower

30

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

3:0

III KOLEJKA 20.05.2019r PARCZEW

31

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:5

32

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:10

33

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

5:1

34

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:3

35

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:3

36

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:4

IV KOLEJKA 25.05.2019r RZECZYCA godzina 12:30

37

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 3:6  Drużyna Krzna Rzeczyca przystąpiła do Turnieju jednym zespołem

38

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:3 walkower

39

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

 3:0 walkower

40

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 4:2

41

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:3 walkower

42

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:5

IV KOLEJKA 27.05.2019r PARCZEW

43

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:6

44

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:9

45

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

3:2

46

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

3:3

47

Victoria IV Parczew

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:4

48

Victoria III Parczew

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2:3

V KOLEJKA 31.05.2019r PARCZEW

49

Victoria III Parczew

– KRZNA II RZECZYCA

1:5

50

Victoria IV Parczew

– KRZNA I RZECZYCA

0:4

51

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

3:2

52

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

walkower obustronny

53

Victoria IV Parczew

– KRZNA II RZECZYCA

1:4

54

Victoria III Parczew

– KRZNA I RZECZYCA

0:4

V KOLEJKA 01.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

55

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:1

56

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

2:2

57

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

6:8

58

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:1

59

UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:7

60

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:5

VI KOLEJKA 05.06.2019r godzina 16:00 RZECZYCA

61

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

62

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

63

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2019-06-08

10:00

64

UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

65

KRZNA II RZECZYCA

– UKS DWÓJKA IV MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

66

KRZNA I RZECZYCA

– UKS DWÓJKA III MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-06-08

10:00

VI KOLEJKA 10.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

67

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

3:0 walkower

68

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

3:0 walkower

69

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:0

70

Victoria III Parczew

– Victoria IV Parczew

walkower obustronny

71

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria IV Parczew

3:0 walkower

72

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Victoria III Parczew

3:0 walkower

Klub Victoria Parczew swoje mecze rozgrywa na Orliku przy SP Nr 1 ul. 11 Listopada – wjazd od ul. Szkolnej

Klub UKS Dwójka rozgrywa mecze przy ul. Partyzantów 8

Klub Krzna Rzeczyca rozgrywa mecze na Orliku w Jelnicy

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 – ORLIK

Zmiany powrotne

Bramki – 2 x 5

Piłka nr – 4

Karny – 9 m

Badania obowiązkowe.

Spalony nie obowiązuje.

Ilość zawodników – 7

Mogą grać dziewczęta.