ORLIK STARSZY GRUPA II

 BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2019/2020

  1. AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA
  2. AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA
  3. UKS JEDYNKA I TERESPOL
  4. UKS JEDYNKA II TERESPOL
  5. AZ-BUD I KOMARÓWKA
  6. AZ-BUD II KOMARÓWKA
  7. RED I SIELCZYK
  8. RED II SIELCZYK

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – BIAŁA PODLASKA

1 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-18
2 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-04-18
3 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-04-18
4 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-18
5 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-18
6 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-04-18

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – KOMARÓWKA

7 AZ-BUD I KOMARÓWKA – Red II Sielczyk 2020-04-18
8 AZ-BUD II KOMARÓWKA – Red I Sielczyk 2020-04-18
9 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-04-18
10 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-04-18
11 AZ-BUD II KOMARÓWKA – Red II Sielczyk 2020-04-18
12 AZ-BUD I KOMARÓWKA – Red I Sielczyk 2020-04-18

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – BIAŁA PODLASKA

29 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – Red II Sielczyk 2020-04-25
30 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – Red I Sielczyk 2020-04-25
31 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-04-25
32 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-04-25
33 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – Red II Sielczyk 2020-04-25
34 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – Red I Sielczyk 2020-04-25

Turniej 2 w dniach 25-04-2020/ – TERESPOL

35 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-04-25
36 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-04-25
37 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-25
38 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-04-25
39 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-04-25
40 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-04-25

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – BIAŁA PODLASKA

57 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-09
58 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-05-09
59 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-09
60 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-09
61 AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-09
62 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-05-09

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – TERESPOL

63 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Red II Sielczyk 2020-05-09
64 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Red I Sielczyk 2020-05-09
65 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-09
66 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-05-09
67 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Red II Sielczyk 2020-05-09
68 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Red I Sielczyk 2020-05-09

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – TERESPOL

85 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-16
86 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-16
87 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-16
88 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-16
89 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-16
90 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-16

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – SIELCZYK

91 Red I Sielczyk – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-16
92 Red II Sielczyk – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-05-16
93 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-05-16
94 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-16
95 Red II Sielczyk – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-16
96 Red I Sielczyk – AZ-BUD I KOMARÓWKA 2020-05-16

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – SIELCZYK

113 Red I Sielczyk – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-23
114 Red II Sielczyk – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-23
115 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-05-23
116 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-23
117 Red II Sielczyk – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-23
118 Red I Sielczyk – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-23

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – KOMARÓWKA

119 AZ-BUD I KOMARÓWKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-23
120 AZ-BUD II KOMARÓWKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-23
121 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-23
122 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-23
123 AZ-BUD II KOMARÓWKA – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-23
124 AZ-BUD I KOMARÓWKA – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-23

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – KOMARÓWKA

141 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-30
142 AZ-BUD II KOMARÓWKA – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-30
143 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AZ-BUD II KOMARÓWKA 2020-05-30
144 AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-30
145 AZ-BUD II KOMARÓWKA – AT CHAMPION II BIAŁA PODLASKA 2020-05-30
146 AZ-BUD I KOMARÓWKA – AT CHAMPION I BIAŁA PODLASKA 2020-05-30

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – SIELCZYK

147 Red I Sielczyk – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
148 Red II Sielczyk – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-30
149 Red I Sielczyk – Red II Sielczyk 2020-05-30
150 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
151 Red II Sielczyk – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
152 Red I Sielczyk – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-30

Klub UKS Jedynka Terespol jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku  ul. Sienkiewicza 27 w Terespolu

KS Red Sielczyk jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku przy ul. Langiewicza 44 w Białej Podlaskiej – tel 516-694-456

Klub AT Champion Biała Podlaska jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku ul. Zygmunta Augusta 2 w Białej Podlaskiej- tel 536-475-041

 

Zasady:

  • 7×7 (6+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.