ORLIK STARSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK STARSZY GRUPA 1

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2018/2019

1. VICTORIA I PARCZEW

2. VICTORIA II PARCZEW

3. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

4. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

5. TYTAN I WISZNICE

6. TYTAN II WISZNICE

7. AZ-BUD I KOMARÓWKA

8. AZ-BUD II KOMARÓWKA

VII KOLEJKA 15.06.2019r PARCZEW GODZINA 10:00

85

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

3:1

86

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

4:2

87

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

5:3

88

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:2

89

Victoria II Parczew

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

1:1

90

Victoria I Parczew

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

7:0

VII KOLEJKA 04.05.2019r WISZNICE GODZINA 10:00

91

Tytan I Wisznice

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

2019-05-04

1:2

92

Tytan II Wisznice

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

2019-05-04

1:2

93

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

2019-05-04

2:0

94

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

2019-05-04

1:0

95

Tytan II Wisznice

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

2019-05-04

2:3

96

Tytan I Wisznice

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

2019-05-04

1:2

VIII KOLEJKA 11.05.2019r BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00 mecz przerwany

97

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 3:0 walkower

98

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

 3:0 walkower

99

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

100

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 walkower obustronny

101

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 3:0 walkower

102

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

 3:0 walkower

VIII KOLEJKA 11.05.2019r PARCZEW GODZINA 10:00

103

Victoria I Parczew

– Tytan II Wisznice

3:0

104

Victoria II Parczew

– Tytan I Wisznice

1:1

105

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

9:1

106

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

3:3

107

Victoria II Parczew

– Tytan II Wisznice

0:0

108

Victoria I Parczew

– Tytan I Wisznice

6:0

IX KOLEJKA 18.05.2019r WISZNICE GODZINA 10:00

109

Tytan I Wisznice

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

1:1

110

Tytan II Wisznice

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

0:5

111

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

1:0

112

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

0:6

113

Tytan II Wisznice

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

1:4

114

Tytan I Wisznice

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

5:0

IX KOLEJKA 18.05.2019r KOMARÓWKA GODZINA 10:00

115

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– Victoria II Parczew

2:0

116

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– Victoria I Parczew

0:7

117

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

5:2

118

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

5:5

119

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– Victoria II Parczew

1:2

120

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– Victoria I Parczew

0:10

X KOLEJKA 25.05.2019r BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

121

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

2:2

122

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

1:3

123

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

1:4

124

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

2:1

125

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Victoria II Parczew

1:4

126

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Victoria I Parczew

0:6

X KOLEJKA 25.05.2019r KOMARÓWKA GODZINA 10:00

127

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– Tytan II Wisznice

5:0

128

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– Tytan I Wisznice

4:1

129

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

4:1

130

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

2:1

131

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– Tytan II Wisznice

2:1

132

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– Tytan I Wisznice

0:2

XI KOLEJKA 01.06.2019r KOMARÓWKA GODZINA 10:00

133

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

3:2

134

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

0:0

135

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

2:0

136

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

1:0

137

AZ-BUD II KOMARÓWKA

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

0:1

138

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

0:5

XI KOLEJKA 01.06.2019r WISZNICE GODZINA 10:00

139

Tytan I Wisznice

– Victoria II Parczew

2:0

140

Tytan II Wisznice

– Victoria I Parczew

0:3

141

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

4:3

142

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

 walkower obustronny

143

Tytan II Wisznice

– Victoria II Parczew

2:3

144

Tytan I Wisznice

– Victoria I Parczew

0:2

XII KOLEJKA 08.06.2019r BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

145

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Tytan II Wisznice

1:3

146

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Tytan I Wisznice

6:0

147

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:2

148

Tytan I Wisznice

– Tytan II Wisznice

1:0

149

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Tytan II Wisznice

6:1

150

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Tytan I Wisznice

4:2

XII KOLEJKA 05.06.2019r godzina 18:00 PARCZEW GODZINA

151

Victoria I Parczew

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 4:1

152

Victoria II Parczew

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

 5:2

153

Victoria I Parczew

– Victoria II Parczew

 1:0

154

AZ-BUD I KOMARÓWKA

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 2:1

155

Victoria II Parczew

– AZ-BUD II KOMARÓWKA

 2:0

156

Victoria I Parczew

– AZ-BUD I KOMARÓWKA

 3:0

Klub Victoria Parczew swoje mecze rozgrywa na Orliku przy SP Nr 1 ul. 11 Listopada – wjazd od ul. Szkolnej

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 lub Orlik

Zmiany powrotne

Bramki – 2 x 5

Piłka nr – 4

Karny – 9 m

Badania obowiązkowe.

Spalony nie obowiązuje.

Ilość zawodników – 7