ORLIK STARSZY GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA 2020/2021

  1. MKS VICTORIA PARCZEW
  2. AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  3. UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA
  5. GROM KĄKOLEWNICA

Turniej 1 w dniach 11-09-2020 /piątek/ PARCZEW GODZINA 16:30

1 Victoria Parczew – Pauzuje ____-__-__
2 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-12
3 Grom Kąkolewnica – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-12
4 Victoria Parczew – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-12
5 AP TOP-54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2020-09-12
6 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
7 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-09-12
8 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Pauzuje ____-__-__
9 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-12
10 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom Kąkolewnica 2020-09-12
11 Victoria Parczew – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-12
12 AP TOP-54 Biała Podlaska – Pauzuje ____-__-__
13 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-12
14 Grom Kąkolewnica – Pauzuje ____-__-__
15 AP TOP-54 Biała Podlaska – Victoria Parczew 2020-09-12

 

Turniej 2 w dniach 19-09-2020 MIĘDZYRZEC PODLASKI GODZINA 10:00

16 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Victoria Parczew 2020-09-19
17 Grom Kąkolewnica – Pauzuje ____-__-__
18 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-19
19 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom Kąkolewnica 2020-09-19
20 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
21 Victoria Parczew – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-19
22 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-19
23 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-09-19
24 AP TOP-54 Biała Podlaska – Pauzuje ____-__-__
25 Grom Kąkolewnica – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-19
26 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-19
27 Victoria Parczew – Pauzuje ____-__-__
28 AP TOP-54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2020-09-19
29 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Victoria Parczew 2020-09-19
30 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Pauzuje ____-__-__

 

Turniej 3 w dniach 26-09-2020 KĄKOLEWNICA GODZINA 13:00 – stadion KS GROM w Kąkolewnicy

31 Grom Kąkolewnica – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-26
32 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Victoria Parczew 2020-09-26
33 AP TOP-54 Biała Podlaska – Pauzuje ____-__-__
34 Grom Kąkolewnica – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-09-26
35 Victoria Parczew – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-26
36 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Pauzuje ____-__-__
37 AP TOP-54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2020-09-26
38 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-26
39 Victoria Parczew – Pauzuje ____-__-__
40 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-09-26
41 Grom Kąkolewnica – Pauzuje ____-__-__
42 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Victoria Parczew 2020-09-26
43 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
44 AP TOP-54 Biała Podlaska – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-09-26
45 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2020-09-26

 

Turniej 4 w dniach 03-10-2020 CHAMPION BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

46 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Grom Kąkolewnica 2020-10-03
47 AP TOP-54 Biała Podlaska – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-03
48 Victoria Parczew – Pauzuje ____-__-__
49 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-10-03
50 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Pauzuje ____-__-__
51 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-10-03
52 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
53 AP TOP-54 Biała Podlaska – Grom Kąkolewnica 2020-10-03
54 Victoria Parczew – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-03
55 AP TOP-54 Biała Podlaska – Pauzuje ____-__-__
56 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Victoria Parczew 2020-10-03
57 Grom Kąkolewnica – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-03
58 Victoria Parczew – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-10-03
59 Grom Kąkolewnica – Pauzuje ____-__-__
60 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-10-03

 

Turniej 5 w dniach 10-10-2020 AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

61 AP TOP-54 Biała Podlaska – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-10-10
62 Grom Kąkolewnica – Pauzuje ____-__-__
63 Victoria Parczew – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-10
64 AP TOP-54 Biała Podlaska – Pauzuje ____-__-__
65 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2020-10-10
66 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-10
67 Victoria Parczew – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-10-10
68 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Pauzuje ____-__-__
69 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Grom Kąkolewnica 2020-10-10
70 Victoria Parczew – Pauzuje ____-__-__
71 AP TOP-54 Biała Podlaska – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2020-10-10
72 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Grom Kąkolewnica 2020-10-10
73 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Pauzuje ____-__-__
74 Victoria Parczew – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2020-10-10
75 Grom Kąkolewnica – AP TOP-54 Biała Podlaska 2020-10-10

ORLIK E1/E2

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (7+1), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2. SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl