ORLIK STARSZY GRUPA IV – SEZON 2018/2019

ORLIK STARSZY grupa IV
Terminarz rozgrywek rundy JESIENNEJ sezonu 2018/2019
Orlik Starszy rocznik 2008 i młodsi

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 STANIN

1

KS Kujawiak I Stanin

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

1:2

2

KS Kujawiak II Stanin

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-08

0:10

3

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-08

6:0

4

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

7:1

5

KS Kujawiak II Stanin

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

1:5

6

KS Kujawiak I Stanin

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-08

1:5

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 15:00 ADAMÓW

7

ŻAKI I ADAMÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-08

3:1

8

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF III ŁUKÓW

2018-09-08

1:1

9

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-08

2:0

10

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-08

1:2

11

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-08

1:2

12

ŻAKI I ADAMÓW

– DAF III ŁUKÓW

2018-09-08

6:1

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 09:00 RADZYŃ PODLASKI

13

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-15

6:0

14

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF III ŁUKÓW

2018-09-15

5:1

15

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-15

4:1

16

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-15

1:2

17

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-15

3:3

18

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF III ŁUKÓW

2018-09-15

7:0

II KOLEJKA 18.09.2018r GODZINA 16:00 STANIN

19

KS Kujawiak I Stanin

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-18

5:2

20

KS Kujawiak II Stanin

– ŻAKI I ADAMÓW

2018-09-18

0:14

21

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-18

5:1

22

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-18

9:1

23

KS Kujawiak II Stanin

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-18

0:4

24

KS Kujawiak I Stanin

– ŻAKI I ADAMÓW

2018-09-18

0:4

III KOLEJKA 26.09.2018r GODZINA 17:00 ADAMÓW

25

ŻAKI I ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-26

3:1

26

ŻAKI II ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-26

0:4

27

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-26

2:1

28

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-26

1:0

29

ŻAKI II ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-26

1:4

30

ŻAKI I ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-26

2:2

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

31

DAF III ŁUKÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-22

5:0

32

DAF IV ŁUKÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-22

6:1

33

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-22

w.o. obustronny kara 50 zł

34

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-22

w.o. obustronny kara 50 zł

35

DAF IV ŁUKÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-22

14:0

36

DAF III ŁUKÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-22

1:3

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 RADZYŃ PODLASKI

37

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-29

11:0

38

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-29

0:0

39

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-29

1:0

40

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-29

2:0

41

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– KS Kujawiak II Stanin

2018-09-29

15:0

42

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2018-09-29

1:4

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

43

DAF III ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-29

1:0

44

DAF IV ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2018-09-29

1:6

45

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-09-29

2:1

46

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-29

5:0

47

DAF IV ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-09-29

2:0

48

DAF III ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2018-09-29

0:5

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

49

DAF III ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-06

3:2

50

DAF IV ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-06

3:2

51

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-10-06

w.o. kara 50 zł

52

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-06

5:2

53

DAF IV ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-06

3:2

54

DAF III ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-06

0:5

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 13:30 ADAMÓW

55

ŻAKI I ADAMÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2018-10-06

8:0

56

ŻAKI II ADAMÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2018-10-06

0:3

57

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-10-06

5:0

58

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-10-06

2:0

59

ŻAKI II ADAMÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2018-10-06

3:1

60

ŻAKI I ADAMÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2018-10-06

6:0

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 RADZYŃ PODLASKI

61

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-10-13

4:0

62

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– ŻAKI I ADAMÓW

2018-10-13

0:2

63

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

6:0

64

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-10-13

2:2

65

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-10-13

2:0

66

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2018-10-13

0:2

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 STANIN

67

KS Kujawiak I Stanin

– DAF IV ŁUKÓW

2018-10-13

1:2

68

KS Kujawiak II Stanin

– DAF III ŁUKÓW

2018-10-13

1:1

69

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2018-10-13

6:4

70

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2018-10-13

w.o. 50 zł

71

KS Kujawiak II Stanin

– DAF IV ŁUKÓW

2018-10-13

0:11

72

KS Kujawiak I Stanin

– DAF III ŁUKÓW

2018-10-13

3:1
Klub Żaki Adamów swoje mecze rozgrywa na Orliku w Adamowie ul. Cmentarna 6
Klub DAF III i DAF IV swoje mecze rozgrywa na boisku SP Nr 5 przy ul. Siedleckiej 56
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 ORLIK
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 7
Mogą grać dziewczęta.