ORLIK STARSZY GRUPA IV – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: E1 ORLIK STARSZY GRUPA 4

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2018/2019

1. KUJAWIAK I STANIN

2. KUJAWIAK II STANIN

3. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI

4. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI

5. ŻAKI I ADAMÓW

6. ŻAKI II ADAMÓW

7. DAF I ŁUKÓW

8. DAF II ŁUKÓW

VII KOLEJKA 04.05.2019r STANIN

85

KS Kujawiak I Stanin

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-04

10:00

86

KS Kujawiak II Stanin

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-05-04

10:00

87

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-04

10:00

88

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-04

10:00

89

KS Kujawiak II Stanin

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-04

10:00

90

KS Kujawiak I Stanin

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-05-04

10:00

VII KOLEJKA 04.05.2019r ADAMÓW

91

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

92

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF III ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

93

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-04

10:00

94

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

95

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

96

ŻAKI I ADAMÓW

– DAF III ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

VIII KOLEJKA 11.05.2019r RADZYŃ PODLASKI

97

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

98

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF III ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

99

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-11

10:00

100

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

101

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

102

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF III ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

VIII KOLEJKA 11.05.2019r STANIN

103

KS Kujawiak I Stanin

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

104

KS Kujawiak II Stanin

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-11

10:00

105

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-11

10:00

106

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

107

KS Kujawiak II Stanin

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

108

KS Kujawiak I Stanin

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-11

10:00

IX KOLEJKA 18.05.2019r ADAMÓW

109

ŻAKI I ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-18

10:00

110

ŻAKI II ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-05-18

10:00

111

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-18

10:00

112

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-18

10:00

113

ŻAKI II ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-18

10:00

114

ŻAKI I ADAMÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-05-18

10:00

IX KOLEJKA 18.05.2019r ŁUKÓW

115

DAF III ŁUKÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-18

10:00

116

DAF IV ŁUKÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2019-05-18

10:00

117

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

118

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-18

10:00

119

DAF IV ŁUKÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-18

10:00

120

DAF III ŁUKÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2019-05-18

10:00

X KOLEJKA 25.05.2019r RADZYŃ PODLASKI

121

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-25

10:00

122

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2019-05-25

10:00

123

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-05-25

10:00

124

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-25

10:00

125

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– KS Kujawiak II Stanin

2019-05-25

10:00

126

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– KS Kujawiak I Stanin

2019-05-25

10:00

X KOLEJKA 25.05.2019r ŁUKÓW

127

DAF III ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

128

DAF IV ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-25

10:00

129

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-05-25

10:00

130

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

131

DAF IV ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

132

DAF III ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-25

10:00

XI KOLEJKA 01.06.2019r ŁUKÓW

133

DAF III ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-06-01

10:00

134

DAF IV ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-06-01

10:00

135

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

136

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-06-01

10:00

137

DAF IV ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-06-01

10:00

138

DAF III ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2019-06-01

10:00

XI KOLEJKA 01.06.2019r ADAMÓW

139

ŻAKI I ADAMÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2019-06-01

10:00

140

ŻAKI II ADAMÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2019-06-01

10:00

141

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-01

10:00

142

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-06-01

10:00

143

ŻAKI II ADAMÓW

– KS Kujawiak II Stanin

2019-06-01

10:00

144

ŻAKI I ADAMÓW

– KS Kujawiak I Stanin

2019-06-01

10:00

XII KOLEJKA 08.06.2019r RADZYŃ PODLASKI

145

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

146

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-06-08

10:00

147

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2019-06-08

10:00

148

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

149

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

150

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

XII KOLEJKA 08.06.2019r STANIN

151

KS Kujawiak I Stanin

– DAF IV ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

152

KS Kujawiak II Stanin

– DAF III ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

153

KS Kujawiak I Stanin

– KS Kujawiak II Stanin

2019-06-08

10:00

154

DAF III ŁUKÓW

– DAF IV ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

155

KS Kujawiak II Stanin

– DAF IV ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

156

KS Kujawiak I Stanin

– DAF III ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

Klub Żaki Adamów swoje mecze rozgrywa na Orliku w Adamowie ul. Cmentarna 6

Klub DAF Łuków swoje mecze rozgrywa na boisku SP Nr 5 przy ul. Siedleckiej 56

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 50- 56 x 26 – 30 ORLIK

Zmiany powrotne

Bramki – 2 x 5

Piłka nr – 4

Karny – 9 m

Badania obowiązkowe.

Spalony nie obowiązuje.

Ilość zawodników – 7

Mogą grać dziewczęta.