Puchar Polski

I RUNDA PUCHARU POLSKI BOZPN 2018/2019

05.08.2018r GODZINA 16:00

  1. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – SPLGMP ROGOŹNICA 4:2
  2. AZ-BUD KOMARÓWKA – UNIA II ŻABIKÓW 3:1
  3. GLKS JABŁOŃ – PERŁA SŁAWATYCZE 0:3
  4. RED SIELCZYK – JANOVIA JANÓW PODLASKI 0:3 (w.o.)
  5. PIEKIEŁKO PRZYKWA – TUR TURZE ROGI 5:0
  6. PERŁA DWORNIA – WÓLDOM JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA 2:3
  7. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – ABSOLWENT DOMASZEWNICA 3:4
  8. UNIA II KRZYWDA – WKS WÓLKA ŚWIĄTKOWA 13:0
  9. WENUS OSZCZEPALIN – ULKS DĘBOWICA 0:7
  10. NIWA ŁOMAZY – GRANICA TERESPOL 1:2
  11. LZS DOBRYŃ – LUTNIA PISZCZAC 2:5
  12. TWIERDZA KOBYLANY – TYTAN WISZNICE 1:2
  13. VICTORIA PARCZEW – LKS MILANÓW 2:3
  14. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – GROM KĄKOLEWNICA 4:2
  15. ORZEŁ CZEMIERNIKI – UNIA I ŻABIKÓW 2:0
  16. Wolny Los – ŁKS ŁAZY
  17. KRZNA RZECZYCA – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 2:5
  18. ORLĘTA GOŁASZYN – UNIA I KRZYWDA 3:0
  19. START GÓZD – OLIMPIA OKRZEJA 1:3
  20. AR-TIG HUTA DĄBROWA – KUJAWIAK STANIN 3:5
  21. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – BIZON JELENIEC 0:2
  22. BÓR DĄBIE – BAD BOYS ZASTAWIE 3:2
  23. POLESIE SEROKOMLA – SOKÓŁ ADAMÓW 1:0

II RUNDA PUCHARU POLSKI BOZPN 2018/2019

12.08.2018r godzina 16:00

  1. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GRANICA TERESPOL 1:2
  2. AZ-BUD KOMARÓWKA – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 1:4
  3. ABSOLWENT DOMASZEWNICA – BIZON JELENIEC 2:6
  4. POLESIE SEROKOMLA – PIEKIEŁKO PRZYKWA8:3
  5. WÓLDOM JETRO WÓLKA DOMASZEWSKA – ORLĘTA GOŁASZYN 2:3
  6. PERŁA SŁAWATYCZE – TYTAN WISZNICE 6:4
  7. JANOVIA JANÓW PODLASKI – LUTNIA PISZCZAC 1:2
  8. UNIA II KRZYWDA – OLIMPIA OKRZEJA 2:1
  9. ULKS DĘBOWICA – KUJAWIAK STANIN 1:3
  10. BÓR DĄBIE – ŁKS ŁAZY 3:5
  11. LKS MILANÓW – ORZEŁ CZEMIERNIKI 0:2
  12. HURAGAN MIĘDZYRZEC – termin wolny

III RUNDA PUCHARU POLSKI BOZPN 2018/2019

11.11.2018r godzina 12:00

  1. PERŁA SŁAWATYCZE – LUTNIA PISZCZAC
  2. MŁODZIEŻÓWKA – GRANICA TERESPOL
  3. ORZEŁ CZEMIERNIKI – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. ORLĘTA GOŁASZYN – ŁKS ŁAZY
  5. POLESIE SEROKOMLA – UNIA II KRZYWDA
  6. BIZON JELENIEC – KUJAWIAK STANIN

                                                                    Przewodniczący Wydziału Gier

                                                                 mgr Stanisław Lesiuk

 

 

 

 

Gospodarz na pierwszym miejscu.

Czas gry 2 x 45 min.

Przy remisie dogrywka 2 x 15 min, a następnie rzuty karne.