TERMINARZ LIGI SKRZAT – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: G1 SKRZAT

RUNDA WIOSENNA SEZON 2018/2019

1. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

2. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

3. UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

4. UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

5. DAF I ŁUKÓW

6. DAF II ŁUKÓW

7. AMPLUS I ŁUKÓW

8. AMPLUS II ŁUKÓW

VII KOLEJKA Międzyrzec Podlaski 05.05.2019r godz. 11:00

1

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 1:7

2

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

 1:9

3

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 7:0

4

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 9:3

5

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 1:8

6

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

 1:6

VII KOLEJKA Łuków 04.05.2019r godz. 10:00 boisko trawiaste OSiR

7

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF II ŁUKÓW

5:2

8

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF I ŁUKÓW

1:12

9

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2:0

10

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

4:3

11

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF II ŁUKÓW

3:5

12

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF I ŁUKÓW

5:4

VIII KOLEJKA Łuków 11.05.2019r godz. 10:00

13

DAF I ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

7:0

14

DAF II ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

13:2

15

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

4:3

16

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

11:1

17

DAF II ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

8:1

18

DAF I ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:5

VIII KOLEJKA Biała Podlaska 11.05.2019r godz. 10:00

19

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– ŁSR AMPLUS II Łuków

3:0

20

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– ŁSR AMPLUS I Łuków

1:7

21

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

5:1

22

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2:0

23

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– ŁSR AMPLUS II Łuków

3:2

24

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– ŁSR AMPLUS I Łuków

5:7

IX KOLEJKA Łuków 18.05.2019r godz. 10:00 SP nr 2 ul. Cieszkowizna 13

25

ŁSR AMPLUS I Łuków

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

11:0

26

ŁSR AMPLUS II Łuków

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

6:1

27

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

5:3

28

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

6:2

29

ŁSR AMPLUS II Łuków

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:1

30

ŁSR AMPLUS I Łuków

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:1

IX KOLEJKA Łuków 18.05.2019r godz. 10:00 boiska OSiR ul. Browarna

31

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

4:3

32

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

7:8

33

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

5:3

34

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

3:3

35

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

6:8

36

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

6:4

X KOLEJKA Międzyrzec Podlaski 15.06.2019r godz. 10:00

37

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– DAF II ŁUKÓW

 1:6

38

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– DAF I ŁUKÓW

 4:3

39

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 3:3

40

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

 5:3

41

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– DAF II ŁUKÓW

 0:3

42

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– DAF I ŁUKÓW

 0:6

X KOLEJKA Łuków 15.06.2019r godz. 10:00 boisko przy SP nr 2 ul. Cieszkowizna

43

ŁSR AMPLUS I Łuków

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 5:0

44

ŁSR AMPLUS II Łuków

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

 2:1

45

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

 2:1

46

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 2:2

47

ŁSR AMPLUS II Łuków

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 2:1

48

ŁSR AMPLUS I Łuków

– AP TOP 54 I Biała Podlaska

 7:0

XI KOLEJKA Biała Podlaska 01.06.2019r godz. 10:00

49

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:4

50

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:4

51

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

6:0

52

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:8

53

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2:9

54

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:2

XI KOLEJKA Łuków 01.06.2019r godz. 10:00

55

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

10:0

56

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

5:2

57

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

6:6

58

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

3:1

59

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

7:0

60

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2:2

XII KOLEJKA Międzyrzec Podlaski 08.06.2019r godz. 10:00

61

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– ŁSR AMPLUS II Łuków

4:1

62

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– ŁSR AMPLUS I Łuków

4:1

63

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

7:3

64

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2:1

65

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– ŁSR AMPLUS II Łuków

5:2

66

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– ŁSR AMPLUS I Łuków

5:3

XII KOLEJKA Biała Podlaska 09.06.2019r godz. 10:00

67

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

 2:1

68

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

 4:9

69

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– AP TOP 54 II Biała Podlaska

 3:9

70

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

 8:5

71

AP TOP 54 II Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

 0:18

72

AP TOP 54 I Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

 6:5

UKS DWÓJKA rozgrywa spotkania na orliku przy ul. Partyzantów 8

DAF Łuków rozgrywa spotkania na Stadionie ŁKS Orlęta Łuków

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW rozgrywa spotkania na boisku trawiastym OSIR przy ul.Browarnej

Forma Turnieju:

  • 4×4 lub 5×5

  • 2×8 minut

  • mogą grać dziewczęta

  • piłka nr 4 (do siatkówki)

  • obuwie miękkie

  • boisko 30/22 lub 26/20

  • gra bez spalonego

  • zmiany powrotne

  • bramki 3/1,55 lub pachołki/tyczki

  • rzut karny – z połowy boiska do pustej lub 6m z bramkarzem

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

3. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

4. Kontakt do przedstawicieli Klubów – na stronie www.bozpn.pl w zakładce KLUBY