TERMINARZ LIGI SKRZAT – SEZON 2018/2019

TERMINARZ SKRZAT – SEZON 2018/2019

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

1

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

2

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

3

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

4

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

5

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

6

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI

7

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

8

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

9

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-15

10:00

10

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

11

UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

12

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

13

DAF I ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-22

10:00

14

DAF II ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-22

10:00

15

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-22

10:00

16

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-22

10:00

17

DAF II ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-22

10:00

18

DAF I ŁUKÓW

– UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-09-22

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

19

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

20

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

21

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

22

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

23

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

24

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

25

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-10-06

10:00

26

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-10-06

10:00

27

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

28

UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-10-06

10:00

29

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-10-06

10:00

30

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I AP MIĘDZYRZEC PODLASKI

2018-10-06

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI

31

UKS DWÓJKA I

DAF II ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

32

UKS DWÓJKA II

DAF I ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

33

UKS DWÓJKA I

UKS DWÓJKA II

2018-10-13

10:00

34

DAF I ŁUKÓW

DAF II ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

35

UKS DWÓJKA II

DAF II ŁUKÓW

2018-10-13

10:00

36

DAF I ŁUKÓW

DWÓJKA I

2018-10-13

10:00

Forma Turnieju:

  • 4×4 lub 5×5
  • 2×8 minut
  • mogą grać dziewczęta
  • piłka nr 4 (do siatkówki)
  • obuwie miękkie
  • boisko 30/22 lub 26/20
  • gra bez spalonego
  • zmiany powrotne
  • bramki 3/1,55 lub pachołki/tyczki
  • rzut karny – z połowy boiska do pustej lub 6m z bramkarzem