TERMINARZ KLASA „B 1”

Terminarz Klasy „B” grupa I

 rundy WIOSENNEJ sezonu 2017/2018

Zaległa kolejka 10 w dniu 08.04.2018r godzina 13:00

LUTNIA II PISZCZAC
KANZAS KONSTANTYNÓW
 0:4

Kolejka 11 w dniach 15.04.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
1
Krzna Rzeczyca Kanzas Konstantynów  6:3
2
AZ-BUD Komarówka Red Sielczyk  0:0
3
Lutnia II Piszczac Roskosz-Grabanów  2:5

Kolejka 12 w dniach 22.04.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
4
Kanzas Konstantynów Roskosz-Grabanów  3:2
5
Lutnia II Piszczac AZ-BUD Komarówka  0:1
6
Krzna Rzeczyca Red Sielczyk  2:0

Kolejka 13 w dniach 29.04.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
7
Red Sielczyk Kanzas Konstantynów  3:0
8
Lutnia II Piszczac Krzna Rzeczyca  2:3
9
AZ-BUD Komarówka Roskosz-Grabanów  4:2

Kolejka 14 w dniach 03.05.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
10
Kanzas Konstantynów AZ-BUD Komarówka  1:5
11
Roskosz-Grabanów Krzna Rzeczyca  1:3
12
Lutnia II Piszczac Red Sielczyk  7:1

Kolejka 15 w dniach 06.05.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
13
Lutnia II Piszczac Kanzas Konstantynów  1:1
14
Roskosz-Grabanów Red Sielczyk  2:1
15
AZ-BUD Komarówka Krzna Rzeczyca  0:2

Kolejka 16 w dniach 13.05.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
16
Kanzas Konstantynów Krzna Rzeczyca  0:3 w.o.
17
Red Sielczyk AZ-BUD Komarówka  2:0
18
Roskosz-Grabanów Lutnia II Piszczac  2:2

Kolejka 17 w dniach 20.05.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
19
Roskosz-Grabanów Kanzas Konstantynów  5:3
20
AZ-BUD Komarówka Lutnia II Piszczac  3:0 w.o.
21
Red Sielczyk Krzna Rzeczyca  2:2

Kolejka 18 w dniach 27.05.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
22
Kanzas Konstantynów Red Sielczyk  0:3 w.o.
23
Krzna Rzeczyca Lutnia II Piszczac  10:0
24
Roskosz-Grabanów AZ-BUD Komarówka  1:1

Kolejka 19 w dniach 03.06.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
25
AZ-BUD Komarówka Kanzas Konstantynów  3:0 w.o.
26
Krzna Rzeczyca Roskosz-Grabanów  3:0 w.o.
27
Red Sielczyk Lutnia II Piszczac  4:3

Kolejka 20 w dniach 10.06.2018 godz. 1300

Gospodarz
Goscie
wynik
28
Kanzas Konstantynów Lutnia II Piszczac  0:3 w.o.
29
Red Sielczyk Roskosz-Grabanów  7:1
30
Krzna Rzeczyca AZ-BUD Komarówka  4:3

Roskosz-Grabanów rozgrywa mecze w Zalesiu.

KANZAS KONSTANTYNÓW rozgrywa mecze w Janowie Podlaskim.

Red Sielczyk rozgrywa mecze w Białej Podlaskiej ul. Piłsudskiego 38.

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.