TERMINARZ KLASA „O” – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA OKRĘGOWA – SEZON 2018/2019
RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 15-08-2018

1

BAD BOYS ZASTAWIE

– LKS Milanów

2018-08-15

16:00

2

Granica Terespol

– Bizon Jeleniec

2018-08-15

16:00

3

Tytan Wisznice

– Unia Krzywda

2018-11-11

13:00

4

Sokół Adamów

– Grom Kąkolewnica

2018-11-11

13:00

5

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Olimpia Okrzeja

2018-08-15

16:00

6

Łazowki KS Łazy

– KS Kujawiak Stanin

2018-08-15

16:00

7

Lutnia Piszczac

– Unia Żabików

2018-08-15

16:00

Kolejka 2 w dniach 19-08-2018

8

LKS Milanów

– Unia Żabików

2018-08-19

16:00

9

KS Kujawiak Stanin

– Lutnia Piszczac

2018-08-19

16:00

10

Łazowki KS Łazy

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-08-19

16:00

11

Grom Kąkolewnica

– Olimpia Okrzeja

2018-08-19

16:00

12

Unia Krzywda

– Sokół Adamów

2018-08-19

16:00

13

Bizon Jeleniec

– Tytan Wisznice

2018-08-19

16:00

14

BAD BOYS ZASTAWIE

– Granica Terespol

2018-08-19

16:00

Kolejka 3 w dniach 26-08-2018

15

Granica Terespol

– LKS Milanów

2018-08-26

16:00

16

Tytan Wisznice

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-08-26

16:00

17

Sokół Adamów

– Bizon Jeleniec

2018-08-26

16:00

18

Olimpia Okrzeja

– Unia Krzywda

2018-08-26

16:00

19

Łazowki KS Łazy

– Grom Kąkolewnica

2018-08-26

16:00

20

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Lutnia Piszczac

2018-08-26

16:00

21

KS Kujawiak Stanin

– Unia Żabików

2018-08-26

16:00

Kolejka 4 w dniach 02-09-2018

22

LKS Milanów

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-02

16:00

23

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Unia Żabików

2018-09-02

16:00

24

Grom Kąkolewnica

– Lutnia Piszczac

2018-09-02

16:00

25

Unia Krzywda

– Łazowki KS Łazy

2018-09-02

16:00

26

Bizon Jeleniec

– Olimpia Okrzeja

2018-09-02

16:00

27

BAD BOYS ZASTAWIE

– Sokół Adamów

2018-09-02

16:00

28

Granica Terespol

– Tytan Wisznice

2018-09-02

16:00

Kolejka 5 w dniach 09-09-2018

29

Tytan Wisznice

– LKS Milanów

2018-09-09

16:00

30

Sokół Adamów

– Granica Terespol

2018-09-09

16:00

31

Olimpia Okrzeja

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-09-09

16:00

32

Łazowki KS Łazy

– Bizon Jeleniec

2018-09-09

16:00

33

Lutnia Piszczac

– Unia Krzywda

2018-09-09

16:00

34

Unia Żabików

– Grom Kąkolewnica

2018-09-09

16:00

35

KS Kujawiak Stanin

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-09

16:00

Kolejka 6 w dniach 16-09-2018

36

LKS Milanów

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-16

16:00

37

Grom Kąkolewnica

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-16

16:00

38

Unia Krzywda

– Unia Żabików

2018-09-16

16:00

39

Bizon Jeleniec

– Lutnia Piszczac

2018-09-16

16:00

40

BAD BOYS ZASTAWIE

– Łazowki KS Łazy

2018-09-16

16:00

41

Granica Terespol

– Olimpia Okrzeja

2018-09-16

16:00

42

Tytan Wisznice

– Sokół Adamów

2018-09-16

16:00

Kolejka 7 w dniach 23-09-2018

43

Sokół Adamów

– LKS Milanów

2018-09-23

15:00

44

Olimpia Okrzeja

– Tytan Wisznice

2018-09-23

15:00

45

Łazowki KS Łazy

– Granica Terespol

2018-09-23

15:00

46

Lutnia Piszczac

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-09-23

15:00

47

Unia Żabików

– Bizon Jeleniec

2018-09-23

15:00

48

KS Kujawiak Stanin

– Unia Krzywda

2018-09-23

15:00

49

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Grom Kąkolewnica

2018-09-23

15:00

Kolejka 8 w dniach 30-09-2018

50

LKS Milanów

– Grom Kąkolewnica

2018-09-30

15:00

51

Unia Krzywda

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-30

15:00

52

Bizon Jeleniec

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-30

15:00

53

BAD BOYS ZASTAWIE

– Unia Żabików

2018-09-30

15:00

54

Granica Terespol

– Lutnia Piszczac

2018-09-30

13:00

55

Tytan Wisznice

– Łazowki KS Łazy

2018-09-30

15:00

56

Sokół Adamów

– Olimpia Okrzeja

2018-09-30

15:00

Kolejka 9 w dniach 07-10-2018

57

Olimpia Okrzeja

– LKS Milanów

2018-10-07

14:00

58

Łazowki KS Łazy

– Sokół Adamów

2018-10-07

14:00

59

Lutnia Piszczac

– Tytan Wisznice

2018-10-07

14:00

60

Unia Żabików

– Granica Terespol

2018-10-07

14:00

61

KS Kujawiak Stanin

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-10-07

14:00

62

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Bizon Jeleniec

2018-10-07

14:00

63

Grom Kąkolewnica

– Unia Krzywda

2018-10-07

14:00

Kolejka 10 w dniach 14-10-2018

64

LKS Milanów

– Unia Krzywda

2018-10-14

14:00

65

Bizon Jeleniec

– Grom Kąkolewnica

2018-10-14

14:00

66

BAD BOYS ZASTAWIE

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-10-14

14:00

67

Granica Terespol

– KS Kujawiak Stanin

2018-10-14

14:00

68

Tytan Wisznice

– Unia Żabików

2018-10-14

14:00

69

Sokół Adamów

– Lutnia Piszczac

2018-10-14

14:00

70

Olimpia Okrzeja

– Łazowki KS Łazy

2018-10-14

14:00

Kolejka 11 w dniach 21-10-2018

71

Łazowki KS Łazy

– LKS Milanów

2018-10-21

13:00

72

Lutnia Piszczac

– Olimpia Okrzeja

2018-10-21

13:00

73

Unia Żabików

– Sokół Adamów

2018-10-21

13:00

74

KS Kujawiak Stanin

– Tytan Wisznice

2018-10-21

13:00

75

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Granica Terespol

2018-10-21

13:00

76

Grom Kąkolewnica

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-10-21

13:00

77

Unia Krzywda

– Bizon Jeleniec

2018-10-21

13:00

Kolejka 12 w dniach 28-10-2018

78

LKS Milanów

– Bizon Jeleniec

2018-10-28

13:00

79

BAD BOYS ZASTAWIE

– Unia Krzywda

2018-10-28

13:00

80

Granica Terespol

– Grom Kąkolewnica

2018-10-28

13:00

81

Tytan Wisznice

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-10-28

13:00

82

Sokół Adamów

– KS Kujawiak Stanin

2018-10-28

13:00

83

Olimpia Okrzeja

– Unia Żabików

2018-10-28

13:00

84

Łazowki KS Łazy

– Lutnia Piszczac

2018-10-28

13:00

Kolejka 13 w dniach 04-11-2018

85

Lutnia Piszczac

– LKS Milanów

2018-11-04

13:00

86

Unia Żabików

– Łazowki KS Łazy

2018-11-04

13:00

87

KS Kujawiak Stanin

– Olimpia Okrzeja

2018-11-04

13:00

88

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Sokół Adamów

2018-11-04

13:00

89

Grom Kąkolewnica

– Tytan Wisznice

2018-11-04

13:00

90

Unia Krzywda

– Granica Terespol

2018-11-04

13:00

91

Bizon Jeleniec

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-11-04

13:00

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.