TERMINARZ KLASA „O” – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA OKRĘGOWA – SEZON 2018/2019
RUNDA WIOSENNA

Kolejka 14 w dniach 07-04-2019

92

LKS Milanów

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-04-07

16:00

93

Bizon Jeleniec

– Granica Terespol

2019-04-07

16:00

94

Unia Krzywda

– Tytan Wisznice

2019-04-07

16:00

95

Grom Kąkolewnica

– Sokół Adamów

2019-04-07

16:00

96

Olimpia Okrzeja

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-04-07

16:00

97

KS Kujawiak Stanin

– Łazowki KS Łazy

2019-04-07

16:00

98

Unia Żabików

– Lutnia Piszczac

2019-04-07

16:00

Kolejka 15 w dniach 14-04-2019

99

Unia Żabików

– LKS Milanów

2019-04-14

16:00

100

Lutnia Piszczac

– KS Kujawiak Stanin

2019-04-14

16:00

101

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Łazowki KS Łazy

2019-04-14

16:00

102

Olimpia Okrzeja

– Grom Kąkolewnica

2019-04-14

16:00

103

Sokół Adamów

– Unia Krzywda

2019-04-14

16:00

104

Tytan Wisznice

– Bizon Jeleniec

2019-04-14

16:00

105

Granica Terespol

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-04-14

16:00

Kolejka 16 w dniach 28-04-2019

106

LKS Milanów

– Granica Terespol

2019-04-28

16:00

107

BAD BOYS ZASTAWIE

– Tytan Wisznice

2019-04-28

16:00

108

Bizon Jeleniec

– Sokół Adamów

2019-04-28

16:00

109

Unia Krzywda

– Olimpia Okrzeja

2019-04-28

16:00

110

Grom Kąkolewnica

– Łazowki KS Łazy

2019-04-28

16:00

111

Lutnia Piszczac

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-04-28

16:00

112

Unia Żabików

– KS Kujawiak Stanin

2019-04-28

16:00

Kolejka 17 w dniach 01-05-2019

113

KS Kujawiak Stanin

– LKS Milanów

2019-05-01

16:00

114

Unia Żabików

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-05-01

16:00

115

Lutnia Piszczac

– Grom Kąkolewnica

2019-05-01

16:00

116

Łazowki KS Łazy

– Unia Krzywda

2019-05-01

16:00

117

Olimpia Okrzeja

– Bizon Jeleniec

2019-05-01

16:00

118

Sokół Adamów

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-05-01

16:00

119

Tytan Wisznice

– Granica Terespol

2019-05-01

16:00

Kolejka 18 w dniach 05-05-2019

120

LKS Milanów

– Tytan Wisznice

2019-05-05

16:00

121

Granica Terespol

– Sokół Adamów

2019-05-05

16:00

122

BAD BOYS ZASTAWIE

– Olimpia Okrzeja

2019-05-05

16:00

123

Bizon Jeleniec

– Łazowki KS Łazy

2019-05-05

16:00

124

Unia Krzywda

– Lutnia Piszczac

2019-05-05

16:00

125

Unia Żabików

– Grom Kąkolewnica

2019-05-05

16:00

126

Huragan Międzyrzec Podlaski

– KS Kujawiak Stanin

2019-05-05

16:00

Kolejka 19 w dniach 12-05-2019

127

Huragan Międzyrzec Podlaski

– LKS Milanów

2019-05-12

16:00

128

Grom Kąkolewnica

– KS Kujawiak Stanin

2019-05-12

16:00

129

Unia Żabików

– Unia Krzywda

2019-05-12

16:00

130

Lutnia Piszczac

– Bizon Jeleniec

2019-05-12

16:00

131

Łazowki KS Łazy

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-05-12

16:00

132

Olimpia Okrzeja

– Granica Terespol

2019-05-12

16:00

133

Sokół Adamów

– Tytan Wisznice

2019-05-12

16:00

Kolejka 20 w dniach 19-05-2019

134

LKS Milanów

– Sokół Adamów

2019-05-19

16:00

135

Tytan Wisznice

– Olimpia Okrzeja

2019-05-19

16:00

136

Granica Terespol

– Łazowki KS Łazy

2019-05-19

16:00

137

BAD BOYS ZASTAWIE

– Lutnia Piszczac

2019-05-19

16:00

138

Bizon Jeleniec

– Unia Żabików

2019-05-19

16:00

139

Unia Krzywda

– KS Kujawiak Stanin

2019-05-19

16:00

140

Grom Kąkolewnica

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-05-19

16:00

Kolejka 21 w dniach 26-05-2019

141

Grom Kąkolewnica

– LKS Milanów

2019-05-26

16:00

142

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Unia Krzywda

2019-05-26

16:00

143

KS Kujawiak Stanin

– Bizon Jeleniec

2019-05-26

16:00

144

Unia Żabików

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-05-26

16:00

145

Lutnia Piszczac

– Granica Terespol

2019-05-26

16:00

146

Łazowki KS Łazy

– Tytan Wisznice

2019-05-26

16:00

147

Olimpia Okrzeja

– Sokół Adamów

2019-05-26

16:00

Kolejka 22 w dniach 02-06-2019

148

LKS Milanów

– Olimpia Okrzeja

2019-06-02

16:00

149

Sokół Adamów

– Łazowki KS Łazy

2019-06-02

16:00

150

Tytan Wisznice

– Lutnia Piszczac

2019-06-02

16:00

151

Granica Terespol

– Unia Żabików

2019-06-02

16:00

152

BAD BOYS ZASTAWIE

– KS Kujawiak Stanin

2019-06-02

16:00

153

Bizon Jeleniec

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-06-02

16:00

154

Unia Krzywda

– Grom Kąkolewnica

2019-06-02

16:00

Kolejka 23 w dniach 09-06-2019

155

Unia Krzywda

– LKS Milanów

2019-06-09

16:00

156

Grom Kąkolewnica

– Bizon Jeleniec

2019-06-09

16:00

157

Huragan Międzyrzec Podlaski

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-06-09

16:00

158

KS Kujawiak Stanin

– Granica Terespol

2019-06-09

16:00

159

Unia Żabików

– Tytan Wisznice

2019-06-09

16:00

160

Lutnia Piszczac

– Sokół Adamów

2019-06-09

16:00

161

Łazowki KS Łazy

– Olimpia Okrzeja

2019-06-09

16:00

Kolejka 24 w dniach 16-06-2019

162

LKS Milanów

– Łazowki KS Łazy

2019-06-16

16:00

163

Olimpia Okrzeja

– Lutnia Piszczac

2019-06-16

16:00

164

Sokół Adamów

– Unia Żabików

2019-06-16

16:00

165

Tytan Wisznice

– KS Kujawiak Stanin

2019-06-16

16:00

166

Granica Terespol

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-06-16

16:00

167

BAD BOYS ZASTAWIE

– Grom Kąkolewnica

2019-06-16

16:00

168

Bizon Jeleniec

– Unia Krzywda

2019-06-16

16:00

Kolejka 25 w dniach 20-06-2019

169

Bizon Jeleniec

– LKS Milanów

2019-06-20

16:00

170

Unia Krzywda

– BAD BOYS ZASTAWIE

2019-06-20

16:00

171

Grom Kąkolewnica

– Granica Terespol

2019-06-20

16:00

172

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Tytan Wisznice

2019-06-20

16:00

173

KS Kujawiak Stanin

– Sokół Adamów

2019-06-20

16:00

174

Unia Żabików

– Olimpia Okrzeja

2019-06-20

16:00

175

Lutnia Piszczac

– Łazowki KS Łazy

2019-06-20

16:00

Kolejka 26 w dniach 23-06-2019

176

LKS Milanów

– Lutnia Piszczac

2019-06-23

16:00

177

Łazowki KS Łazy

– Unia Żabików

2019-06-23

16:00

178

Olimpia Okrzeja

– KS Kujawiak Stanin

2019-06-23

16:00

179

Sokół Adamów

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-06-23

16:00

180

Tytan Wisznice

– Grom Kąkolewnica

2019-06-23

16:00

181

Granica Terespol

– Unia Krzywda

2019-06-23

16:00

182

BAD BOYS ZASTAWIE

– Bizon Jeleniec

2019-06-23

16:00

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.