TERMINARZ KLASY „A” grupa II

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 2 – SEZON 2018/2019
RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 26-08-2018

1

WKS Wólka Świątkowa

– Wenus Oszczepalin

2018-08-26

16:00

2

Absolwent Domaszewnica

– Bór Dąbie

2018-08-26

16:00

3

Start Gózd

– Dębowica

2018-08-26

16:00

4

Sokół Krynka Łukowska

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-08-26

16:00

5

Polesie Serokomla

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-08-26

16:00

6

Orlęta Gołaszyn

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-08-26

16:00

Kolejka 2 w dniach 02-09-2018

7

Wenus Oszczepalin

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-09-02

16:00

8

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Orlęta Gołaszyn

2018-09-02

16:00

9

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Polesie Serokomla

2018-09-02

16:00

10

Dębowica

– Sokół Krynka Łukowska

2018-09-02

16:00

11

Bór Dąbie

– Start Gózd

2018-09-02

16:00

12

WKS Wólka Świątkowa

– Absolwent Domaszewnica

2018-09-02

16:00

Kolejka 3 w dniach 09-09-2018

13

Absolwent Domaszewnica

– Wenus Oszczepalin

2018-09-09

16:00

14

Start Gózd

– WKS Wólka Świątkowa

2018-09-09

16:00

15

Sokół Krynka Łukowska

– Bór Dąbie

2018-09-09

16:00

16

Polesie Serokomla

– Dębowica

2018-09-09

16:00

17

Orlęta Gołaszyn

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-09

16:00

18

MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-09-09

16:00

Kolejka 4 w dniach 16-09-2018

19

Wenus Oszczepalin

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-09-16

16:00

20

Dwernicki Stoczek Łukowski

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-09-16

16:00

21

Dębowica

– Orlęta Gołaszyn

2018-09-16

16:00

22

Bór Dąbie

– Polesie Serokomla

2018-09-16

16:00

23

WKS Wólka Świątkowa

– Sokół Krynka Łukowska

2018-09-16

16:00

24

Absolwent Domaszewnica

– Start Gózd

2018-09-16

16:00

Kolejka 5 w dniach 23-09-2018

25

Start Gózd

– Wenus Oszczepalin

2018-09-23

15:00

26

Sokół Krynka Łukowska

– Absolwent Domaszewnica

2018-09-23

15:00

27

Polesie Serokomla

– WKS Wólka Świątkowa

2018-09-23

15:00

28

Orlęta Gołaszyn

– Bór Dąbie

2018-09-23

15:00

29

MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

– Dębowica

2018-09-23

15:00

30

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-23

15:00

Kolejka 6 w dniach 30-09-2018

31

Wenus Oszczepalin

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-30

15:00

32

Dębowica

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-09-30

15:00

33

Bór Dąbie

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-09-30

15:00

34

WKS Wólka Świątkowa

– Orlęta Gołaszyn

2018-09-30

15:00

35

Absolwent Domaszewnica

– Polesie Serokomla

2018-09-30

15:00

36

Start Gózd

– Sokół Krynka Łukowska

2018-09-30

15:00

Kolejka 7 w dniach 07-10-2018

37

Sokół Krynka Łukowska

– Wenus Oszczepalin

2018-10-07

14:00

38

Polesie Serokomla

– Start Gózd

2018-10-07

14:00

39

Orlęta Gołaszyn

– Absolwent Domaszewnica

2018-10-07

14:00

40

MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

– WKS Wólka Świątkowa

2018-10-07

14:00

41

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Bór Dąbie

2018-10-07

14:00

42

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Dębowica

2018-10-07

14:00

Kolejka 8 w dniach 14-10-2018

43

Wenus Oszczepalin

– Dębowica

2018-10-14

14:00

44

Bór Dąbie

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-14

14:00

45

WKS Wólka Świątkowa

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-10-14

14:00

46

Absolwent Domaszewnica

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-10-14

14:00

47

Start Gózd

– Orlęta Gołaszyn

2018-10-14

14:00

48

Sokół Krynka Łukowska

– Polesie Serokomla

2018-10-14

14:00

Kolejka 9 w dniach 21-10-2018

49

Polesie Serokomla

– Wenus Oszczepalin

2018-10-21

13:00

50

Orlęta Gołaszyn

– Sokół Krynka Łukowska

2018-10-21

13:00

51

MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

– Start Gózd

2018-10-21

13:00

52

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Absolwent Domaszewnica

2018-10-21

13:00

53

Dwernicki Stoczek Łukowski

– WKS Wólka Świątkowa

2018-10-21

13:00

54

Dębowica

– Bór Dąbie

2018-10-21

13:00

Kolejka 10 w dniach 28-10-2018

55

Wenus Oszczepalin

– Bór Dąbie

2018-10-28

13:00

56

WKS Wólka Świątkowa

– Dębowica

2018-10-28

13:00

57

Absolwent Domaszewnica

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-28

13:00

58

Start Gózd

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2018-10-28

13:00

59

Sokół Krynka Łukowska

– MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

2018-10-28

13:00

60

Polesie Serokomla

– Orlęta Gołaszyn

2018-10-28

13:00

Kolejka 11 w dniach 04-11-2018

61

Orlęta Gołaszyn

– Wenus Oszczepalin

2018-11-04

13:00

62

MŁODZEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

– Polesie Serokomla

2018-11-04

13:00

63

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Sokół Krynka Łukowska

2018-11-04

13:00

64

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Start Gózd

2018-11-04

13:00

65

Dębowica

– Absolwent Domaszewnica

2018-11-04

13:00

66

Bór Dąbie

– WKS Wólka Świątkowa

2018-11-04

13:00

 Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.