TERMINARZ KLASY „A” grupa I – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 1 SEZON 2018/2019
RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 26-08-2018

1

Red Sielczyk

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-08-26

16:00

 2:0

2

KRZNA RZECZYCA

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-08-26

16:00

 3:3

3

Dobryń Duży

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-08-26

16:00

 1:1

4

Victoria Parczew

– Janowia Janów Podlaski

2018-08-26

16:00

 2:0

5

Orzeł Czemierniki

– SRG SŁAWATYCZE

2018-08-26

16:00

 2:1

6

Niwa Łomazy

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-08-26

16:00

 3:1

Kolejka 2 w dniach 02-09-2018

7

Agrosport Leśna Podlaska

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-09-02

16:00

 1:3

8

SRG SŁAWATYCZE

– Niwa Łomazy

2018-09-02

16:00

 1:7

9

Janowia Janów Podlaski

– Orzeł Czemierniki

2018-09-02

16:00

 2:2

10

Dobryń Duży

– Victoria Parczew

2018-09-02

16:00

 3:0

11

SPLGMP ROGOŹNICA

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-09-02

16:00

 3:1

12

Red Sielczyk

– KRZNA RZECZYCA

2018-09-02

16:00

 3:1

Kolejka 3 w dniach 09-09-2018

13

KRZNA RZECZYCA

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-09-09

16:00

 1:0

14

Red Sielczyk

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-09-09

16:00

 2:2

15

Victoria Parczew

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-09-09

16:00

 0:0

16

Orzeł Czemierniki

– Dobryń Duży

2018-09-09

16:00

 1:0

17

Niwa Łomazy

– Janowia Janów Podlaski

2018-09-09

16:00

 3:0

18

KS TWIERDZA KOBYLANY

– SRG SŁAWATYCZE

2018-09-09

16:00

 1:0

Kolejka 4 w dniach 16-09-2018

19

Agrosport Leśna Podlaska

– SRG SŁAWATYCZE

2018-09-16

16:00

 5:1

20

Janowia Janów Podlaski

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-09-16

12:00

 1:0

21

Dobryń Duży

– Niwa Łomazy

2018-09-16

16:00

 3:0

22

Dąb Dębowa Kłoda

– Orzeł Czemierniki

2018-09-16

16:00

 1:8

23

Red Sielczyk

– Victoria Parczew

2018-09-16

16:00

 2:0

24

KRZNA RZECZYCA

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-09-16

16:00

 1:0

Kolejka 5 w dniach 23-09-2018

25

SPLGMP ROGOŹNICA

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-09-23

15:00

 4:0

26

Victoria Parczew

– KRZNA RZECZYCA

2018-09-23

16:00

 6:1

27

Orzeł Czemierniki

– Red Sielczyk

2018-09-23

15:00

 1:2

28

Niwa Łomazy

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-09-23

15:00

 3:0

29

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Dobryń Duży

2018-09-23

15:00

 0:4

30

SRG SŁAWATYCZE

– Janowia Janów Podlaski

2018-09-23

15:00

 2:2

Kolejka 6 w dniach 30-09-2018

31

Agrosport Leśna Podlaska

– Janowia Janów Podlaski

2018-09-30

15:00

 2:2

32

Dobryń Duży

– SRG SŁAWATYCZE

2018-09-30

15:00

 4:1

33

Dąb Dębowa Kłoda

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-09-30

15:00

 2:1

34

Red Sielczyk

– Niwa Łomazy

2018-09-30

15:00

 4:4

35

KRZNA RZECZYCA

– Orzeł Czemierniki

2018-09-30

15:00

 1:4

36

Victoria Parczew

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-09-30

15:00

 5:1

Kolejka 7 w dniach 07-10-2018

37

Victoria Parczew

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-10-07

14:00

 6:0

38

SPLGMP ROGOŹNICA

– Orzeł Czemierniki

2018-10-07

14:00

 0:1

39

Niwa Łomazy

– KRZNA RZECZYCA

2018-10-07

14:00

 2:2

40

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Red Sielczyk

2018-10-07

14:00

 2:3

41

SRG SŁAWATYCZE

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-10-07

14:00

 4:4

42

Janowia Janów Podlaski

– Dobryń Duży

2018-10-07

14:00

 3:3

Kolejka 8 w dniach 14-10-2018

43

Agrosport Leśna Podlaska

– Dobryń Duży

2018-10-14

14:00

 0:1

44

Dąb Dębowa Kłoda

– Janowia Janów Podlaski

2018-10-14

14:00

 1:3

45

Red Sielczyk

– SRG SŁAWATYCZE

2018-10-14

14:00

 1:5

46

KRZNA RZECZYCA

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-10-14

14:00

 2:2

47

Niwa Łomazy

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-10-14

14:00

 0:1

48

Victoria Parczew

– Orzeł Czemierniki

2018-10-14

14:00

 4:2

Kolejka 9 w dniach 21-10-2018

49

Orzeł Czemierniki

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-10-21

13:00

 6:0

50

Niwa Łomazy

– Victoria Parczew

2018-10-21

13:00

 1:1

51

SPLGMP ROGOŹNICA

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-10-21

13:00

 4:0

52

SRG SŁAWATYCZE

– KRZNA RZECZYCA

2018-10-21

13:00

 0:0

53

Janowia Janów Podlaski

– Red Sielczyk

2018-10-21

13:00

 1:1

54

Dobryń Duży

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-10-21

13:00

 2:1

Kolejka 10 w dniach 28-10-2018

55

Agrosport Leśna Podlaska

– Dąb Dębowa Kłoda

2018-10-28

13:00

 0:2

56

Red Sielczyk

– Dobryń Duży

2018-10-28

13:00

 0:0

57

KRZNA RZECZYCA

– Janowia Janów Podlaski

2018-10-28

13:00

 3:1

58

SRG SŁAWATYCZE

– SPLGMP ROGOŹNICA

2018-10-28

13:00

 2:2

59

Victoria Parczew

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-10-28

13:00

 2:4

60

Orzeł Czemierniki

– Niwa Łomazy

2018-10-28

13:00

 0:2

Kolejka 11 w dniach 04-11-2018

61

Niwa Łomazy

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-11-04

13:00

 5:0

62

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Orzeł Czemierniki

2018-11-04

13:00

 3:5

63

SRG SŁAWATYCZE

– Victoria Parczew

2018-11-04

13:00

 1:3

64

SPLGMP ROGOŹNICA

– Janowia Janów Podlaski

2018-11-04

13:00

 4:1

65

Dobryń Duży

– KRZNA RZECZYCA

2018-11-04

11:00

 2:0

66

Dąb Dębowa Kłoda

– Red Sielczyk

2018-11-04

13:00

 2:1

Klub Twierdza Kobylany rozgrywa swoje mecze w Dobryniu

Red Sielczyk rozgrywa swoje mecze w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.