TERMINARZ KLASY „A” grupa I – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 1 SEZON 2018/2019
RUNDA WIOSENNA

Kolejka 12 w dniach 07-04-2019

67

Agrosport Leśna Podlaska

– Red Sielczyk

2019-04-07

 2:3

68

Dąb Dębowa Kłoda

– KRZNA RZECZYCA

2019-04-07

 3:0 walkower – grał nieuprawniony zawodnik

69

SPLGMP ROGOŹNICA

– Dobryń Duży

2019-04-07

 2:2

70

Janowia Janów Podlaski

– Victoria Parczew

2019-04-07

 2:2

71

SRG SŁAWATYCZE

– Orzeł Czemierniki

2019-04-07

 1:7

72

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Niwa Łomazy

2019-04-07

 1:3

Kolejka 13 w dniach 14-04-2019

73

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-04-14

16:00

 1:0

74

Niwa Łomazy

– SRG SŁAWATYCZE

2019-04-14

16:00

 5:3

75

Orzeł Czemierniki

– Janowia Janów Podlaski

2019-04-14

16:00

 3:0 w.o.

76

Victoria Parczew

– Dobryń Duży

2019-04-14

16:00

 2:0

77

Dąb Dębowa Kłoda

– SPLGMP ROGOŹNICA

2019-04-14

16:00

 0:2

78

KRZNA RZECZYCA

– Red Sielczyk

2019-04-14

12:00

 1:3

Kolejka 14 w dniach 28-04-2019

79

Agrosport Leśna Podlaska

– KRZNA RZECZYCA

2019-04-28

16:00

 3:1

80

SPLGMP ROGOŹNICA

– Red Sielczyk

2019-04-28

16:00

 4:1

81

Dąb Dębowa Kłoda

– Victoria Parczew

2019-04-28

16:00

 0:2

82

Dobryń Duży

– Orzeł Czemierniki

2019-04-28

16:00

 1:1

83

Janowia Janów Podlaski

– Niwa Łomazy

2019-04-28

16:00

 2:3

84

SRG SŁAWATYCZE

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-04-28

16:00

 3:0

Kolejka 15 w dniach 05-05-2019

85

SRG SŁAWATYCZE

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-05-05

16:00

 4:1

86

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Janowia Janów Podlaski

2019-05-05

16:00

 3:3

87

Niwa Łomazy

– Dobryń Duży

2019-05-05

16:00

 0:3

88

Orzeł Czemierniki

– Dąb Dębowa Kłoda

2019-05-05

16:00

 3:0

89

Victoria Parczew

– Red Sielczyk

2019-05-05

16:00

 3:0

90

SPLGMP ROGOŹNICA

– KRZNA RZECZYCA

2019-05-05

13:00

 3:1

Kolejka 16 w dniach 12-05-2019

91

Agrosport Leśna Podlaska

– SPLGMP ROGOŹNICA

2019-05-12

16:00

 3:5

92

KRZNA RZECZYCA

– Victoria Parczew

2019-05-12

13:00

 2:3

93

Red Sielczyk

– Orzeł Czemierniki

2019-05-12

16:00

 1:1

94

Dąb Dębowa Kłoda

– Niwa Łomazy

2019-05-12

17:00

 1:5

95

Dobryń Duży

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-05-12

16:00

 7:1

96

Janowia Janów Podlaski

– SRG SŁAWATYCZE

2019-05-12

16:00

 1:5

Kolejka 17 w dniach 19-05-2019

97

Janowia Janów Podlaski

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-05-19

16:00

 4:2

98

SRG SŁAWATYCZE

– Dobryń Duży

2019-05-19

16:00

 1:6

99

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Dąb Dębowa Kłoda

2019-05-19

16:00

 1:0

100

Niwa Łomazy

– Red Sielczyk

2019-05-19

16:00

 2:5

101

Orzeł Czemierniki

– KRZNA RZECZYCA

2019-05-19

13:00

 6:2

102

SPLGMP ROGOŹNICA

– Victoria Parczew

2019-05-19

16:00

 2:2

Kolejka 18 w dniach 26-05-2019

103

Agrosport Leśna Podlaska

– Victoria Parczew

2019-05-26

16:00

 2:3

104

Orzeł Czemierniki

– SPLGMP ROGOŹNICA

2019-05-26

16:00

 2:1

105

KRZNA RZECZYCA

– Niwa Łomazy

2019-05-26

13:00

 0:0

106

Red Sielczyk

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-05-26

16:00

 5:0

107

Dąb Dębowa Kłoda

– SRG SŁAWATYCZE

2019-05-26

16:00

 1:1

108

Dobryń Duży

– Janowia Janów Podlaski

2019-05-26

16:00

 1:1

Kolejka 19 w dniach 02-06-2019

109

Dobryń Duży

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-06-02

16:00

 5:0

110

Janowia Janów Podlaski

– Dąb Dębowa Kłoda

2019-06-02

16:00

 9:1

111

SRG SŁAWATYCZE

– Red Sielczyk

2019-06-02

16:00

 4:1

112

KS TWIERDZA KOBYLANY

– KRZNA RZECZYCA

2019-06-02

16:00

 1:1

113

SPLGMP ROGOŹNICA

– Niwa Łomazy

2019-06-02

16:00

 3:1

114

Orzeł Czemierniki

– Victoria Parczew

2019-06-02

16:00

 0:0

Kolejka 20 w dniach 09-06-2019

115

Agrosport Leśna Podlaska

– Orzeł Czemierniki

2019-06-09

16:00

 0:5

116

Victoria Parczew

– Niwa Łomazy

2019-06-09

16:00

 7:0

117

KS TWIERDZA KOBYLANY

– SPLGMP ROGOŹNICA

2019-06-09

16:00

 3:2

118

KRZNA RZECZYCA

– SRG SŁAWATYCZE

2019-06-09

13:00

 2:1

119

Red Sielczyk

– Janowia Janów Podlaski

2019-06-09

16:00

 1:2

120

Dąb Dębowa Kłoda

– Dobryń Duży

2019-06-09

18:00

 1:1

Kolejka 21 w dniach 16-06-2019

121

Dąb Dębowa Kłoda

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-06-16

16:00

 8:0

122

Dobryń Duży

– Red Sielczyk

2019-06-16

16:00

 6:1

123

Janowia Janów Podlaski

– KRZNA RZECZYCA

2019-06-16

16:00

 1:5

124

SPLGMP ROGOŹNICA

– SRG SŁAWATYCZE

2019-06-16

16:00

 2:3

125

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Victoria Parczew

2019-06-16

16:00

 0:3 walkower  Wystąpił zawodnik po 4 żółtej kartce

126

Niwa Łomazy

– Orzeł Czemierniki

2019-06-16

16:00

 3:5

Kolejka 22 w dniach 23-06-2019

127

Agrosport Leśna Podlaska

– Niwa Łomazy

2019-06-23

16:00

128

Orzeł Czemierniki

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-06-23

16:00

129

Victoria Parczew

– SRG SŁAWATYCZE

2019-06-23

16:00

130

Janowia Janów Podlaski

– SPLGMP ROGOŹNICA

2019-06-23

16:00

131

KRZNA RZECZYCA

– Dobryń Duży

2019-06-23

16:00

132

Red Sielczyk

– Dąb Dębowa Kłoda

2019-06-23

16:00

Klub SPLGMP Rogoźnica rozgrywa swoje mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3 w Międzyrzecu Podlaskim

Klub Krzna Rzeczyca rozgrywa swoje mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3 w Międzyrzecu Podlaskim

Klub Red Sielczyk rozgrywa swoje mecze w Sielczyku ul. Langiewicza 44 – przy Społecznej Szkole Podstawowej

Klub Orzeł Czemierniki rozgrywa swoje mecze na boisku piłkarskim w Wohyniu (przy Szkole)

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.