TERMINARZ KLASY „A” grupa I

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 1
RUNDA WIOSENNA
 Kolejka 12 w dniach 08.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
1 pauza Victoria Parczew
2 Agrosport Leśna Podl SRG Sławatycze  4:1
3 Dąb Dębowa Kłoda Twierdza Kobylany  1:1
4 GLKS Rokitno Orzeł Czemierniki  1:3
5 Granica Terespol Młodzieżówka Radzyń Podl  5:1
6 Janowia Janów Podl SPLGMP Rogoźnica  1:4
Kolejka 13 w dniach 15.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
7 Janowia Janów Podl Pauza
8 SPLGMP Rogoźnica Granica Terespol  3:1
9 Młodzieżówka Radzyń Podl GLKS Rokitno  4:0
10 Orzeł Czemierniki Dąb Dębowa Kłoda  1:2
11 Twierdza Kobylany Agrosport Leśna Podl  1:0
12 SRG Sławatycze Victoria Parczew  1:2
Kolejka 14 w dniach 22.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
13 Pauza SRG Sławatycze
14 Victoria Parczew Twierdza Kobylany  3:2
15 Agrosport Leśna Podl Orzeł Czemierniki  1:3
16 Dąb Dębowa Kłoda Młodzieżówka Radzyń Podl  2:3
17 GLKS Rokitno SPLGMP Rogoźnica  0:5
18 Granica Terespol Janowia Janów Podl  2:0
Kolejka 15 w dniach 29.04.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
19 Pauza Granica Terespol  –
20 Janowia Janów Podl GLKS Rokitno  4:2
21 SPlGMP Rogoźnica Dąb Dębowa Kłoda  1:0
22 Młodzieżówka Radzyń Podl Agrosport Leśna Podl  2:0
23 Orzeł Czemierniki Victoria Parczew  2:0
24 Twierdza Kobylany SRG Sławatycze  1:2
Kolejka 16 w dniach 03.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
25 Pauza Twierdza Kobylany  –
26 SRG Sławatycze Orzeł Czemierniki  1:1
27 Victoria Parczew Młodzieżówka Radzyń Podl  3:2
28 Agrosport Leśna Podl SPLGMP Rogoźnica  1:4
29 Dąb Dębowa Kłoda Janowia Janów Podl  2:2
30 GLKS Rokitno Granica Terespol  0:8
Kolejka 17 w dniach 06.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
31 Pauza GLKS Rokitno  –
32 Granica Terespol Dąb Dębowa Kłoda  4:2
33 Janowia Janów Podl Agrosport Leśna Podl  2:4
34 SPLGMP Rogoźnica Victoria Parczew  4:4
35 Młodzieżówka Radzyń Podl SRG Sławatycze  1:1
36 Orzeł Czemierniki Twierdza Kobylany  3:1
Kolejka 18 w dniach 13.05.2018 godz. 1600
37 Pauza Orzeł Czemierniki
38 Twierdza Kobylany Młodzieżówka Radzyń Podl  2:3
39 SRG Sławatycze SPLGMP Rogoźnica  3:0 w.o.
40 Victoria Parczew Janowia Janów Podlaski  2:0
41 Agrosport Leśna Podl Granica Terespol  1:3
42 Dąb Dębowa Kłoda GLKS Rokitno  7:2
Kolejka 19 w dniach 20.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
43 Pauza Dąb Dębowa Kłoda  ——–
44 GLKS Rokitno Agrosport Leśna Podl  1:1
45 Granica Terespol Victoria Parczew  2:1
46 Janowia Janów Podl SRG Sławatycze  7:1
47 SPLGMP Rogoźnica Twierdza Kobylany  0:1
48 Młodzieżówka Radzyń Podl Orzeł Czemierniki  0:2
Kolejka 20 w dniach 27.05.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
49 Pauza Młodzieżówka Radzyń Podl  ———-
50 Orzeł Czemierniki SPLGMP Rogoźnica  2:1
51 Twierdza Kobylany Janowia Janów Podl  3:0 w.o.
52 SRG Sławatycze Granica Terespol  2:3
53 Victoria Parczew GLKS Rokitno  4:1
54 Agrosport Leśna Podl Dąb Dębowa Kłoda  3:3
Kolejka 21 w dniach 03.06.2018 godz. 1600
Gospodarze Goście Wynik
55 Pauza Agrosport Leśna Podl  ———-
56 Dąb Dębowa Kłoda Victoria Parczew  6:3
57 GLKS Rokitno SRG Sławatycze  0:1
58 Granica Terespol Twierdza Kobylany  5:2
59 Janowia Janów Podl Orzeł Czemierniki  1:4
60 SPLGMP Rogoźnica Młodzieżówka Radzyń Podl  3:2
Kolejka 22 w dniach 10.06.2018 godz. 1600
Gospodarze
Goście
Wynik
61
Pauza SPLGMP Rogoźnica  ———-
62
Młodzieżówka Radzyń Podl Janowia Janów Podl  3:0
63
Orzeł Czemierniki Granica Terespol  3:3
64
Twierdza Kobylany GLKS Rokitno  1:2
65
SRG Sławatycze Dąb Dębowa Kłoda  3:1
66
Victoria Parczew Agrosport Leśna Podl 3:2

Klub Twierdza Kobylany rozgrywa swoje mecze w Dobryniu

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.