TERMINARZ KLASA B GRUPA II – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA B GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2018/2019

 

Kolejka 8 w dniach 05-05-2019

29

Unia II Żabików

– Armaty Stoczek Łukowski

2019-05-05

13:00

30

KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

– Orkan Wojcieszków

2019-05-05

13:00

31

Unia II Krzywda

– Turze Rogi

2019-05-05

13:00

32

Orzeł Zalesie

– PERŁA DWORNIA

2019-05-05

13:00

Kolejka 9 w dniach 12-05-2019

33

Orzeł Zalesie

– Unia II Żabików

2019-05-12

13:00

34

PERŁA DWORNIA

– Unia II Krzywda

2019-05-12

13:00

35

Turze Rogi

– KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

2019-05-12

13:00

36

Orkan Wojcieszków

– Armaty Stoczek Łukowski

2019-05-12

13:00

Kolejka 10 w dniach 19-05-2019

37

Unia II Żabików

– Orkan Wojcieszków

2019-05-19

13:00

38

Armaty Stoczek Łukowski

– Turze Rogi

2019-05-19

13:00

39

KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

– PERŁA DWORNIA

2019-05-19

13:00

40

Unia II Krzywda

– Orzeł Zalesie

2019-05-19

13:00

Kolejka 11 w dniach 26-05-2019

41

Unia II Krzywda

– Unia II Żabików

2019-05-26

13:00

42

Orzeł Zalesie

– KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

2019-05-26

13:00

43

PERŁA DWORNIA

– Armaty Stoczek Łukowski

2019-05-26

13:00

44

Turze Rogi

– Orkan Wojcieszków

2019-05-26

13:00

Kolejka 12 w dniach 02-06-2019

45

Unia II Żabików

– Turze Rogi

2019-04-28

13:00

46

Orkan Wojcieszków

– PERŁA DWORNIA

2019-06-02

13:00

47

Armaty Stoczek Łukowski

– Orzeł Zalesie

2019-06-02

13:00

48

KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

– Unia II Krzywda

2019-06-02

13:00

Kolejka 13 w dniach 09-06-2019

49

KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

– Unia II Żabików

2019-06-09

13:00

50

Unia II Krzywda

– Armaty Stoczek Łukowski

2019-06-09

13:00

51

Orzeł Zalesie

– Orkan Wojcieszków

2019-06-09

13:00

52

PERŁA DWORNIA

– Turze Rogi

2019-06-09

13:00

Kolejka 14 w dniach 16-06-2019

53

Unia II Żabików

– PERŁA DWORNIA

2019-06-16

13:00

54

Turze Rogi

– Orzeł Zalesie

2019-06-16

13:00

55

Orkan Wojcieszków

– Unia II Krzywda

2019-06-16

13:00

56

Armaty Stoczek Łukowski

– KS Wóldom-Jetro Wólka Domaszew

2019-06-16

13:00

 Armaty Stoczek Łukowski swoje mecze grają w Róży Starej

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.