TERMINARZ KLASY „B” 2

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: KLASA B GRUPA 2

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2017/2018

 

Kolejka 8 w dniach 29.04.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
1
Absolwent Domaszewnica Unia II Żabików  3:0 w.o.zawodnik z 4 żółtą kartką
2
WKS Wólka Świątkowa Unia II Krzywda  1:0
3
Wóldom Wólka Domaszewska Tur Turze Rogi  0:3 w.o. nieuprawniony zawodnik
4
Orzeł Zalesie Perła Dwornia  1:6

Kolejka 9 w dniach 06.05.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
5
Orzeł Zalesie Absolwent Domaszewnica  0:8
6
Perła Dwornia Wóldom Wólka Domaszewska  2:0
7
Tur Turze Rogi WKS Wólka Świątkowa  4:2
8
Unia II Krzywda Unia II Żabików  3:0 w.o. zawodnik z 4 żółtą kartką

Kolejka 10 w dniach 13.05.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
9
Absolwent Domaszewnica Unia II Krzywda  9:1
10
Unia II Żabików Tur Turze Rogi w Turzych Rogach  4:6
11
WKS Wólka Świątkowa Perła Dwornia  2:0
12
Wóldom Wólka Domaszewska Orzeł Zalesie  3:0

Kolejka 11 w dniach 20.05.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
13
Wóldom Wólka Domaszewska Absolwent Domaszewnica  8:3
14
Orzeł Zalesie WKS Wólka Świątkowa  0:3 w.o.
15
Perła Dwornia Unia II Żabików  3:1
16
Tur Turze Rogi Unia II Krzywda  2:1

 Kolejka 12 w dniach 27.05.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
17
Absolwent Domaszewnica Tur Turze Rogi  4:1
18
Unia II Krzywda Perła Dwornia  3:4
19
Unia II Żabików Orzeł Zalesie w Zalesiu  5:2
20
WKS Wólka Świątkowa Wóldom Wólka Domaszewska  0:0

Kolejka 13 w dniach 03.06.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
21
WKS Wólka Świątkowa Absolwent Domaszewnica  1:1
22
Wóldom Wólka Domaszewska Unia II Żabików  1:2
23
Orzeł Zalesie Unia II Krzywda  4:2
24
Perła Dwornia Tur Turze Rogi  3:1

 Kolejka 14 w dniach 10.06.2018 godz. 1300

Gospodarze
Goście
Wyniki
25
Absolwent Domaszewnica Perła Dwornia  6:0
26
Tur Turze Rogi Orzeł Zalesie  5:6
27
Unia II Krzywda Wóldom Wólka Domaszewska  0:3 w.o.
28
Unia II Żabików WKS Wólka Świątkowa w Wólce Świątkowej  3:1

Unia Żabików wszystkie mecze gra na wyjazdach na boiskach gości. Jako gospodarz tych meczów pokrywa koszty delegacji sędziowskich.

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.