TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ JUNIOR STARSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: A1 JUNIOR GRUPA 1

RUNDA JESIENNA SEZON 2018/2019

Kolejka 1 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

1

Unia Krzywda

– Absolwent Domaszewnica

2018-09-08

14:00

 2:1

2

Start Gózd

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-09-08

12:00

 5:1

3

Polesie Serokomla

– Bizon Jeleniec

2018-09-08

12:00

 5:5

4

KS Kujawiak Stanin

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-08

12:00

 1:2

Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

5

Absolwent Domaszewnica

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-15

15:00

 2:0

6

Bizon Jeleniec

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-15

12:00

 1:2

7

BAD BOYS ZASTAWIE

– Polesie Serokomla

2018-09-15

12:00

 2:0

8

Unia Krzywda

– Start Gózd

2018-09-15

12:00

 3:1

Kolejka 3 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

9

Start Gózd

– Absolwent Domaszewnica

2018-09-22

14:00  0:3

10

Polesie Serokomla

– Unia Krzywda

2018-09-22

14:00  3:4

11

KS Kujawiak Stanin

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-09-22

12:00  4:0

12

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Bizon Jeleniec

2018-09-22

14:00  0:5

Kolejka 4 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

13

Absolwent Domaszewnica

– Bizon Jeleniec

2018-09-29

14:00

 1:2

14

BAD BOYS ZASTAWIE

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-29

14:00

 1:3

15

Unia Krzywda

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-29

14:00

 2:1

16

Start Gózd

– Polesie Serokomla

2018-09-29

14:00

 4:0

Kolejka 5 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

17

Polesie Serokomla

– Absolwent Domaszewnica

2018-10-06

14:00

1:2

18

KS Kujawiak Stanin

– Start Gózd

2018-10-06

14:00

 0:3

19

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Unia Krzywda

2018-10-06

14:00

 3:2

20

Bizon Jeleniec

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-10-06

14:00

 9:0

Kolejka 6 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

21

Absolwent Domaszewnica

– BAD BOYS ZASTAWIE

2018-10-13

14:00

 2:1

22

Unia Krzywda

– Bizon Jeleniec

2018-10-13

14:00

 4:0

23

Start Gózd

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-13

14:00

0:3 BRAK DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI

24

Polesie Serokomla

– KS Kujawiak Stanin

2018-10-14

12:00

 5:2

Kolejka 7 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

25

KS Kujawiak Stanin

– Absolwent Domaszewnica

2018-10-20

12:00

 2:4

26

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Polesie Serokomla

2018-10-20

12:00

 3:0 BRAK DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI

27

Bizon Jeleniec

– Start Gózd

2018-10-20

12:00

 3:1

28

BAD BOYS ZASTAWIE

– Unia Krzywda

2018-10-20

12:00

 0:10
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

 Czas gry – 2 x 40 min

Boisko –standardowe
Zmiany – 7
Bramki – standardowe
Piłka nr – 5
Karny – 11 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 11