TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ JUNIOR MŁODSZY – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: JUNIOR MŁODSZY

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2018/2019

8. WENUS OSZCZEPALIN – SOKÓŁ ADAMÓW (mecz zaległy z rundy jesiennej) 14.04.2019r godzina 10:00

Kolejka 8 w dniach 27-04-2019/28-04-2019

29

Agrosport Leśna Podlaska

– Wenus Oszczepalin

2019-04-27

10:00

30

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Sokół Adamów

2019-04-27

10:00

31

Dobryń Duży

– PERŁA SŁAWATYCZE

2019-04-27

10:00

32

Lutnia Piszczac

– Olimpia Okrzeja

2019-04-27

10:00

Kolejka 9 w dniach 04-05-2019/05-05-2019

33

Lutnia Piszczac

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-05-04

10:00

34

Olimpia Okrzeja

– Dobryń Duży

2019-05-04

10:00

35

PERŁA SŁAWATYCZE

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-05-04

10:00

36

Sokół Adamów

– Wenus Oszczepalin

2019-05-04

10:00

Kolejka 10 w dniach 11-05-2019/12-05-2019

37

Agrosport Leśna Podlaska

– Sokół Adamów

2019-05-11

10:00

38

Wenus Oszczepalin

– PERŁA SŁAWATYCZE

2019-05-11

10:00

39

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Olimpia Okrzeja

2019-05-11

10:00

40

Dobryń Duży

– Lutnia Piszczac

2019-05-11

10:00

Kolejka 11 w dniach 18-05-2019/19-05-2019

41

Dobryń Duży

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-05-18

10:00

42

Lutnia Piszczac

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-05-18

10:00

43

Olimpia Okrzeja

– Wenus Oszczepalin

2019-05-18

10:00

44

PERŁA SŁAWATYCZE

– Sokół Adamów

2019-05-18

10:00

Kolejka 12 w dniach 25-05-2019/26-05-2019

45

Agrosport Leśna Podlaska

– PERŁA SŁAWATYCZE

2019-05-25

10:00

46

Sokół Adamów

– Olimpia Okrzeja

2019-05-25

10:00

47

Wenus Oszczepalin

– Lutnia Piszczac

2019-05-25

10:00

48

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Dobryń Duży

2019-05-25

10:00

Kolejka 13 w dniach 01-06-2019/02-06-2019

49

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Agrosport Leśna Podlaska

2019-06-01

10:00

50

Dobryń Duży

– Wenus Oszczepalin

2019-06-01

10:00

51

Lutnia Piszczac

– Sokół Adamów

2019-06-01

10:00

52

Olimpia Okrzeja

– PERŁA SŁAWATYCZE

2019-06-01

10:00

Kolejka 14 w dniach 08-06-2019/09-06-2019

53

Agrosport Leśna Podlaska

– Olimpia Okrzeja

2019-06-08

10:00

54

PERŁA SŁAWATYCZE

– Lutnia Piszczac

2019-06-08

10:00

55

Sokół Adamów

– Dobryń Duży

2019-06-08

10:00

56

Wenus Oszczepalin

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-06-08

10:00

Klub LZS Dobryń swoje mecze rozgrywa na boisku w Zalesiu

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 40
Boisko –standardowe
Zmiany – 7
Bramki – standardowe
Piłka nr – 5
Karny – 11 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 11