TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ JUNIOR MŁODSZY – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: JUNIOR MŁODSZY

RUNDA JESIENNA – SEZON 2018/2019

Kolejka 1 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

1

Wenus Oszczepalin

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-09-08

12:00

 3:1

2

Sokół Adamów

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2018-09-08

12:00

 6:0

3

PERŁA SŁAWATYCZE

– Dobryń Duży

2018-09-08

12:00

 0:8

4

Olimpia Okrzeja

– Lutnia Piszczac

2018-09-08

12:00

 3:3

Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

5

Agrosport Leśna Podlaska

– Lutnia Piszczac

2018-09-15

12:00

 0:2

6

Dobryń Duży

– Olimpia Okrzeja

2018-09-15

12:00

 6:1

7

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– PERŁA SŁAWATYCZE

2018-09-15

13:00

 2:3

8

Wenus Oszczepalin

– Sokół Adamów

2018-10-27

12:00

Kolejka 3 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

9

Sokół Adamów

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-09-22

14:00  4:1

10

PERŁA SŁAWATYCZE

– Wenus Oszczepalin

2018-09-22

14:00  1:4

11

Olimpia Okrzeja

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2018-09-22

14:00  9:0

12

Lutnia Piszczac

– Dobryń Duży

2018-09-22

14:00  0:1

Kolejka 4 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

13

Agrosport Leśna Podlaska

– Dobryń Duży

2018-09-29

12:00

 0:7

14

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Lutnia Piszczac

2018-09-26

17:00

 0:12

15

Wenus Oszczepalin

– Olimpia Okrzeja

2018-09-29

14:00  6:0

16

Sokół Adamów

– PERŁA SŁAWATYCZE

2018-09-29

14:00  7:0

Kolejka 5 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

17

PERŁA SŁAWATYCZE

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-10-06

14:00  3:0 w.o.

18

Olimpia Okrzeja

– Sokół Adamów

2018-10-06

14:00  2;1

19

Lutnia Piszczac

– Wenus Oszczepalin

2018-10-06

14:00  5:2

20

Dobryń Duży

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2018-10-06

14:00  8:0

Kolejka 6 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

21

Agrosport Leśna Podlaska

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2018-10-27

12:00

22

Wenus Oszczepalin

– Dobryń Duży

2018-10-13

14:00  1:1

23

Sokół Adamów

– Lutnia Piszczac

2018-10-13

14:00  1:3

24

PERŁA SŁAWATYCZE

– Olimpia Okrzeja

2018-10-13

14:00  1:3

Kolejka 7 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

25

Olimpia Okrzeja

– Agrosport Leśna Podlaska

2018-10-20

12:00

26

Lutnia Piszczac

– PERŁA SŁAWATYCZE

2018-10-20

13:30

27

Dobryń Duży

– Sokół Adamów

2018-10-20

12:00

28

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Wenus Oszczepalin

2018-10-20

13:00

Klub LZS Dobryń swoje mecze rozgrywa na boisku w Zalesiu
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 40
Boisko –standardowe
Zmiany – 7
Bramki – standardowe
Piłka nr – 5
Karny – 11 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 11