MŁODZIK STARSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

 Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: D1 MŁODZIK STARSZY ROCZNIK 2006 GRUPA I

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2018/2019

Kolejka 10 w dniach 06-04-2019/07-04-2019

46

Lutnia Piszczac

– pauzuje w kolejce

____-__-__




47

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2019-04-06

14:30

 4:0

48

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– LKS Milanów

2019-04-06

13:00

 0:3

49

AZ-BUD KOMARÓWKA

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-04-06

13:00

 0:4

50

Granica Terespol

– Tytan Wisznice

2019-04-06

13:00

 3:0 walkower

Kolejka 11 w dniach 13-04-2019/14-04-2019

51

Granica Terespol

– pauzuje w kolejce

____-__-__




52

Tytan Wisznice

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2019-04-13

13:00

 0:17

53

KS TWIERDZA KOBYLANY

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-04-13

13:00

 5:0

54

LKS Milanów

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-04-13

13:00

 3:2

55

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– Lutnia Piszczac

2019-04-13

13:00

 0:0

Kolejka 12 w dniach 27-04-2019/28-04-2019

56

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– pauzuje w kolejce

____-__-__

57

Lutnia Piszczac

– LKS Milanów

2019-04-27

15:00

58

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-04-27

09:30

59

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Tytan Wisznice

2019-04-27

14:00

60

AZ-BUD KOMARÓWKA

– Granica Terespol

2019-04-27

13:00

Kolejka 13 w dniach 04-05-2019/05-05-2019

61

AZ-BUD KOMARÓWKA

– pauzuje w kolejce

____-__-__

62

Granica Terespol

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-04

13:00

63

Tytan Wisznice

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-05-04

13:00

64

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Lutnia Piszczac

2019-05-04

13:00

65

LKS Milanów

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2019-05-04

13:00

Kolejka 14 w dniach 11-05-2019/12-05-2019

66

LKS Milanów

– pauzuje w kolejce

____-__-__

67

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-05-11

13:00

68

Lutnia Piszczac

– Tytan Wisznice

2019-05-11

13:00

69

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Granica Terespol

2019-05-11

14:30

70

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2019-05-11

13:00

Kolejka 15 w dniach 18-05-2019/19-05-2019

71

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– pauzuje w kolejce

____-__-__

72

AZ-BUD KOMARÓWKA

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-05-18

13:00

73

Granica Terespol

– Lutnia Piszczac

2019-05-18

13:00

74

Tytan Wisznice

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2019-05-18

13:00

75

KS TWIERDZA KOBYLANY

– LKS Milanów

2019-05-18

13:00

Kolejka 16 w dniach 25-05-2019/26-05-2019

76

KS TWIERDZA KOBYLANY

– pauzuje w kolejce

____-__-__

77

LKS Milanów

– Tytan Wisznice

2019-05-25

13:00

78

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– Granica Terespol

2019-05-25

15:00

79

Lutnia Piszczac

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2019-05-25

13:00

80

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-05-25

16:00

Kolejka 17 w dniach 01-06-2019/02-06-2019

81

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– pauzuje w kolejce

____-__-__

82

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Lutnia Piszczac

2019-06-01

10:00

83

AZ-BUD KOMARÓWKA

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2019-06-01

13:00

84

Granica Terespol

– LKS Milanów

2019-06-01

13:00

85

Tytan Wisznice

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2019-06-01

13:00

Kolejka 18 w dniach 08-06-2019/09-06-2019

86

Tytan Wisznice

– pauzuje w kolejce

____-__-__

87

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Granica Terespol

2019-06-08

13:00

88

LKS Milanów

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2019-06-08

13:00

89

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2019-06-08

13:00

90

Lutnia Piszczac

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2019-06-08

13:00

 Klub Twierdza Kobylany rozgrywa swoje mecze w Kobylanach

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 30 min
Boisko – 70- 75 x standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 9
Mogą grać dziewczęta (max 2 na boisku)