MŁODZIK STARSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

 Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: D1 MŁODZIK STARSZY ROCZNIK 2006 GRUPA I

RUNDA JESIENNA SEZONU 2018/2019

Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

1

Lutnia Piszczac

– pauzuje w kolejce

____-__-__

2

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-01

10:00

 1:2

3

LKS Milanów

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-01

10:00

 6:0

4

KS TWIERDZA KOBYLANY

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2018-09-01

10:00

 8:0

5

Tytan Wisznice

– Granica Terespol

2018-09-01

10:00

 0:7

Kolejka 2 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

6

Granica Terespol

– pauzuje w kolejce

____-__-__

7

AZ-BUD KOMARÓWKA

– Tytan Wisznice

2018-09-08

10:00

 2:0

8

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-09-08

10:00

 0:5

9

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– LKS Milanów

2018-09-12

17:30

 0:3 w.o. (nieuprawnieni zawodnicy)

10

Lutnia Piszczac

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2018-09-08

10:00

 0:0

Kolejka 3 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

11

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– pauzuje w kolejce

____-__-__

12

LKS Milanów

– Lutnia Piszczac

2018-09-15

10:00

 10:0

13

KS TWIERDZA KOBYLANY

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

 2:0

14

Tytan Wisznice

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

 0:6

15

Granica Terespol

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2018-09-15

13:30

 7:1

Kolejka 4 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

16

AZ-BUD KOMARÓWKA

– pauzuje w kolejce

____-__-__

17

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Granica Terespol

2018-09-22

10:00

 4:3

18

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Tytan Wisznice

2018-11-03

11:00

 17:1

19

Lutnia Piszczac

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-09-22

10:00

 0:6

20

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– LKS Milanów

2018-09-22

10:00

 0:0

Kolejka 5 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

21

LKS Milanów

– pauzuje w kolejce

____-__-__

22

KS TWIERDZA KOBYLANY

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2018-09-29

10:00

 3:1

23

Tytan Wisznice

– Lutnia Piszczac

2018-09-29

10:00

 3:0 w.o. nieuprawniony zawodnik

24

Granica Terespol

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-29

13:30

 4:5

25

AZ-BUD KOMARÓWKA

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

 0:4

Kolejka 6 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

26

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– pauzuje w kolejce

____-__-__

27

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2018-10-05

16:30

 5:0

28

Lutnia Piszczac

– Granica Terespol

2018-10-06

10:00

 1:2

29

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– Tytan Wisznice

2018-10-06

10:00

 4:0

30

LKS Milanów

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-10-06

10:00

 1:0

Kolejka 7 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

31

KS TWIERDZA KOBYLANY

– pauzuje w kolejce

____-__-__

32

Tytan Wisznice

– LKS Milanów

2018-10-13

10:00

 0:17

33

Granica Terespol

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2018-10-13

15:00

 2:0

34

AZ-BUD KOMARÓWKA

– Lutnia Piszczac

2018-10-13

10:00

 1:5

35

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-13

10:00

 0:7

Kolejka 8 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

36

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– pauzuje w kolejce

____-__-__

37

Lutnia Piszczac

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

 2:1

38

K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

– AZ-BUD KOMARÓWKA

2018-10-19

16:00

 7:0

39

LKS Milanów

– Granica Terespol

2018-10-20

10:00

 3:2

40

KS TWIERDZA KOBYLANY

– Tytan Wisznice

2018-10-20

10:00

 3:0 w.o.

Kolejka 9 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

41

Tytan Wisznice

– pauzuje w kolejce

____-__-__

42

Granica Terespol

– KS TWIERDZA KOBYLANY

2018-10-27

10:00

 2:2

43

AZ-BUD KOMARÓWKA

– LKS Milanów

2018-10-24

16:30

 1:4

44

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– K.S. OLIMPIA JABŁOŃ

2018-10-27

11:30

 0:2

45

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Lutnia Piszczac

2018-10-26

16:00

 10:1

 Klub Twierdza Kobylany rozgrywa swoje mecze w Dobryniu

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 30 min
Boisko – 70- 75 x standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 9
Mogą grać dziewczęta (max 2 na boisku)