TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIK STARSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: D2 MŁODZIK STARSZY ROCZNIK 2006 GRUPA II

RUNDA JESIENNA SEZONU 2018/2019

Kolejka 1 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

1

Sokół Adamów

– DAF ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

2

ŁSR AMPLUS Łuków

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-08

10:00

3

Lesovia Trzebieszów

– Grom Kąkolewnica

2018-09-08

10:00

4

KS Kujawiak Stanin

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-08

10:00

Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

5

DAF ŁUKÓW

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-15

10:00

6

Grom Kąkolewnica

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-15

10:00

7

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Lesovia Trzebieszów

2018-09-15

10:00

8

Sokół Adamów

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-09-15

10:00

Kolejka 3 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

9

ŁSR AMPLUS Łuków

– DAF ŁUKÓW

2018-09-22

10:00

10

Lesovia Trzebieszów

– Sokół Adamów

2018-09-22

10:00

11

KS Kujawiak Stanin

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-09-22

10:00

12

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Grom Kąkolewnica

2018-09-22

10:00

Kolejka 4 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

13

DAF ŁUKÓW

– Grom Kąkolewnica

2018-09-29

10:00

14

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-09-29

10:00

15

Sokół Adamów

– KS Kujawiak Stanin

2018-09-29

10:00

16

ŁSR AMPLUS Łuków

– Lesovia Trzebieszów

2018-09-29

10:00

Kolejka 5 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

17

Lesovia Trzebieszów

– DAF ŁUKÓW

2018-10-06

10:00

18

KS Kujawiak Stanin

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-10-06

10:00

19

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Sokół Adamów

2018-10-06

10:00

20

Grom Kąkolewnica

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-06

10:00

Kolejka 6 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

21

DAF ŁUKÓW

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2018-10-13

10:00

22

Sokół Adamów

– Grom Kąkolewnica

2018-10-13

10:00

23

ŁSR AMPLUS Łuków

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2018-10-13

13:00

24

Lesovia Trzebieszów

– KS Kujawiak Stanin

2018-10-13

10:00

Kolejka 7 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

25

KS Kujawiak Stanin

– DAF ŁUKÓW

2018-10-20

10:00

26

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Lesovia Trzebieszów

2018-10-20

10:00

27

Grom Kąkolewnica

– ŁSR AMPLUS Łuków

2018-10-20

10:00

28

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Sokół Adamów

2018-10-20

10:00

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 30 min

Boisko – 70- 75 x standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 9 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 9
Mogą grać dziewczęta (max 2 na boisku).