ŻAK STARSZY GRUPA III – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: F1 ŻAK STARSZY GRUPA III

RUNDA WIOSENNA sezonu 2018/2019

1. AP TOP-54 III BIAŁA PODLASKA

2. AP TOP-54 IV BIAŁA PODLASKA

3. HURAGAN I MIĘDZYRZEC PODLASKI

4. HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI

5. KRZNA I RZECZYCA

6. KRZNA II RZECZYCA

7. ORLĘTA III RADZYŃ PODLASKI

8. ORLĘTA IV RADZYŃ PODLASKI

9. UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

10. UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

ZALEGŁA KOLEJKA 12.04.2019r GODZINA 17:00 RADZYŃ PODLASKI

85

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

2019-04-12

3:2

86

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

2019-04-12

0:4

87

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2019-04-12 0:1

88

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

2019-04-12 4:3

89

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

2019-04-12 2:2

90

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

2019-04-12 3:2

IX KOLEJKA 27.04.2019r BIAŁA PODLASKA

181

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower  Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

182

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

2:4

183

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

3:1

184

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

walkower obustronny

185

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

186

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

2:4

IX KOLEJKA 27.04.2019r RADZYŃ PODLASKI

187

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– KRZNA II RZECZYCA

3:1

188

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– KRZNA I RZECZYCA

2:2

189

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

3:1

190

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

1:0

191

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– KRZNA II RZECZYCA

3:2

192

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– KRZNA I RZECZYCA

4:0

X KOLEJKA 04.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

193

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

6:0 Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

194

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

0:3 walkower

195

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

196

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

2:1

197

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

198

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

3:4

X KOLEJKA 21.05.2019r godzina 17:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI

199

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

 0:5

200

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

 4:1

201

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 2:0

202

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

 2:2

203

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

 1:2

204

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

 3:2

XI KOLEJKA 11.05.2019r RADZYŃ PODLASKI

205

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:0

206

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

5:0

207

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

1:2

208

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:0

209

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:3

210

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

8:0

XI KOLEJKA 11.05.2019r RZECZYCA

211

KRZNA I RZECZYCA

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower  Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

212

KRZNA II RZECZYCA

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

1:11

213

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

1:0

214

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

215

KRZNA II RZECZYCA

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

216

KRZNA I RZECZYCA

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

0:8

XII KOLEJKA 18.05.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

217

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

9:0

218

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

1:1

219

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

3:5

220

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

5:0

221

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA II RZECZYCA

5:0

222

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– KRZNA I RZECZYCA

2:1

XII KOLEJKA 18.05.2019r BIAŁA PODLASKA

223

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

3:0

224

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

0:4

225

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

5:5

226

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

2:2

227

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

6:2

228

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

1:6

XIII KOLEJKA 25.05.2019r RZECZYCA

229

KRZNA I RZECZYCA

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

3:0

230

KRZNA II RZECZYCA

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

3:0

231

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2:2

232

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

walkower obustronny

233

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– KRZNA II RZECZYCA

0:3

234

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– KRZNA I RZECZYCA

0:3

XIII KOLEJKA 26.05.2019r godzina 10:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI – Stadion Miejski ul. Pszenna 3

235

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 3:2  Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

236

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:3 walkower

237

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

 3:0 walkower

238

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:0

239

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:3 walkower

240

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

 7:0

XIV KOLEJKA 01.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

241

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

3:4

242

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

0:3 walkower

243

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

244

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

7:1

245

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

0:3 walkower

246

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2:3

XIV KOLEJKA 01.06.2019r RZECZYCA

247

KRZNA I RZECZYCA

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

 walkower obustronny

248

KRZNA II RZECZYCA

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

0:6

249

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2:2

250

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

3:1

251

KRZNA II RZECZYCA

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

0:4

252

KRZNA I RZECZYCA

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

2:2

XV KOLEJKA 10.06.2019r godzina 18:00 RADZYŃ PODLASKI

253

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

 3:0 walkower  Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

254

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

 1:8

255

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

 5:5

256

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

 3:0 walkower

257

Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

 3:0 walkower

258

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Huragan I Międzyrzec Podlaski

 3:3

XV KOLEJKA 08.06.2019r BIAŁA PODLASKA

259

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

2:3

260

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

6:1

261

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2:2

262

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

0:3

263

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

4:2

264

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

11:1

XVI KOLEJKA 06.06.2019r godzina 18:00 MIĘDZYRZEC PODLASKI

265

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

 3:0 walkower

266

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

 3:0 walkower

267

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

 0:0

268

Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

 walkower obustronny

269

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek IV Radzyń Podl.

 3:0 walkower

270

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI

– Orlęta-Spomlek III Radzyń Podl.

 3:0 walkower

XVI KOLEJKA 15.06.2019r MIĘDZYRZEC PODLASKI

271

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– KRZNA II RZECZYCA

5:0  Drużyna Huragan Międzyrzec przystąpiła do turnieju jednym zespołem

272

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– KRZNA I RZECZYCA

0:3 walkower

273

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– Huragan II Międzyrzec Podlaski

3:0 walkower

274

KRZNA I RZECZYCA

– KRZNA II RZECZYCA

2:0

275

Huragan II Międzyrzec Podlaski

– KRZNA II RZECZYCA

0:3 walkower

276

Huragan I Międzyrzec Podlaski

– KRZNA I RZECZYCA

3:0

Klub Krzna Rzeczyca rozgrywa mecze na Orliku w Jelnicy

Klub UKS Dwójka rozgrywa mecze na Orliku przy ul. ZARÓWIE 86 – przy krytej pływalni

Klub KS MOSIR HURAGAN rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3 w Międzyrzecu Podlaskim

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:

  • Klasa okręgowa – 75 zł

  • Klasa A – 50 zł

  • Klasa B – 40 zł

  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł

Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.

Czas gry – 2 x 10 min

Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik

Zmiany powrotne

Bramki – 2 x 5

Piłka nr – 4

Karny – 7 m

Badania obowiązkowe.

Spalony nie obowiązuje.

Ilość zawodników – 5 + 1

Mogą grać dziewczęta.