TERMINARZ LIGI OKRĘGOWEJ TRAMPKARZ STARSZY – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: C1 TRAMPKARZ STARSZY

RUNDA WIOSENNA 2018/2019

18. AP TOP-54 Biała Podlaska II – KS AR-TIG Huta Dąbrowa  2:5

Kolejka 10 w dniach 06-04-2019/07-04-2019

46

Unia Krzywda

– pauzuje w kolejce

____-__-__




47

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Tytan Wisznice

2019-05-21

18:30

 15:4

48

Granica Terespol

– Orzeł Czemierniki

2019-04-06

10:00

 5:0

49

Grom Kąkolewnica

– Lutnia Piszczac

2019-04-06

10:00

 9:0

50

Huragan Międzyrzec Podlaski

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2019-04-06

17:00

 3:2

Kolejka 11 w dniach 13-04-2019/14-04-2019

51

Huragan Międzyrzec Podlaski

– pauzuje w kolejce

____-__-__




52

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Grom Kąkolewnica

2019-04-13

10:00

 3:5

53

Lutnia Piszczac

– Granica Terespol

2019-04-13

10:00

 1:6

54

Orzeł Czemierniki

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-04-10

17:30

 1:5

55

Tytan Wisznice

– Unia Krzywda

2019-04-13

10:00

 2:10

Kolejka 12 w dniach 27-04-2019/28-04-2019

56

Tytan Wisznice

– pauzuje w kolejce

____-__-__




57

Unia Krzywda

– Orzeł Czemierniki

2019-04-27

10:00

 9:0

58

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Lutnia Piszczac

2019-04-17

18:00

 3:8

59

Granica Terespol

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2019-04-27

10:00

 2:1

60

Grom Kąkolewnica

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-04-27

10:00

 4:1

Kolejka 13 w dniach 04-05-2019/05-05-2019

61

Grom Kąkolewnica

– pauzuje w kolejce

____-__-__




62

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Granica Terespol

2019-05-04

10:00

 1:1

63

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-05-08

18:00

 4:2

64

Lutnia Piszczac

– Unia Krzywda

2019-05-04

12:00

 1:10

65

Orzeł Czemierniki

– Tytan Wisznice

2019-05-08

17:00

 3:0 walkower

Kolejka 14 w dniach 11-05-2019/12-05-2019

66

Orzeł Czemierniki

– pauzuje w kolejce

____-__-__




67

Lutnia Piszczac

– Tytan Wisznice

2019-05-11

10:00

 0:9

68

Unia Krzywda

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2019-05-11

10:00

 18:0

69

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-05-11

10:00

 1:1

70

Granica Terespol

– Grom Kąkolewnica

2019-05-11

10:00

 0:4

Kolejka 15 w dniach 18-05-2019/19-05-2019

71

Granica Terespol

– pauzuje w kolejce

____-__-__




72

Grom Kąkolewnica

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-05-18

16:30

 6:0

73

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Unia Krzywda

2019-05-18

13:00

 1:3

74

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Tytan Wisznice

2019-05-18

13:00

 3:0 walkower

75

Lutnia Piszczac

– Orzeł Czemierniki

2019-05-18

13:00

 1:2

Kolejka 16 w dniach 25-05-2019/26-05-2019

76

Lutnia Piszczac

– pauzuje w kolejce

____-__-__




77

Orzeł Czemierniki

– KS AR-TIG Huta Dąbrowa

2019-05-29

17:00

 4:3

78

Tytan Wisznice

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-05-25

13:00

 5:3

79

Unia Krzywda

– Grom Kąkolewnica

2019-05-25

13:00

 1:0

80

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– Granica Terespol

2019-05-29

18:15

 10:3

Kolejka 17 w dniach 01-06-2019/02-06-2019

81

AP TOP 54 Biała Podlaska II

– pauzuje w kolejce

____-__-__




82

Granica Terespol

– Unia Krzywda

2019-06-01

13:00

 0:3

83

Grom Kąkolewnica

– Tytan Wisznice

2019-06-01

16:30

 17:0

84

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Orzeł Czemierniki

2019-06-01

13:00

 2:0

85

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– Lutnia Piszczac

2019-06-01

13:00

 3:0 walkower

Kolejka 18 w dniach 08-06-2019/09-06-2019

86

KS AR-TIG Huta Dąbrowa

– pauzuje w kolejce

____-__-__




87

Lutnia Piszczac

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2019-06-08

14:30

 5:3

88

Orzeł Czemierniki

– Grom Kąkolewnica

2019-06-05

17:00

 1:1

89

Tytan Wisznice

– Granica Terespol

2019-06-03

18:00

 4:3

90

Unia Krzywda

– AP TOP 54 Biała Podlaska II

2019-06-03

17:30

 5:3

 Klub Orzeł Czemierniki rozgrywa swoje mecze na boisku piłkarskim w Wohyniu (przy Szkole)

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 40 min
Boisko –standardowe
Zmiany powrotne
Bramki – standardowe
Piłka nr – 5
Karny – 11 m
Badania obowiązkowe
Spalony obowiązuje
Ilość zawodników – 11